Tlak na mandli a v uzlině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

arleta.n  23.04.11 12:14
tlak na levé mandli a uzlině

Chtěla bych se zeptat - už asi dva roky kouřím tak 3-5 lehkých slimek, takže slabý kuřák… asi měsíc mě trápí pocit oteklé levé strany krku, od madlí po uzlinu za uchem. neprovází to silná bolest jako při angíně, jenom takový tlak. vzhledem k tomu, že to příliš nebolí a je postižena jen jedna strana, mám strach…byla jsem u doktorky, napsala mi jen antibiotika, neposlala mě ani na krev, nikam… mám to ještě nějak víc řešit?

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 23.04.11 21:20

jen se zeptám jestli ste už jako třeba jako dítě prodělala příušnice?

arleta.n  23.04.11 23:27

Ne, příušnice jsem neměla. Angíny jsem v období 4-6 let měla neustále, pak mi na mandle sáhl léčitel a od té doby nikdy nic… Myslíte, že by to mohlo být ono? Známý příušnice měl, ale při nich byly jeho uzliny nateklé jak ping pongové míčky…já mám jen jednu mírně zduřelou, nebolí, jen tlačí…

Julka004  24.06.11 12:48
tlak na mandli a v uzline

tohle mam presne taky:-(Uz asi mesic a pul,jsem z toho uz dost nervozni…na ORL mi rekli,ze jsem zdrava..zajimalo by me,z ceho to tedy je..Uz se ti to zlepsilo??Nebo odhalili pricinu?

arleta.n  24.06.11 19:52

na orl mi doktor objevil čep a strhnul mi ho. první dva týdny bylo vše ok, ale teď mám pocit, že mi zase trne celá levá část krku, už mě to vážně vytáčí…

danny88  29.11.11 10:42
pomoc

Ahojky …mám úplně to samé co popisujete…můžete mi říci zda Vám už od toho někdo pomohl a co to bylo?!Jsem nervozní a na ORL nic nenašli:(

Děkuji

regy
23 příspěvků 02.12.11 18:56

Na mandle mám odzkoušený jeden sirup. Co ho beru, tak mám pokoj od bolestí mandlí. :)

arleta.n  03.12.11 00:26

bohužel potíže mám stále, uzlina pořád nateklá, mandle jakoby „zdřevnatělá“…ne­mění se to k lepšímu, ale díky bohu ani k horšímu. prostě stabilní s malými pauzami už někdy od dubna.

danny88  03.12.11 08:45

A nenabídly Vám třeba odstranění mandlí!?Takže Vám řekli,že jste v pořádku…krev a jiná vyšetření dělali?!
Teda já bych si to taky nenechala:)

regy
23 příspěvků 03.12.11 09:48

Vyzkoušejte Echinacinu od Justu, zabírááá! Mám pokoj díky ní. Kdyžtak pisněte SZ, poradím.

danny88  03.12.11 14:17
Regy

Já bych ji zkusila,ale kojím tak nevím zda bych jí mohla?!

regy
23 příspěvků 03.12.11 18:05

danny a napište mi prosím jaký přesně máte zdravotní problém. Děkuju.

arleta.n  10.12.11 19:14

všechna vyšetření dopadla dobře…je to začarovaný kruh. odstranění mandlí mi nenabídli. slyšela jsem, že už se to dnes stejně moc nedělá…

Váš příspěvek