Tasemnice a hubnutí u dospělých

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym2  21.07.11 10:28
Tasemnice

Je možné, aby tasemnicí onemocněl dospělý člověk?

Je úbytek na tělesné hmotnosti nutným příznakem při tasemnici?

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 21.07.11 12:45

ano
ano i ne…

petra potučková  09.07.14 14:17
Dobrý den, jsem od mladí velmi štíhlá i když jím normálně vše. Poslední doboujsem byla velmi unavená tak mi paní doktorka vzala krev a následně nasadila velké množství železa v tabletlách å asi po třech dnech jsem dostala vysoké horečky, které už 5 dní trvají. Není to reakce tasemnive? Děkuji
Petra 30let
@Dr.House píše:
ano
ano i ne…

James498  25.07.14 18:05

Tasemnicí se snad může nakazit kdokoli, jakéhokoli věku, ne? :nevim:

D. Dobrota  16.08.14 02:35
To je příznak předávkování železem.

Když čte člověk váš příspěvek, tak z něj čiší zpochybňování authority lékaře. Váš zdravotní stav se zhoršil prostě proto, že místo, abyste se zeptala lékaře, ptáte se na fóru naprostých laiků a věříte tomu, že tomu rozumějí vice než lékař. Váš lékař za to vůbec nemůže, protože vy jste mu měla hned nahlásit, že máte horečky, což jste neudělala. Jinak by vám lékař buď předepsal jinou formu železa nebo upravil dávkování. Jestli se chcete léčit sama, tak na www.dobrotaprozdravi.cz najdete potravní doplňky absolutně neškodné. :zed:

D. Dobrota  16.08.14 02:47
Projevy tasemnice

Ne. Při tasemnici a to platí i pro škrkavky, roupy a améby se nehubne. Nematoda vydávají hormon, který zvyšuje chuť k jídlu a způsobuje nechuť k pohybu. Břicho začíná být nafouklé, bolesti jako při těhotenství. Težko od žaludku přerůstá v úzkost. Střeva se přelívají. Začíná se stupňovat únava k padnutí. Svědí okolí konečníku 5-10 cm je podrážděné zvlhlé s podivným zápachem.

Problémy ustoupí do 8 hodin po podání jediné pilulky Vermoxu. Vermox se však musí užívat 3 dny, aby se zničila i vajíčka. Při nedostatečné léčbě se onemocnění opakuje za měsíc znova. :dance:

Váš příspěvek