Strach z bulimie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

čikitka  03.09.12 16:43
Strach z nemoci

Prosím pomozte mi. Bojím se že jsem taky spadla do bulimistického kolotoče. Mám ráda jídlo, ale cvičení jako takové mi moc neříká, nedává mi to onen pocit štěstí, při pravidelném pohybu. Několikrát se mi stalo, že jsem se najedla a do půl hodiny jsem začala krkat a následovalo zvracení. Je dost těžké ututlat to před manželem. Chudák si myslí, že zvracím protože jsem těhotná ( pokoušíme se o mimčo) ale já vím že to tak není. Nikdy mi není špatně když jdu zvracet. Na záchod mě dovedou výčitky ze spořádaného jídla, kterého poslední dobou ani není moc. Vždycky jsem byla trošku kulatější, když se mi podařilo zhubnout na 75kg, byla jsem šťastná jako blecha, ale během posledního roku jsem zase začala přibírat. Chci tomu udělat přítrž, ale nevím jak. :( Jeden fakt je ten, že nejsem vlastně jako ostatní bulimičky. Najím se a vyzvracím, ale nehubnu. Prosím o radu. I kdybyste mi řekli že jsem káča, moc prosím o pomoc.

Reakce:

Tom4444
64 příspěvků 03.09.12 22:13
čikitka

Vůbec si nemyslím, že jsi káča. Napíšu Ti to, co určitě víš sama, ale nevidím jiné cesty. Pokus se navštívit odborníka, nevím odkud jsi, třeba nějakého psychologa, nebo třeba začni praktickým lékařem, nevím. Ale je to na začátku, ještě jsi do toho úplně nespadla. Neodkládej to, čím dřív, tím líp. Hodně štěstí. Tom

Váš příspěvek