Tablety na hubnutí, které opravdu fungují

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ana648
6 příspěvků 11.07.15 16:09
Tablety na hubnutí, které opravdu fungují

Znáte nějaké tablety na hubnutí, které opravdu fungují? Nechci reklamy od producentů, ale také tablety, že můžete je doporučit ze své zkušenosti…

zdravím všechné ženy s problémy s hubnutí :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Hankaaaa1
2 příspěvky 14.07.15 11:44

Ahoj, beru piperine forte, zhubla jsem 3 kilo v měsíc, nemám chuť na sladké, cítím se dost dobře. myslím, že fungují toto dobře, ale neměla jsem zkušenost s něčím jiným

ana648
6 příspěvků 16.07.15 15:07
@Hankaaaa1 píše:
Ahoj, beru piperine forte, zhubla jsem 3 kilo v měsíc, nemám chuť na sladké, cítím se dost dobře. myslím, že fungují toto dobře, ale neměla jsem zkušenost s něčím jiným

berete pouze ty tablety nebo cvičíte a držíte dietu?

Hankaaaa1
2 příspěvky 17.07.15 15:14
@ana648 píše:
berete pouze ty tablety nebo cvičíte a držíte dietu?

ne mám čas držet restrikční dietu, jím trochu zdravější jídlo, ale nic moc, někdy jezdim na kole když mám čas a tablety beru každý den

ana648
6 příspěvků 10.08.15 09:45

Díky moc za doporučení! Koupila jsem tento „zázrak“ a opravdu hubnu - už 1,5kg za 10 dní :-))) Doufám že nezpůsobují jojo efektu…

puclik88
26 příspěvků 16.09.15 14:38

Toho jojo efektu bych se asi bala no skrz ty tabletky. ale kamoska ma vyzkousenou znacu nutricius myslim, tam mrnite na net ;-)

alena68
3 příspěvky 24.09.15 17:56

Ahoj, také jsem zvědavá nějakých doplňků stravy, které mi pomohou zhubnout…

olenka_8
11 příspěvků 24.09.15 19:32

Pravě, ja táky hledám tablety které nedavájí jojo efekt. Někdo něco slyšel?
Kamarádka doporučila mi piperinu forte. četla jsem už trochu o piperině a vidím, že názory jsou pozitivní.

srdca  25.10.15 05:48
hubnutí

Dobrý den. také hledám nějaké tablety na hubnutí. ty piperine by mohly být dobré a kolik tak stojí? děkuji

ana648
6 příspěvků 24.11.15 17:14

Ahoj, konečně zhubla jsem dvanact kilo a můžu doporučít ty tablety. úspěšně potlačují chut a nemyslime na jídlo a proto hubneme. jsem velmi spokojená se svého hubnutí :D zdravím!

Frank51  31.12.15 00:13
Je to jen další podvod.

Příspěvky jsou se smyšlenými jmény a mimochodem, není nikomu divné, že firma, která ten šmejd nabízí nemá uvedenou adresu ani kontakt?

lulinovič
1 příspěvek 15.01.16 18:36

Nejlepší dieta je NEŽRÁT!!! OSTATNÍ JE VŠECHNO PODVOD je to asi tak, jako když Vám řeknu, že ve slupce obilí je lék na rakovinu, nikdo to neví jenom já. Tak proč si z toho neudělat super příjem, svět je velkej a vždycky se najde blbec který pošle peníze.
A jen tak pro zajímavost, kde je sídlo firmy, odpovím za Vás, v picérce!
Ani se ten pšonek nesnaží psát pořádně česky a mimochodem ten mikroskopický obraz produktu je zkrystalizovaná nafta, tak dobrou chuť. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mavam:

Karimari  23.05.16 10:35

Haha, nežrát. Je to lehce říct.
Ja taky myslím že takové učinne pilulky na hubnutí neexistujou, ale možna je něco, co by to podporovalo? Tolik je tady o piperině. Možná jsou už na trhu nějake novější tablety nebo někdo má nové nějaké zkuenosti?

zevi  23.05.16 21:38

Jo, ja osobně můžu říct, že jsem trochu četla, tady a v jiných diskusích. Byly to hlavně dobré názory. Využila jsem ty tablety Piperine forte, a všechno je ok!
Není to velký zázrak, ale k podporvání diety jsou opravdu vpořadku.

lilitu  25.05.16 22:57

A co je to? Není to něco škodlivého?

lilitu  26.05.16 15:06

Ne, jsou to uplně přírodní věci. Tablety obsahujou guaranu (to je rostlina) a piperine (to je výtážek s pepře), pepř taky tamhle je a hořčik. Nepeamtuju co ještě.
Pilulka za den 2-3 měsice a pokud bude fungovat stejně jak u mě uvidíš učinky.

abs1d  26.05.16 19:22

OK, dík moc. Už jsem to vyhledala na internetu a asi objednám. Uvidíme co je to. :)

Ana1133  23.07.16 00:42

Nahodou jsem našla tu diskusi. Někdo ještě tady využil piperinu?

Lenka 6777  24.07.16 12:37
anal 133

Vyzkoušela jsem, bohužel bez účinku.

DemiLina  24.07.16 22:36
@Lenka 6777 píše:
Vyzkoušela jsem, bohužel bez účinku.

Já jsem měla št'esti a jsem zhubla s tím.

hankamar  14.08.16 13:38

Mám zájem o takové tablety ale nejsem jísta jejich účinku. je třeba také sportovat a změnit jídelniček nebo tablety stačí?

Standa_brno  16.08.16 11:37
piperin

Ja si minuly mesic objednal od piperin.eu 95% piperin a snazil jsem se itrosku krotit v jidle (hlavne vecer) a mam za mesic 4kg dole. Takze za me dobry a zkusim to jeste jeden mesic. Hlavne je to o pulku levnejsi nez Piperin Forte a je tam take 95% piperinu.

MartinaaaF  18.08.16 13:53

Záleží na tvůj metabolismus. mám kamarádku které pomohly sáme tablety, bohužel já jsem musela také trochu změnit jídelniček aby úspěšně zhubnout

irene00  21.08.16 14:46

Loni brala jsem Piperine forte pro podporu hubnutí. jezdzila jsem na kole a nepila jsem alkohol. ztratila jsem 8kg za 2měsíce :mrgreen:

lila92  24.08.16 23:26

Wow, to je něco!! 8kg za 2měsíce :potlesk: :potlesk: :potlesk:

radkatt  26.08.16 11:04

Vyskoušela jsem už všechno a nejsem spokojená, když konečně jsem hubla díky tabletám co z toho, když po několika týdnech jsem měla jo-jo efekt. kila se vracela dvojitě… ráda vyskoušela bych ty zázračné pilulky s piperinou ale se bojím efektu jo-jo, už opravdu nevím co dělat, jak ztratil nadváhu… :,(

Standa_brno  26.08.16 11:10

Ja po nich teda zhubnul 4kg, ale neprejidal jsem se..cely den jsem jedl tak nejak normalne. Ted je beru dohromady skoro druhy mesic a mam dole dohromady 8kg a par dni pred sebou. Beru to jako, ze se hlidam + beru prasky..abych to podporil. Nemam teda Piperin Forte, ale prasky od ****..ono ti ne stejny..ma to 95% vytazek z cerneho pepre. Akorat za to chtej 3× min..

Edit admin - odkaz

irene00  28.08.16 09:18

Neboj se! přírodní tablety nezpůsobují jojo efekt! piperina je opravdu velmi efektivní :mrgreen:

suruku  28.08.16 11:43

Jestli můžu k těm tabletkám, já jsem přestal před pár roky kouřit a přibral jsem deset kilo a tak s nadváhou urputně bojuji. Nechci už být neodolatelný, chci se jen dobře cítit. Zkoušel jsem méně jíst, začal jsem přibírat, protože tělo má dlouhodobé zásoby tuku, nic nepomáhalo, jen když jsme měli hodně práce na stavbách, jsem zedník a nebo když jsem měl čas, tak jsem se hodně hýbal, jezdil na kole a hlavně chodil, tak jsem dokázal dvě, tři, dokonce i čtyři kila shodit. Teď jsem měl poslední rok pohybu zase méně a přibral jsem na sto jedna kilo, To už bylo na mě moc a jak těm zázračným tabletkám nevěřím, tak jsem si obědnal na netu Glucomannan a to bude asi to samé, co všechny jiné tablety.Ale slibovyný účinak nikde, naopak, za deset dnů jsem dvě kila přibral. Jsem naštvaný, ale sám na sebe, protože vím, že je to blbost a přece jen jsem do toho tisícovku vrazil. Proto moje rada zní, nevěřte ničemu, jen sobě. Pohyb trochu míň jíst a žádné tablety, ti neřádi si pak jen mnou ruce, jak jsme hloupí. Vždyť tady v té recenzi ti, co to chválí, neumí pomalu ani psát česky…doufám, že už nebudu tak blbý a nic takového už nekoupí. Suruku

irene00  28.08.16 20:43

Máš pravdu s tabletkami, je třeba si dávát pozor na nějaký šmejd a něco co může víc poškodit než pomoct. mně pomohla piperina, a je to prostě vysoce koncentrovaný bylinný výtažek (z pepře). je to pouze podpora hubnutí, od toho nelze přibrat ;)

BaraPras  30.08.16 10:35

Bylinky jsou velmi účinné, zapomeňte na chemické h**!

Edit admin - vulgarismus

Standa_brno  30.08.16 10:37

Opravdu je dobre to brat jako doplnek k hubnuti..a chtit 95% vytazek z cerneho pepre - tam pak neni zadna chemie. Jen to forte me prijde totalne mimo cenove ;(

irene00  31.08.16 09:49

Já jsem objednavala forte na stránce výrobce a někdy byly nabídky tři balení za cenu dvou, tedy není to úplně drahé

suruku  31.08.16 11:25

A co to má dělat, jak to v těle účinkuje to piperine?, a kolik to stojí?? plus mínus??

Standa_brno  31.08.16 11:39

Koukni na piperin. eu tam je to popsany a odtamtud jsem si to 2× koupil ja

suruku  31.08.16 11:58

A jak to má působit a na kolk tě to teda vyško i s poštovným??po­mohlo ti to??

Standa_brno  31.08.16 12:02

Uz jsem to psal vyse. Me to pomohlo, ale trosku jsem zmenil k tomu i zvyky - treba se snazim neprejidat. Beru to jako doplnek meho rozhodnuti, ze proste zhubnu a dnes koncim svou dvou mesicni pout a mam dole 8kg a jedu dal ;) Vyslo me to na 495Kc - psotovny maj zdarma. Se tam koukni.

suruku  31.08.16 12:11

Jj, jsem si to otevřel a je tam spoustu odkazú a slováci mají tam 60 tbl. za 17.90 eur a 120 tbl. za 34.90 eur a doporučují brát 1až 2 denně. Zkusím projít i ty ostatní české odkazy…kolik jsi bral denně tablet??

Standa_brno  31.08.16 12:13

Bral jsem 2 denne..jednu dopoledne v 10 a pak v 18 po veceri. Mel jsem tech 60 tablet na mesic, 2× jsem objednal a predevcirem jsem objednal potreti.

suruku  31.08.16 12:29

To balení o 120 tabletách vyjde levnější ne?? nebo tam kde to bereš nejsou ta větší balení??

Standa_brno  31.08.16 12:31

Ja to kupuju na piperin. eu tam maji jen toto..vyhovujeme tohle baleni..ono zase postovny gratis a tak..takze to neresim

suruku  31.08.16 12:36

Ale když si vyhledám na googlu piperin.eu, tak se otevře spoustu odkazů… ale to nevadí, já to nějak projedu a když říkáš, že to trochu pomáhá, tak to možná vyskouším…dík

Standa_brno  31.08.16 12:38

Nedavej to do vyhledavani, ale rovnou nahoru do adresy a je to ;)

suruku  31.08.16 12:44

J už to mám, to jak je tam psána ta pěti procentní sleva?, To ti ukáže kolik to stojí, až obědnáváš ne??, a zase je tam ta ženská postava, počítačem upravená, jak hubne a to mě na tom odrazuje…

Standa_brno  31.08.16 12:47

Ja tohle prehlizim..v kosiku je to pak za 495 Kc i s dopravou (ktera je zdarma). Tu 5% slevu na facebooku jsem nestudoval.

suruku  31.08.16 12:49

No, uvidím, v každém případě dík a jestli koupím, napíšu sem, jak to u mě funguje…ahoj…

irene00  01.09.16 13:36

Levnější cena nestojí za účinnost, já jsem vyskoušela piperine forte a podle mého názorů pomahají jak nejrychlejí ztratit nadváhu

martina839  04.09.16 14:25

Také jsem vyzkoušela piperine forte a jsem spokojená s její účinkem, ztratila jsem 9 kilo za měsíc!

Standa_brno  05.09.16 13:59

Nevím, řekl bych, že 95% výtažek z černého popře je všude stejný, ale je na každém kde si to koupí.

suruku  06.09.16 10:15

Prozradíte mi teda, jak to na vás, kteří jste to už užívali, funguje?? Já mám odpoledne a pak i večer hroznou chuť na jídlo, i když jsem už několik různých preparátů vyzkoušel. Nejvíc mě na všech těch reklamách štve, jak dělají z lidí pitomce a ukazují počítačem upravené fotky údajných spokojených klientů. kteří zázračně hubnou i když dál jedí všechno, jako dřív a nic pro to nedělají. Já docela dřu na domácí posilovně a snažím se jíst co nejmíň a přes to nehubnu. Jak tedy piperin funguje??

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek