Štítná žláza - TSH a ultrazvuk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pulec  13.01.12 20:14
štitna žláza

Chci se zeptat. Při odběrech mi zjistili TSH 5,571 mlU/l, ještě jdu na ultrazvuk. Opravdu se cítim bez života, bez nálady no prostě zbytečná. Může to byt příčina tohoto zvyšeni TSH.
Děkuji za odpověď

Reakce:

Ichtyl  30.01.12 17:42

Ano může, mě nedávno přišli na sníženou funkci štítné žlázy a jako jeden z projevů je to že jsem pořád unavená a jakoby bez života, bohužel se u mě i projevila deprese ale naštěstí mi léky pomáhají takže se to dá. Akorát může chvíli trvat než se přijde na to jaké dávkování vám bude sedět nebo ne.

pulec  30.01.12 18:13

TSH 5,571 mlU/l Na ultrazvuku-Štítná žláza je lehce asymetrická na zevním okraji pravého laloku je hypoechogenní okrsek 11mm charakteru lehkého edemu.
PL volumu 3,5 ml
LL volumu 2,8 ml
Mudr říkal že ke své postavě //95 kg // mám poměrně malou štítnou žlázu. A budu čekat co dál.

timetka
1 příspěvek 10.07.15 09:15

Dobry den mam vyoperovanou stitnou zlazu a zvysili mi davku na 125 da se ta davka snizit dekuji.

Iška 1311
97 příspěvků 29.09.16 13:34
timetka

Pokud máte vyoperovanou štítnou žlázu, tak Vaše tělo zcela postrádá hormon tyroxin.
Je to velmi důležitá látka pro celkové fungování člověka, pro tělo i psychiku. Pokud si samovolně dávku snížíte, vystavujete se velkému riziku, které může vést i ke smrti. Já nejsem po operaci, ale štítka mi nefunguje. Taky beru Euthyrox 125 mg a nemám s tím nejmenší problém. Naopak se mi snižuje hmotnost a mizí únava.

Váš příspěvek