Boulička na svalu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mamina zuzana
5 příspěvků 28.05.11 15:51
svaly

stači chvilkova chuze a už se mě uděla boulička na svalu u nohou stehně třeba jen vyjit schodiště nebo prohlidka kostela,bolesti jsou hned i když se grčka neuděla taky nohy boli , poradi mě tady někdo co stim děkuji zuza :wink:

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 05.06.11 10:16
Boulička ve svalu

Váš dotaz není tak určitý abych se měla čeho chytit.Tak několik otázek.Po odeznění hámahy boulička zmizí_?Je tvrdá?Měkká?Po­hyblivá?Static­ká?V kterém místě přesně? Lítko,berec, kolen kotníku,kolem kolene ve stehně?Víte noha je dost velká.A svalů má také dost.Pokud mi odpovíte,snad budu umět něco poradit.

mamina zuzana
5 příspěvků 05.06.11 19:11
boulička

dik za odezvu , bouličku neboli grčku jsem měla dvě na leve noze. jedna zmizela a druha jako kdyby se oddalila ale je tam stale na stehně uprostřed, brali mě krev budem čekat tyden take mě mirně bolela leva ruka i mirne mravenčeni jsem měla gel moc nepomohl a jinak jsem to zkoušela aroma lampou , už to ani neboli,tak uvidime zuzana

Bábina
1450 příspěvků 05.06.11 19:21
Boulička

Zkuste obklad z naklepaného a nahřátého zelného listu..Přiložit list který nejprve nakepete paličkou a zahřejete v mikrovlnce,po­kavad není, stačí přežehlit.Obalit nějakou utěrkou a ovázat a nechat přes noc.Další podobné rady najdete na stránkách babské rady.Klikněte si na ně nahoře na této stránce.Tam dáváme rady k volnému pouřití pro všechny,koho to zajímá.Jinak můžete zkusit přes den masírovat bouli mastí z kostivalu nebo koňskou mastí ,nejlépe zahřívací.Masírovat by bylo dobré i brnící ruku.Ale zase,kde a jak Vás ruka bolí?Když Vás nevidím,musíte mi všechno popsat podrobněji.

Pavlayyyy  11.04.13 09:54
bulka -hýždový sval

Dobrý den, mám na pravé hýždi bulku velkou asi 2cm…zjistila jsem ji před měsícem. Pani doktorka si myslí, že je uložena hluboko a tak se nejedná o tukovou bulku a posílá mě na ct vyšetření a nebo magn. rezonanci. Mám z toho strach…netuším, co jiného by to mohlo být?

Váš příspěvek