Kašovitá stolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Charlotte0002  09.05.13 15:50
Stolice

Prosila bych o radu, kdo má s něčím podobným zkušenosti. Již delší dobu mám kašovitou - průjmovitou stolici, která obsahuje nestrávené kousky potravy. Udělala jsem si klystýr ( jsem na ně zvyklá, ze zdravotních důvodu jsem dělala již dříve ). A ve výplachu se objevili velké bílé kusy, netuším jestli se jednalo o kusy ze střev nebo nějaké potažení střev. Nevěděl by jste někdo, co by to mohlo být? Já si myslím, že by to mohlo mít spojitost se zahleněním či nějaké nemoci kvasinkového původu. Děkuji za odpovědi.

Reakce:

alex 77  09.05.13 20:04

Zdravím, dcera tento problém kašovité až průjmovité stolice s nestrávenými zbytky potravin měla delší dobu, po mnoha vyšetřeních zjištěna celiakie - nesnášenlivost lepku, už 4 roky držíme přísnou bezlepkovou dietu a je v pořádku. Určitě bych tento problém nepodceňovala, může se objevit nejen u dětí ale i v dospělém věku…mějte se

Ivetasek1  31.07.16 15:51

Doporučuji po ránu Psylium dvě čajové lžičky do dvou deci vlažné vody, zapít ještě jednou dvěma deci vody a budete mít pokoj, je to doslova zázrak.

Váš příspěvek