Jídelníček - zdravá strava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana  27.02.10 10:43
strava jako lék

přečetla jsem knížku Henry Bieler:Strava jako lék.hlavní myšlenka:nevhodná strava tě zabíjí,určitá dieta na tělo tě může uzdravit.Připadá mi to logické a ráda bych se této myšlenky držela, jen nevím jak. Neznáte někoho současného, kdo zastává stejný názor a tím i léčí metodami p.doktora Bieleho?

Reakce:

Petra40
6 příspěvků 03.08.10 16:01
jídelníček-zdravá strava

Knížku jsem nečetla, ale myšlenka je určitě pravdivá. Asi to chce, aby si každý podle svých potřeb a možností zvolil svou zdravou cestu. Já jsem o stravě začala více přemýšlet před rokem, a bez trápení a hladovění, mám 7kg dole. Samozřejmě je zapotřebí i dostatek pohybu.Pravda, je to hlavně o vůli, ale dá se to. A co hlavně! Od té doby jsem nemarodila. Takže úprava stravy je mi v podstatě i lékem:-, ale metodu p.doktora Bieleho neznám…

Kunimír  08.09.14 22:34

Již nějakou dobu se zajímám o zdravý životní styl a v poslední době mě zaujala látka serrapeptase. Víte o nějakém produktu, ve kterém je tato látka použita? Já zatím vím jen o nějaké novince, co by měla letos přijít na trh…

Alexa|N  04.11.14 09:52
Norman Walker
@Jana píše:
přečetla jsem knížku Henry Bieler:Strava jako lék.hlavní myšlenka:nevhodná strava tě zabíjí,určitá dieta na tělo tě může uzdravit.Připadá mi to logické a ráda bych se této myšlenky držela, jen nevím jak. Neznáte někoho současného, kdo zastává stejný názor a tím i léčí metodami p.doktora Bieleho?

Ahoj, jestli tě myšlenka vhodné stravy ještě neupustila a snad ne :kytka:, tak si zkus přečíst knížku od Normana Walkera o odšťavňování. Je to taková bible vysvětlující účinnost konzumace odšťavněného ovoce a zeleniny - je všude možně k prodeji, já třeba pořád doporučuju obchod, odkud mám i odšťavňovač: http://www.eujuicers.cz/…ninove-stavy. Je to asi trochu jiný přístup než p. Bieleho, ale myslím, že si člověk u „přechodu“ na zdravou stravu měl načíst co nejvíce přístupů, nejen jeden a vybrat si z každého to, co mu sedí. Třeba zaujme. :oops:

enzymus  27.09.15 23:43

Na strankach www.***.cz se doctete o produktu Serretia, ktera je nejsilnejsi Serapeptaza na trhu

Editace adminem 30.9.2015 - odstranění odkazu

Váš příspěvek