Tlak na hrudi a pocit na zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Thrian  28.09.13 18:25
Tlak na hrudi a pocit na zvracení

Nahodilá porucha

Dobrý den,
Už asi dva roky trpím suchým kašláním, zahleněním, pocitu na zvracení, pocitu že mám knedlík v krku, hlasitým dýcháním, cítím se nesvůj, jakobych byl přetlakovanej vzduchu a mám tlak na hrudi nebo v krku, po odbrknutí je to většinou na chvíli lepší a odpovím na otázku popř. pokračuju v jídlu (asi 2 sousta). Nejdivnější je že se mi tyto,,záchvaty,, stávají naprosto nahodile, nejhorší je to ale asi po nějakém jídle, které mi po chvíli vůbec neleze, téměř pokaždé když jím někde jinde než doma. Asi tak 3/4 dne se cítím normálně a 1/4 dne mám ty záchvaty těchto stavů. V těchto záchvatech mi občas pomůže silně mentolová zvýkačka nebo bombón. Tomuto stavu neprospívá nejspíš kafé, přejídání a někdy alkohol. Naopak kouření ani moc ne. Souvislost to může mít možná s dříve prasklou plicí, natáhnutí břicha při práci, nebo elektrický proud.
Každé odpovědí si cením a za pně ředem děkuji

Reakce:

Kiki41  29.09.13 14:06

Já to docela chápu, taky mám takovou nemoc. Přesně takové příznaky mám ale nevím co s tím. Beru nějaké prášky ale asi to nepomáhá. Cítím se slabá, nechci chodit ven nebo do společnosti, mám sucho v ústech, musím pořád něco jíst a pít atd.

Silvinkar  20.10.13 13:46

Aky to tak mám, už dva roky…vyšetřená na možné i nemožné s výsledkem zdravé-psychika (deprese, úzkost)…taky se snažím pořád brkat, kdy je o na pár minut dobré a znova tlak na hrudi, knedlík v krku, těžko od žaludku. Kolikrát už jsem si myslela, že mám infarkt. Snad se toho brzy zbavíme

Petr.Kotrba  06.12.13 10:34

Jaký máte životní styl jestli se můžu zeptat, přece jen to může být od toho.

Já jsem teď bez práce, Mám nějaké brigády, ale není jich mnoho, skoro celý den sedím u počítače a mezi lidi moc nechodím, jdu se občas na večer projít. Chodím spát 0:30 - 1:30 am a vstávám 8:30 - 9:30. Jím každé 3 hodiny, někdy 4.

Váš příspěvek