Svědění celého těla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michal2211  07.01.14 17:41
Svědění celého těla

Dobrý den,
už asi rok mám problém, že mě svědí celé tělo. Intenzita bývá různá, ale nejhorší je to večer a v noci, kdy nemám zaměstnanou hlavu. Celou dobu chodím na kožní a tam jsem byl poslán na několik testů (odběry krve, sono břicha, alergologie dokonce i rentgen krku nebo něco podobného) všechno, kde jsem byl bylo v pořádku. Doktorka mi pořád předepisuje xados, dithiaden a nějakou mastičkum, kterou vyrábí v lékárně. Ani jeden z těchto přípravku absolutně nepomáhá. No a teď zhruba poslední dva týdny se mi k tomu přidala taková celková slabost a divný tlak v krku a hlavě, kde mě pak jakoby polije po celém těle teplo. Každou chvíli mám pocit, že omdlím a že mě divně píchá u srdce. Nevím, jestli se ze mě nestal hypochondr, ale už si fakt přídu jak blázen a už nevím co mám dál dělat. Děkuji za každou radu.

PS: ještě jsem zapomněl dodat, že jsem asi před třemi měsíci prodělal zánět močového měchýře, který se mi 3× vrátil a byl jsem na vyšetření s kontrastní látkou. To vše s kladným výsledkem.

Reakce:

suruku  21.01.14 12:05
Svědění

Ahoj…
já mám podobný problém, ale mě svědí třísla a šourek. Ale na rozdíl od tebe mám v noci, když jsem v klidu, docela pokoj, ale přes den bych se mohl zbláznit.
Takže já sám ti těžko poradím, ale zkus si na seznemu zadat-Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, klikni na první odkaz a oběví se ti jejich stránky. Na horní liště klikni na - pojištěnci, a pak si najdi článek dotazy na lékaře a klikni na něj. Tam je asi tak dvanáct lékařských specializací, tak si vyber, který potřebuješ. U tebe to bude asi kožní, tak jako u mě. Klikni na kožní problémy a ze tří ikon klikni na ten nový odkaz a zadej otázku paní doktorce. Určitě ti odpoví. Já jsem zadal odkaz včera v šestnáct hodin, tak doufám, že mi taky odpoví.
Víc pro tebe udělat nemůžu, ale paní doktorka ti určitě poradí, je to fakt kapacita, můžeš si přečíst i to info o lékaři.
Tak se drž a ať ti to dobře dopadne…Zdenek

Jarka 2626  29.01.16 08:51
xadoz

Michale, též mi dr. Předepsala xados, měla jsem po něm bolesti v žaludku, strašnou únavu, návaly horká a věkovou nevolnost. Je to svinstvo, to se raději budu drbat.

Jarka 2626  29.01.16 08:53
@Jarka 2626 píše:
Michale, též mi dr. Předepsala xados, měla jsem po něm bolesti v žaludku, strašnou únavu, návaly horka a celkovou nevolnost. Je to svinstvo, to se raději budu drbat.
 Váš příspěvek