Tlak v cele a v zadni casti hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SanyCZ  04.12.13 17:53
Tlak v cele a v zadni casti hlavy

Dobry den, jiz delsi dobu mam tlak v oblasti cela a v zadni casti hlavy (jak konci pater). Take se mi rozostrene diva a necitim se proste svuj. Kdyz si lehnu a trochu ztlacim hlavu, tak tlak chvili ustane a pote se zase vrati. Tlak zasahuje az da se rici k nosu a obcas mi tepe v levem uchu. Byl jsem na CT mozku - v poradku. Navstevuji neurologii, delali mi rentgen patere, take ok. Chodil jsem na rehabilitace, ktere mi pomohli tak na mesic a pak se mi priznaky opet vratili. Vzdy kdyz se vzbudim jsem takovy „rozlamany“ a boli me za krkem. Nekdy me ta bolest vystreluje az do oblasti lopatek. Myslim si, ze by to mohlo byt od krcni patere, ale proste s lekari jsem se k zadnemu vysledku nedopracoval a obtezuje mi to muj zivotni styl. Prosim Vas proto o rady co by to mohlo byt a nebo na koho se obratit.Diky za Vasi ochotu.

Reakce:

SanyCZ  04.12.13 17:55

Jezis, omlouvam se za hrubky. :-)

kmotra
114 příspěvků 05.12.13 11:07
dobrý den,

Můžete to být od uší…zajděte si na ušní, nebo ať vás pošle prakrická lékařka k neurologovi. Zatím zkuste lehce procvičovat páteř, nebo chodit plavat.Jen doDoplnte si vápník, prahu bolesti. Najděte si vhodné cviky.

Váš příspěvek