Tlak na hrudi a bolest zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »

Dalibor7
160 příspěvků 14.12.12 21:21
Dalibor7

Adélko popisujete stejné pocity, jaké jsem prožíval, když jse měl žebro zlomené, dočetl jsem se, že k doktorovi ani nemá cenu chodit, maximálně RTG potvrdí zlomeninu, ale víc Vám nikdo nepomůže. Pokud proto chcete něco udělat, tak ve víšce bolesti pořádně stáhněte hrudník pevným opaskem, na který se můžete spolehnout, že nepovolí, stažená se sice budete cítit hodně omezeně, ale budete se moci normálně pohybovat, navíc i ta bolest rychlé ustoupí. Ale pozor, ten opasek nesmíte sundat ani na vteřinu měcíc a půl, jinak žebro okamžitě praskne znovu, prostě ho musíte nosit tak dlouho, dokud to úplně nepřestane bolet.Ten opasek Vám musí stáhnout někdo jiný, protože sama by jste to stáhla velmi málo. Je třeba hooodně vydechnout a sině stáhnout, první pocity budou takové, že budete jen těžko dýchat, ale na to si rychle zvyknete a bude lépe.

razer  11.01.13 16:45
Bolest na hrudi v práci

Dobry den,
Asi 2,5 roku dělám práci palivové dřevo. Pořád se zohybám a beru každý kus ze zemy. Asi půl roku mě zacalo bolet na hrudi. Ráno v práci po nějaké době bolest nastupuje když dělám. Je to dost bolestivé a nepříjemné je mě z toho zle.Je to dost namáhavá práce. Musím přestat a bolest ustoupí. Kdysi jak jsem se zohybal jsem měl nutkání zakašlat jako kdyby něco leželo na bránici. Těžko se mě dýchá a jsem vyčerpaný. Někdy je mě mizerně uskost, deprese. Když se natahnu cítím křupání na hrudi. Celkově se cítím jako bych měl pohmožděný hrudník když jsem v klidu. Nemůže to být ze zad? Co by to mohlo být?

Dalibor7
160 příspěvků 12.01.13 11:11
Dalibor7

Ano, je to od zad, příznaky které popisujete jsou časté u spousty lidí, rád Vám k tomu řeknu víc a moc rád i pomohu, ale tady to nejde, napište mi do soukromé schránky, nebo zanechte mail.

razer
1 příspěvek 12.01.13 12:49
Bolest na hrudi v práci

@Dalibor7 Děkuji za odpověď. Myslel jsem si to že je to ze zad. Poradil a řekl by jste mě víc? Pošlete mě email na soukromou zpravu.

kamava  26.01.13 12:43
bolest mezi lopatkama

Dobrý den, mám kvám dotaz je to tak půl roku co mě chytla bolest zad mezi lopatkama, (spíše k levé straně) která přecházela na hrudník (mezi prsa). Nebyla to tak strašná bolest (tlak, pálení) ale byla nepříjemná. Měla jsem strach že je to od plic. Šla jsem k dr. poslala mě na rentgen. Tam mi zjistili skoliozu krční a hrudní páteře, zablokovanou krční páteř a výrůstek na krční páteři. Plíce v pořádku. Dr mi doporučila masáže. Ty zabraly a potíží jsem se zbavila. Teď se mi potíže vrátili šla jsem k dr. ta mi napsala 5 dní nějakých injekcí + léky na bolest + na večer nějaké léky na uvolnění svalů. Byla jsem na masáži, po masáži se my docela dost zatočila hlava, když jsem se zvedla. masérka říkala že je to tím jak se to trošku uvolnilo. Myslím že bolest trochu ustoupila ale stále cítím tu bolest (tlak) pod levou lopatkou. A já mám opět strach že je to od plic. Nemám jiné potíže jen ty záda, a ta hrudní páteř mezi prsy nevím jak to popsat (pálení, sevření) dr. mě ale poslouchala a podle poslechu mám plíce v pořádku. Nevím jestli mám dr. říci o další rentgen a nebo jestli stačí ten co má, co byl před tím půl rokem. Ještě abych dodala mám malé dítě (2 roky) které docela dost nosím na levé ruce. Ted když je
sníh
tak obě děti tahám na bobech. A po večerech mám koníček pletení košíků a jsem u toho dost ohrbená. Za vaší odpověď a čas předem moc děkuji

kamava
2 příspěvky 27.01.13 19:46
poradíte?

Poradíte my na včerejší příspěvek?

Michal eeeennn  01.02.13 20:13
bolest na hrudi

Ahoj Luky, já sem záchranář a s tímle se potýkám každý den. U bolesti na hrudi je to nejhorší zjistit z čeho vzniká. Pokud ti vyšly EKG, ECHOKARDI­OLOGIE, SONOGRA­FIE, ŠTÍTNÁ ŽLÁZA RETGEN SRDCE PLIC v pořádku, tak bych řek, že by sis měl vyžádat HOLTER srce a podle toho se uvidí co s tebou bude dále. A pokud i tohle tohle bude v pořádku tak to bude od páteře. A na ta bylinky bych nevěřil.
 Zatím

bara23  23.02.13 10:21
bolest na hrudi a v zadech

Dobry den chtela jsem se zeptat, trapi me uz od rijna bolesti na hrudi ze zacatku mi bylo I na zvraceni ale nic jsem nezvracela.Byla jsem stim u doktora nabrali mi krev, byla jsem na hadicce v zaludku, rentgen patere a srdce, yateyove vysetreni srdce, testy na plicni chlamidie ale nikde nic nenasli.Mam bolesti v zadech na hrudi, bolesti v krku jako pri angine, nekdy bolesti hlavy.Pri protahovani mi vzdycky tak krupne na hrudi. Lecim se od prosince na neurologii pani doktorka me poslala na rehabilitace ale nepomohly. Takze stale nevim co to semnou je a mam docela starch uz 5 mesicu. Mohla byste mi rict co si asi tak myslite vy? Dekuji za odpoved

Michal eeeennn  23.02.13 20:50

Ahoj já bych řekl, že to je vše od páteře. A pokud Vám nepomohly ani rehabilitace, tak já bych vám doporučil opichy. Pokud Vám ani to nepomůže tak se sem ozvěte. Držím palce ať Vám to pomůže.

Michal eeeennn  23.02.13 21:00

Ahoj, já jsem zdravotnický záchranář, byla jsi na rentgenu v nemocnici?
A pokud ne tak bych ti to doporučil, protože pokud bys to měla zlomené, tak by ti to mohlo blbě srůst a pak bys musela na operaci.

Dalibor7
160 příspěvků 24.02.13 10:34
Dalibor7

Váš zdravotní problém je od hrudní páteře. Pokud chete, spojíme se po skypu a vysvětlím co udělat, aby jste se toho zbavila, nic složitého na tom není.

bara23  24.02.13 14:21

Byla jsem na rentgenu patere hrudni a klasicke a pry vse v poradku..tak ne­vim

bara23  24.02.13 14:23

To bych byla strasne rad kdyby mi konecne něco pomohlo…urcite se svama spojim pokud budete mit cas.

Dalibor7
160 příspěvků 24.02.13 14:45
Dalibor7

Lidem se věnuji hlavně o víkendech, hlaně v neděli, tu mám vždy vyhrazenou na tyto věci, napište mi do soukromá schránky, tady se kontakty předávat nesmějí, bylo by to bráno jako reklama, která je zde zakázaná, ale vy sem svůj kontakt dát můžete, vy nic nenabízíte.

bara23  24.02.13 17:25

A muzu se zeptat jak vam mam napsat do soukrome schránky? nevim jak se tam dostanu..

Dalibor7
160 příspěvků 24.02.13 17:33
Dalibor7

Klikněte na obálku u mého nicku a zaregistrjte se ke mě.

bara23
1 příspěvek 24.02.13 23:17

Ok

kamava
2 příspěvky 27.02.13 08:45
bolest mezi lopatkama

Jdu se svámi podělit o mou zkušenost. Po 9 týdnech bolestí zad mezi lopatkama která přecházela do hrudi, strachu co se děje. Dr říkala že je to od páteře, ale po injekcích a lécích bez výsledků. Po návštěvě všech možnejch, vyšetření, a rentgenu, absoluvování několika druhů masáží, prohřejvání… U p. dr na ortopedii konečně vysvětlení že je to od páteře a napsání rehabilitací, které bohužel po objednání nastupuji až za 14 dní. Jsem se rozhodla před dvěma dny kontaktovat p. Dalibora. O kterém jsem vyčetla zde. Byla jsem zvědavá co bude ale i nedůvěřivá. Ale říkala jsem si no co tak to zkusím za to nic nedám. Vysvětlil mi cvičení a já byla mile překvapena bolest konečně ustupuje. Cviky co mi vysvětlil určitě nejsou náročné a určitě nejsou o tom že by jste se zlámali jsou (uvolňující) Takže děkuji :-)

Miguelagsxr  05.03.13 21:50
Bolesti hlavy, křeče v obličeji.

Dobrý večer, máte někdo zkušenosti s tím, že by při potížích s páteří byly problémy jako bolesti rukou a nohou, bolesti hlavy, křeče v obličeji a krvácení z nosu? Doktoři si neví rady a já už taky ne, je mi čím dál hůř. Doktor mi dal antibiotika, aniž by měl k dispozici výsledky odběrů, nicméně přestože jsem odpůrce léků a chemie a k doktorovi jsem šla po několika letech- bylo mi už tak zle, že jsem antibiotika začla brát, dnes je to šestý den a bez výsledku, tudíž jak jsem si myslela, nebude to žádný zánět. Můžete poradit, co by to mohlo být? Mám i bolesti na hrudi, tedy spíš takové mrazení a jde to i do levé ruky a zad. Předem díky. Hezký večer. Míša

Dalibor7
160 příspěvků 06.03.13 06:48
Dalibor7

Ano, podobné potíže jsem řešil s Kamavou, napište ji soukromé schránky a zeptejte se, jak se cítí dnes. Věřím, že i Vám dokážu pomoct.

Miguelagsxr  06.03.13 09:49

A jak jinak se s Vámi můžu spojit? Děkuji.

Dalibor7
160 příspěvků 06.03.13 12:33
Dalibor7

Klikněte na tu obálku u mého nicku a zaregistrujte se ke mě. Nebo tu zanechte mail.

Dr.House
624 příspěvků 08.04.13 09:46

Dalibore – vy si takhle zvete lidi k sobě? :P..že bych to taky zkusil…háumm..né- já mám rád veřejnou korespondenci

Dalibor7
160 příspěvků 08.04.13 16:31
Dalibor7

To ano, ale nechci aby to tady vypadalo, že si dělám reklamu. Prostě každého oslovím a pozvu ho na soukromí pokec, nebo spíš poradu, jak uzdravit ploténky. A vůbec, dlouho jsme si nenapsali a od té doby se hodně změnilo.

Dr.House
624 příspěvků 08.04.13 22:39

To bude tím, že jsem tu dlouho nebyl…já koukám, co se tu vše změnilo..takže vy jste profík na ploténky? fascinující..

Dalibor7
160 příspěvků 09.04.13 12:25
Záda

Nikdy nebudu profík, ale jen člověk, který ví jak na ploténky a jde to velmi dobře. Dokonce tak dobře, že když člověk projde všemi možnými vyšetřeními, rehabkami atd.kdy se nakonec zjistí, že jediná možná pomoc je operace, jenže tomu člověku se na operaci nechce a zajde za mnou a ono to najednou jde během pár dní dát úplně do pořádku. Víte Dr. Housi, moc rád bych začal spolupracovat s lékaři, jenže toho se určitě nedočkám.

Dr.House
624 příspěvků 09.04.13 14:29

Tak pokud máte medicínu a príma pohled, můžete s lékaři spolupracovat…já mám jenom jedno…vlastně já toho mám víc, ale nechápu proč a hlavně jak chcete s náma – s lékaři spolupracovat?

Dalibor7
160 příspěvků 09.04.13 17:17
Dalibor7

Víte ono se těžko vysvětluje, aby to bylo správě pochopeno. Metoda kterou úspěšně používám je u nás neznámá, je velmi jednoduchá a nehrozí u ní, aby si někdo ublížil, protože jde o velmi jemné zacházení s tělem. Proto si myslím, že by to měli umět i lékaři, aby se v některých případech nemuselo zbytečně operovat. Já to dělám jen proto, protože mě baví pomáhat lidem a neodmítnu nikoho, kdo o pomoc požádá a dělám to zcela nezištně ve svém volném čase. Chtěl bych tuto metodu ukázat lidem, kterým lidi věří víc, než nějakému amatérovi a to vše jen proto, aby u nás bylo co nejvíc zdravích lidí. Pokud by jste měl zájem, rád si o tom s Vámi promluvím osobně.

Katka.Mar  10.04.13 08:48

Ahoj, mám problém. Byla jsem
u neurologa, píchalo mě u srdce, špatně se mi dýchalo(jako bych měla
infarkt) a zjistil mi skříplý mezižeberní
nerv(konkr bolestivá místa na
páteři),předepsal mi myolastan a poslal mě domu ať doma cvičím. Pár
dní to šlo, cvičím několikrát denně,
chvíli je to ok, pak zase nesnesytelné
píchání u srdce, nemůžu nic dělat, furt
se to nějak projevuje, pícháním tlakem
u srdce a hrudníku. Poradí mi někdo prosím? Budu ráda za jakoukoli radu

Dalibor7
160 příspěvků 10.04.13 10:13
Dalibor7

Dobrý den, ano, tento problém jde velmi snadno vyřešit, stačí když Vám vysvětlím jak na to. Jestli chcete napište mi do mé soukromé schránky, nobo na sebe zanechte nějaký, nejlépe kontakt na skyp.

Katka.Mar  10.04.13 10:22

Skype bohužel nemám :-/ zaregistruji se

Katka.Maa  10.04.13 10:53

Katka. marcelova@cen­trum.cz kontakt na mě

martinkajoa01  10.04.13 11:49
Pálení hrudního koše či průdušek

Dobrý den,
mohla bych Vás požádat také o pomoc? Už nevím kudy kam:(
21.1.2013 vše začalo jako chřipka, kašel a pálení na prsou ( rozpustné tablety AULIN) pomohly na 3 dny a opět mě pálení na průduškách nebo hrudním koši dovedlo k paní dokorce která mi napsala antibiotika FROMILID250. jakoby zabraly… ale sále když jsem byla venku jsem měla pocit že dýchám nepříjemný studený vzduch, také přizátěži vevnitř. 18.3.2013 opět něco jako chřipka ale v podstatě jsem měla jen teplotu a velké to pálení na hrudi. Pak se rozběhla všemožná vyšetření. EKG nic, gastroskopie nic, výtěr z krku nic, sono břicha nic, na ORL nic, v krvi nic. Na plicním bronchodilatační test a spirometrie něco ukázali a FORMOVENT co mi předepsali přináší úlevu ale jen do té míry že teplota je stále 37,2 a nemůžu nic dělat protože pálení na hrudi je stále velé.

Mám pocit že to pálení se ve vteřinách stěhje… od žaludku po téměř krk. O tom že mě bolí záda vůbec nemluvím / když se víc jak měsíc jen válím.

Napadá vás něco??? Velmi děkuji :kytka:

Dalibor7
160 příspěvků 10.04.13 12:04
Dalibor7

Ve vašem případě si nejsem moc jistý, může to být úplně jinde, ale můžeme to zkusit, maximálně Vám nepomůžu, nebo aspon pomůžu od bolesti zad.

martinkajoa01  10.04.13 12:42

Jinde než kde? Zkusit můžeme co? Myslela jsem že mi dokážete poradit co by to mohlo být?

Dalibor7
160 příspěvků 10.04.13 13:03
Dalibor7

Jestli chcete pomoct, tak si zavoláme a dál se uvidí, potřebuji si o tom s Vámi promluvit, psaním ničeho nedosáhnem.

martinkajoa01  10.04.13 14:24

Dobře, prosím tedy o telefonní číslo. JSte lékař? popř. čeho?

Dalibor7
160 příspěvků 10.04.13 15:02
Dalibor7

Můžete se mi prosím zaregistrovat do mé soukromé schránky? nebo sem dejte své číslo a já vám zavolám. Nejsem lékař.

Dr.House
624 příspěvků 11.04.13 09:21

Tak takhle to funguje?
dámy – já vám taky poradím, stačí se zaregistrovat a můžeme to rozjet :D né, pardon, utahuju si z Dalibora…protože napsal hovadinu – psaním ničeho nedosáhneme…za­jímavé – právě že tím psaní alespon přiblížíme tu podstatu.

John833  11.04.13 10:17
@Dr.House píše:
Tak takhle to funguje?
dámy – já vám taky poradím, stačí se zaregistrovat a můžeme to rozjet :D né, pardon, utahuju si z Dalibora…protože napsal hovadinu – psaním ničeho nedosáhneme…za­jímavé – právě že tím psaní alespon přiblížíme tu podstatu.

Musím souhlasit. Nevím zda jedním cvikem se dokáže člověk dostat jak do fyzické tak i psychické rovnováhy.

Dalibor7
160 příspěvků 11.04.13 14:51
Dalibor7

Jinou reakci jsem od Vás ani nečekal. Praxe mi ukázala, že psát si o příčinách můžem, můžu paní ledasco vysvětlovat, ale k čemu to je, když tím nikomu nepomůžu. Se zády se musí pracovat, aby se něco vyléčilo, vše ostatní je jen ztráta času, stejně jako nekonečné martírium vyšetření, aby nakonec lékař zjistil, že jde jen o výhřez ploténky.,se kterým si jinak než operací neví rady.Ale já se tu nechci hádat, jen Vám vysvětluji, že to jde i úplně jinak a lépe.

John833  11.04.13 15:02

Moje žena má bolesti na hrudi, nedojde sama ani 200m aniž by se jí nezrychlil dech a neměla mdloby. Doktor jí řekl, že má citlivé místo na páteři- mám dojem že c7/8 dal ji neurol a poslal domu a má doma cvičit. Rád bych jí pomohl aby byla zase fit, když ji vidím v tomto stavu je mi to líto. Nevím jak jí pomoci.

Dalibor7
160 příspěvků 11.04.13 15:11
Dalibor7

Rád Vám k tomu něco řeknu, je to jen na Vás.

John833  11.04.13 15:23

Vy jste tedy léčitel?

Dalibor7
160 příspěvků 11.04.13 15:54
Dalibor7

Nejsem, jen mě zajímá alternativní medicína a se zády, s podobným problémem mi před léty pomohl jiný takoví člověk a jelikož mě to hodně nadchlo a zaujalo, začal jsem se to od něho učit. On si toto umění dovezl s Tibetu, proto je u nás málo známé.

John833  11.04.13 16:37

Zajímavé, odkud jste? Nevím zda bez kontaktu, myslím fyzického dokážeme něco vyřešit. :-/

Dalibor7
160 příspěvků 11.04.13 16:51
Dalibor7

Jsem s Olomoucka.Ano jde to i tak. Vlastně dost často se s lidmi, kteří jsou odemě hodně daleko, spojím po skypu s vebkou, vysvětlím co a jak dělat, jde to velmi dobře. Stejně tak to půjde i s Vaší paní, ale jak říkám, chce to si napřed promluvit, pak sám pochopíte, proč to vyžaduji.

John833  12.04.13 15:18

Dnes řekl doktor ženě, že to má rozcvičit a dal ji brožuru, doporučil meduňkový čaj a dobrat neurol. Když to nepůjde, má jít k psychologovi. :-((

Dr.House
624 příspěvků 14.04.13 15:07
:lol:

moncau117  16.04.13 12:57

Dobrý den, chtěla bych poradit. Od ledna tohoto roku mě začaly zdravotní problémy.
Musela jsem k lékaři s konečníkem kde mě byly zjištěny hemeroidy a polyp (čeká mě kolonoskopie)Tím se moje zdravotní problémy rozjely. Nejdříve tlak v žaludku, který směřoval až do krku, časté říhání, nadýmání. Den před kolonoskopií jsem na vyčištění vypila pouze 1,5l tekutiny a vše jsem vyzvracela, následovalo vyšetření do žaludku, které je bez nálezu. Říhání a nadýmání mě trápí do dnes navíc se přidal tlak pod žebry na hrudi a bolest zad(lopatek). Obvodní lékařka mě předepsala lék na zažívání Degan a čeká na výsledek kolonoskopie. Mě znepokojuje ten tlak na hrudi pod žebry a bolest zad. Myslíte, že by to molo být psychické? Předem moc děkuji

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Léto… čas pro Arniku!

Ptáte se proč právě pro Arniku? Odpověď je jednoduchá. Homeopatický lék Arnika Montana je skvělým pomocníkem při léčbě úrazů či namožených svalů. No a právě v létě, v čase dovolených, se snažíme sportovat co nejvíce. (číst dále)