Svědění pochvy po nechráněném styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elisie1973  19.12.11 20:43
svědění pochvy

Ahoj, prosím může mi někdo poradit? před 14 dny jsem měla pohlavní styk (nechráněný) byla jsem sama 11 měsíců a pak si našla přítele a po měsíční známost jsem se s ním vyspala. A ted po 14dnech mám problém. Mám svědění poševního hrdla.. dr mi dnes dal mast Clotrimazol a Candibene zaváděcí prášky.Řekla jsem mu o problému se svěděním a pálením a jen mne prohlédl a řekl že je to mikoza.. jenže můj přítel po tom co jsme spolu prožili noc už se neukázal a tlf nebere. Mám strach že je to víc než jen mikoza.. mám tvarohovytý výtok a svědí…
neměla jsem nikdy pohlavní nemoce a tak se toho obávám.. je můj strach oprávněný nebo mám důvěřovat dr?

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 20.12.11 15:33

když vám to dr řekl tak to asi máte, nebo si myslíte že máte HIV? nebo že jste těhotná? víte vůbec co to je HIV? at tu neztrácím čas…vzhledem k tomu, že ta vaše největší láska obšťasňovala i jiné tak sen ení čemu divit, že máte mykozu. jo a věřte tomu dr.

elisie1973  20.12.11 18:07
děkuju

ano vím co je HIV z toho strach nemám.. no snad má dr pravdu Počkám na doléčení ještě 5 dní a uvidím.Jen je tu menší změna.. ozval se mi přítel ted už pro mne bývalí.. jak se mám a jiné bláboli ale spíš ho zajímalo mé zdraví.Jak jsem mu řekla že se mám dobře až na menší zdravotní potíže:tak okamžitě jeho reakce byla!! a jaké máš příznaky!! ted jsem si jista že jsem asi vážně nebyla jediná.. čím starší tím blbější.. mohu si jen gratulovat..
ale děkuji za reakci

Bugi
1 příspěvek 10.01.12 19:27

Dobry den.Mohli by jste mi poradi?Uz druhy den me svedi pochva,a ted se mi tam dokonce objevil i bily vytok.Pohlavni styk jsem v posledni dobe nemela,ale pred tydnem jsem brala antibiotika,muze to mit na to vliv?Predem dekuji za odpoved :)

elisie1973  10.01.12 19:32

ahojky měla jsem stejný problém.. jsou to jen kvasinky a nebo nějaký zánět.. stačí zajít k lékaři a ten Vám dá léky které berete 6 dní a máte po problému

elisie1973  10.01.12 19:33

ještě dodám… ano je to možné že je to od antibiotik mám stejné příznaky po antibioticích

elisie1973  10.01.12 19:46

tak to byl pouze následek kyretáže..uf

Llenuš  28.01.12 22:50

Já jsem také měla problém s kvasinkami a teď preventivně používám intimní hygienu Saforelle a mám s ním výborné zkušenosti. Odstraňuje svědění a pálení.

imrvére  02.02.12 13:04
taky

sem četla svědění nohy :D
no nic to je normální dej si na tampon bílej jogurt to pomáhá,nejlíp asctivie :D :dance:

zakelina  03.02.12 10:56
poševní výtok

Dobrý den chtela bych se zeptat mám poševní tvarohovitý vytok a nedostala jsem menstruaci muže to být spusobené tím ? mam tvrdé bricho a bolesti břicha dekuji:-)

mapet  07.02.14 13:53
svědění intim.partií

Dobrý den,
mám stejný problém se svěděním pochvy. Je to u mě poprvé, nikdy jsem neměla žádné gynekologické problémy. Začalo to den po nechráněném sexu s partnerem a je to i po nějaké sexuální pauze.Jsme spolu už dlouho, ale mám trochu obavu jestli tyto potíže vznikají sami od sebe, nebo si mám dělat starosti s tím jestli mi byl nevěrný, že by něco dotáhl domů? Před týdnem jsem také dobrala antibiotika na angínu, jestli to na to může mít vliv. Navíc kojím 9.měsíčního cvrčka.
Můžete mi někdo poradit co si mohu v lékárně nechat volně prodat jako záchranu první pomoci, než se dostanu po víkendu k doktorovi?
díky za rady.

Váš příspěvek