Tlak v hlavě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tuka  18.04.12 15:47
Tlak v hlavě

Dobrý den, zhruba 4 mesice mam problem s tlakem v hlave. Byl jsem u lekare a nameril mi hodne vysoky tlak 220/130. Nasadil mi tedy leky pro hypertenzi Egilok. Tlak v hlave trochu zmirnil, ale obtize se pote opet opakovaly a take krevni tlak opet trochu vzrostl, proto mi bylo zvyseno davkovani. EEG, ERT, EKG, neurologicke vysetreni v poradku (prohlidka patere, celkove hybnosti). Chvili jsem nic nedelal a problem s tlakem v hlave odeznel, ovsem po poziti i treba jen trosky alkoholu se tlak zvysi, pri mluveni nahlas (napr. kdyz je hluk a musite neco prekcitet) tlak stoupa a tezce se mi dycha a hlavne po fyzicke namaze (sport, an-aerobni, ale i aerobni) mi tlak v hlave pretrvava nekolik dni. Trpim chronickou rymou a take byvam casto v napeti. Nemate nekdo napad, co by to mohlo byt? Muze to souviset s tim, ze casto musim dychat pusou, protoze mam zacpany nos? Nebo muzu mit spatna jatra, ledviny? dekuji moc za odpoved, protoze doktori netusi a bez pravidelneho sportu mam hodne spatnou naladu.

Reakce:

marchand  15.09.12 22:12

Ahoj, mám úplně stejné příznaky které zde popisuješ. Zajímalo by mne, kdybys mne informoval v případě, že najdeš pomoc. To samé udělám v případě, že ti budu moci poradit s mými zkušenostmi. Přeji ti, aby tvé stavy odezněly, protože vím jak jsou nepříjemné.

Váš příspěvek