Tetování a jizvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bonďáva  13.07.10 22:42
Tetování a keloid

Zdravím všechny.
Poradí mi někdo?Ráda bych si nechala vytetovat za krk malý znak,ale veškeré jizvy na těle (např po operaci,úrazu atd) se mi zhojí v keloid.Může to vytvořit i tetování???Má s tím někdo zkušenosti???Díky.

Reakce:

Hanka.XY
71 příspěvků 14.07.10 11:22

S tímto zkušenosti nemám, ale tetování je zásah do těla a zranění. Takže pokud se vám rány hojí špatně, mohlo by se to tetování ve výsledku pokazit. Hojení ran ale zlepšuje dostatečný příjem vitamínu C. Zkuste ho teď třeba chvíli brát a uvidíte.

hofikona  14.03.15 12:33

Ahojky.. mám menší problém.. možná stresuju zbytečně.. ale přece.. ve čtvrtek 12.3.15 jsem se nechala tetovat na pravé noze.. nad kotník.. mám barevné tetování spongeboba.. tater je začátečník..ale s tím jsem počítala.. akorát tetování je do dneška docela dost napuchle.. a v místě kde me tetoval docela déle, me to strašně stipe a pálí.. nemluvím o tom, ze když déle chodím.. tak me v celé te kerce pulzuje..vím že je to teprve druhý den.. ze je ta rána čerstvá.. ale uz mám 3 tetování a takhle me nebolelo ani to největší co mám na zádech.. bojím se.. ze by to mohla být i alergie..přidám i foto.. prvního dne a dnešního dne tj. 14.3.15.. děkuji za všechny reakce a názory

Alenka365  16.03.15 14:27

Uvádíš, že tatér je začátečník… je možné, že neomaleně se svým zacházením nevytvořil čisté sterilní prostředí, a proto tvá kůže reaguje. Taky může být problém v kvalitě tatérských inkoustů. Pro jistotu bych zašla k doktorovi, protože přece jenom je to zásah do těla. :(

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu