Střevní potíže nebo těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza19  19.05.12 19:42
Střevní potíže nebo těhotenství?

Dobrý večer. Poslední tři dny mě dost trápí zažívací potíže. Ve středu jsem se bohužel „přejedla“ pizzy, bylo mi špatně, ale šla jsem s tím spát. Ráno jsem šla normálně do práce, tamto se zmírnilo. Dala jsem si tedy něco k svačině a ani jsem to nedojedla, jelikož jsem začala mít pocit na zvracení. S tímto pocitem jsem nakonec jela domů a měla jsem co dělat. Doma se mi trochu ulevilo, nic jsem nejedla, nepila, vzala jsem si prášek, jen mě začala pálit žáha, tak jsem si dala jedlou sodu. Pak byl klid. Večer se mi to bohužel vrátilo. Přes nechutenství jsem se snažila sníst aspoň trochu rizota a jelikož mě opět pálila žáha, dala jsem si sodu a to už žaludek nezvládl a muselo to jít ven… Vypila jsem pak hodně vody, v noci jsem se probudila a musela na toaletu, měla jsem hodně silný průjem, prakticky jen voda. Na pohmat břicho nebolí, jen je trochu nafouklé a při větším tlaku to trošku bolí. Mám zvýšenou teplotu (kolem 37,6°C). Musela jsem takto ztratit hrozně vody. Včera jsem chtěla zajít k doktorce, bohužel tam ale nebyla. Tak tedy jím rohlíky a piju černý čaj. Jen mi dělá starost jedna věc. Každého napadne, jestli nejsem těhotná. Je to možné? Styk jsem měla cca před dvěma týdny, měla jsem antikoncepci i ochranu a za týden na to jsem dostala dámské problémy. Takže doufám, že toto jsou opravdu jen zažívací potíže.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek