Stále zvýšená teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

David P.  27.06.12 20:49
Stále zvýšená teplota,

Dobrý den,

Jsem muž, 19 let. Už čtvrtý týden mám stále zvýšenou teplotu. Jde o teplotu okolo 37,1 až 37,4. Měl jsem i rýmu, ale ta po dvou týdnech zmizela. Někdy mě pobolívá hlava a potím se, ale není to zas tak hrozné. Vím že jde pouze o zvýšenou teplotu, ale hraji fotbal a nevím či bych mohl sportovat i s takovouto teplotou, abych si neuhnal něco horšího. Když jsem byl prvně u doktorky, tak řikala že se jí nelíbí moje mandle a z krve na CRP zjistila že jde o virové onemocnění. Řekla ať používám Bioparox sprej, ten mi však nijak nepomohl a teploty jsem měl stále. Při další kontrole se divila že mi to nepomohlo a napsala mi antibiotika (penicilin). Ty jsem dobral, ale teploty mám stále. Zkoušel jsem i další teploměr, jestli náhodou není první rozbitý, ale ukazoval stejnou teplotu. Tak se chci zeptat jestli někdo nevíte co by to mohlo být, co bych měl dělat, nebo jestli bych mohl opět začít sportovat a nezaobírat se teplotou když se cítim fajn.

Předem děkuji za odpověď.

Reakce:

mmiichellee  21.12.13 22:07
dlouhodobě zvýšená teplota

Ahoj Davide, chtěl bych se Tě zeptat, zda máš ještě pořád ty teploty nebo po čem Ti přešly. Já to mám podobné jako ty, jenže již pět let a nevím, jak z toho ven. Nemáš nějakou radu?
Dík za odpověď Jirka

Váš příspěvek