Zapouzdřené TBC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helur
2 příspěvky 06.11.11 08:53
TBC

Vloni jsem onemocněla a vubec jsem nevěděla co mi vlastně je!Měla jsem veliké problemy s dýcháním saturace 58 a tak jsem skončila na plicním od.Nyní po 10 měsích mě bylo zjištěno,že mám zapouzdřené TBC(muj otec prodělal TBC,když mi bylo 7-8let).Asi do roku 1995jsem chodila jednou za rok na rentgen,ale nikdy mě nebylo nic řečeno,že bych měla TBC.Nyní když mi je 56let a chodí ke mě vnoučata tak mám strach,abych neroznášela nějaký bacil.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 06.11.11 12:08

zajímavé, dělal vám někdo třeba tuberkulínový test? co třeba očkování? každopádně pokud máte neléčenou TBC vnoučata bych zavřel do daleko pryč! vzhledem k tomu že jste doma a né v nemocnici, bych řekl, že jí máte nejspíš už pod kontolou užíváním ATB proti TBC.

Helur
2 příspěvky 06.11.11 14:24

Ano test mě byl proveden a byl negativníale když mě byl proveden test v dětství tak byl positivní.Mám ještě dva sourozence a těm byl také proveden test v dětství a ti ho měli negativní.Tak vubec nevím co si o tom mám myslet,když po 50 letech zjistí,že mám zapouzdřené TBC,které nebylo léčené

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu