Trvale zvýšená teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renata Vašková 3
19 příspěvků 26.03.11 17:55
Stálé Teploty

Dobrý den,Chtěla bych se poradit jestli někdo nevíte o co u mě jde.Už přes rok mě trápí teploty,nejde o žádné velké horečky jedná se o teploty okolo 37.5.Má to jednu zajímavou věc-10dní před menstruací mám teploty 37,7,37.8.V men­truaci jde teplota na 37,4,37.5.Po menstruaci je toplota 37,4,37,3.Tato teplota se mě drží až do doby než mám týden před menstruací.Už dříve jsem měla s teplotami problémi potom na chvíly odezněly ale před rokem se vrátily zpět.Jinak se léčím na silnou depresy beru na ně antidepresiva-které moc nepomáhají,již 13let beru prášky Neurol 0,5 po kterých se na chvíly uklidním.Jinak často také trpím na záněty močového měchýře,které po čaji zabírají.Testy na rakovinu mi vyšli negativní.Ale teploty mi docela i vadí protože jen co se ráno vzbudím(ještě ani nevylezu z postele)a už mám 37,4-37.5.Za případné rady a odezvy moc děkuji. :-( :/

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 27.03.11 20:17

Ahoj…
docela dojemmný příběh - ale co…
když máte tedy tu zvýšenou horečku, zajímá mě, jestli se potíte a pokud ano, tak jestli pořád nebo jen občas - málo nebo hodně…to by mohlo vést k poruše absorbce iontů (minerálů)

docela pochybuju o tom, že byste měla úpal či úžeh, jelikož snad bydlíte v ČR a tady neustále prosinec…takže tuto diagnosu odkládám…

a další co mě zajímá - jestli nejste v kontaktu nrespektive v blízkosti pyrogenů (to jsou ty malé breberky zvané bakterie a viry)

vzhledem k tomu, že píšete že máte časté záněty MM - toto zcela jasné : máte ten zánět nevyléčen, ty bakteriea viry tam pořád páchaj neplechy, vždycky se vám to vrátí až se z páru stane početná rodinka…

doporučoval bych návštěvu urologa..protože čas jenom nestačí…znáte ty tabletky - takové ty bílé velké chutné?…ano..AN­TIBIOTIKA! pak vám horečka zmizí…pokud ne, máte intravaskulární infekci ( bakterální endocarditidu) ta postihuje srdce, a to bych vám radil začít okamžitě řešit problém…
nemáte zač…

Renata Vašková 3
19 příspěvků 27.03.11 20:46

Dobrý večer,děkuji Vám za odpověd,antibiotika jsem brala a moc nepomohla.Můj gynekolog mi řekl že to můžou dělat hormony,protože po menstruaci jdou teploty dolů.Co si o tom myslíte?Děkuji předem za odpověd.

Dr.House
622 příspěvků 27.03.11 20:53

že váš gynekolog je gynekolog - to si o tom myslím…je jasný že bude argumentovat jen své gynekologický příčina, je atestovaný na svůj obor…nenapadne ho, že by to mohl být úplně jiný obor…já si stojím za svým…

Bábina
1450 příspěvků 27.03.11 20:56
Stálé teploty

Poslal mně doktor,že prý potřebujete spíše mojí pomoc.Z toho co jsem vyčetla můžete patřit mezi hrstku lidí co jejich tělesná teplota je normálně o něco vyžší než u běžné populace.Pokud to pominu a přihlédnu k Vašim dalším problémům začala bych bych čajem z kořene puškvorce podle bylinkářského receptu.To je 1 zarovnaná čajová lžička drceného kořene se večer zalije 1|4l studené vody,ráno se zahřeje a scedí.Před každým podáváním ohřejeme ve vodní lázni,nebo je možné čaj nalít do ternosky.Užívá se po lžících před jídlem.Vybrat takto musíte každý den 1|4l čaje po dobu 3 týdnů.Doufám,že Vám kůra pomůže a uleví Vám.Hlavně se tím nestresujte.Pak je to začarovaný kruh a nepomůže nic.Nejlepším lékem je klid a dobrá nálada.

Renata Vašková 3
19 příspěvků 27.03.11 21:24

Dobrý veěr,děkuji Vám za radu,samozdřejmě to vyzkouší.Jen jak mám být v klidu když doktor napsal co napsal.Mám si zajít na to vyšetření nebo napřed zkusit to co jste mi poradila?Děku­ji moc.

Renata Vašková 3
19 příspěvků 27.03.11 21:27

Jen jsem ještě nenapsala,už skoro rok to řeším se svojí obv.doktorkou­.Myslíte že by ji to nenapadlo poslat mě na vyšetření?S te­plotama chodím už skoro rok,a to by mě už položilo kdyby to bylo srdce,ne?Asi před 2 týdny jsem byla na ekg a v pořádku.Nez­lobte se.

Bábina
1450 příspěvků 28.03.11 10:10
Teploty

Já vím,že odpovídáte doktorovy,ale mně také přišlo upozornění.Doktor napsal svůj názor a poslal mně,tak pokud Vám to nevadí budeme to teď řešit spolu.Zkuste srazit teplotu čajem který jsem Vám napsala nahoře a přemýšlejte o tom,zda by nebylo od věci ,nechat udělat celkové vyšetřeví krve na protilátku na chlamidie,artritidu a jiné zánětlivé procesy v těle a při tom už i štítnou žlázu.Sice vaše teploty kolísají s menstruačním cyklem,ale na to bych se asi nevázala.Protože se tam žádná závada neprojevila.Jen jink fungující hladina hormonů teplotu ovlivňuje.Hledejte dál.Požádejte praktického lékaře o úplné vyšetření krve na zánětlivá onemocnění a štítnou žlázu.A k tomu ten čaj.Pokud neseženete puškvorec,zkuste alespoň kopřivu,která má stejný ,ale slabčí účinek 3X denně.

Renata Vašková 3
19 příspěvků 28.03.11 11:31

Dobrý den,děkuji,ráda to budu řešit s Vámi.Určitě Vás poslechnu a dnes si koupím co jste mi poradila.Co se týče mé doktorky,už to se mnou řešila.Řekla,že je v těle zánět-asi zuby a dělala mi dost vyšetření.Také vím,že to dělají i hormony.Za jak dlouho by ty čaje mohli alespon trochu pomáhat?A existuje nějaký čaj na záněty?Děkuji a přeji hezký den.Renata

Bábina
1450 příspěvků 28.03.11 11:45
Teploty

Bylinky existují na všechno,ale vy v první řadě potřebujete vyčistit pořádně krev,a pak budeme řešit další.Teď na jaře je nejvhodnějčí doba na pročištění organizmu.Ještě tedy navštivte zubaře a zeptejte se,jak dopadl test štítné žlázy.Lékaři to málo kdy berou v potaz, ale je to hlavní producent hormonu,který s nadledvinkovým hormonem řídí hormonální hospodařství v celém těle.Pokud rengen zubů zjistí zánět,nechte se hned ošetřita hned napište,aby jsme to poléčili.Můžeme to léčit povšechne,což děláme tímto čajem,ale bylo by dobré njiít specialní problém a na ten se zaměřit.Divím se,že se paní doktorka spokojila s tím,že máte v těle nějaký zánet.Já nejsem lékař,jsem alternativec,ale tohle by mi nestačilo.Uvidíme u zubaře a pak budeme teda hledat sami dvě když zubní bude nega.Čaj pijte,nutně potřebujete čistit krev od splodin zánětu.

Dr.House
622 příspěvků 28.03.11 18:28

zase ty kopřivy…

no …nejprve byste měla zajít k urologovy - aby vám předepsal antibiotika..vaše obvodní z vás má spíše jakésiho hypochondra, proto s váma neřeší problém který vás trápí..to že máte nestálou teplotu pro ní není příznak vážné nemoci, ikdyž zánět MM je vážná nemoc, ve vašem případě už chronická..já na to kvítí co vám píše Bábina moc nejsem a nerozumim tomu, z mé stránky doporučuji antibiotika, velký příjem tekutin a teplo…

Dr.House
622 příspěvků 28.03.11 18:29

nejso to zuby..je MOČOVÝ MĚCHÝŘ!!!

Renata Vašková 3
19 příspěvků 28.03.11 18:36

Dobrý den,děkuji za radu,ano asi máte pravdu,asi to je močák.Mám bolesti skoro každý týden.Myslíte že i ty zvýšené teploty které neustále lítají 37.1-37.8jsou od močáku?Ale před menstruací jsou teploty vždy vyžší.Pak jdou zas dolů.Děkuji za odpověd a nezlobte se.

Dr.House
622 příspěvků 28.03.11 18:39

je to od močáku…protože tam máte pořád zánět…proto ty teploty, tělo se tím zbavuje bakterií…a ano, při menstruaci je teplota jiná, ale to je fyziologicky normánlí, u vás je to ale patologické - takže mátě chronický zánět močového měchýře nebo močových cest…příznaky nikdy nelžou…a podle toho co píšete, to máte…jak říkám, antibiotika a to chutné kvítí z louky co vám Bábina napsala vám pomůže…

Renata Vašková 3
19 příspěvků 28.03.11 18:44

Doře,děkuji moc za radu,poslechnu a zítra jdu za doktorkou dát ji moč.Pak písnu jak jsem dopadla.Hezký večer a ještě jednou díky.

Bábina
1450 příspěvků 28.03.11 19:10
Teploty

Doktoře ,kopřivy jsou dobré i při zánětu močového měchýře.Čistí krev,ledviny a močové cesty,tedy léčí i močový měchýř.Vy jste diagnostik,dobrá věřím vašemu močovému měchýři a vy věřte tomu,že kopřiva je nejlepší bylina proti jakémumoliv zánětu v těle.Já Vám do diagnostyky taky nekecám a tak prosím nechte moje kopřivy napokoji.Zada­vatelka bude mít rozum ,sama rozhodne se co dál,ale já být na Vašem místě paní Renato,v první řadě bych vyměnila lékařku.A pokud doktore umíte všechna písmenka,kopřivu dávám jako náhradní čaj pokud nebude puškvorec.Jo jo.Chce to číst všecho ,ne jen první a poslední slovo.Pokud má doktor pravdu,a většinou jí má,ten puškvorec je proti zánětům a silnější nežli kopřiva,ta je jen alternativa,kdyby puškvorec zrovna nebyl.

Renata Vašková 3
19 příspěvků 28.03.11 19:28

Dobrý večer,děkuji za rady jak jsem již psala,zítra zajdu k lékařce a budu to řešit.Čaj jsem sehnala bohužel jen kopřivu,puškvorec zháním…ale moc děkuji,zítra budem chytřejší,jen jsem se chtěla zeptat kolikrát denně a jak dlouho mám tu kopřivu pít.Díky.

Bábina
1450 příspěvků 28.03.11 19:53
Teploty

Kopřiva se dělá normálním zalitím buď sáčku nebo lžičky bylin a pod pokličkou nebo talířkem louhovat 5 min.Pije se 3× denně asi 3 týdny.Po třech týdnech se musí každá bylinka vyměnit ,pokud problém neodezní ,za jinou,protože je to jako s léky člověk si zvykne.Nebo 3 týdny vynechat a pak zase pokračovat.Ale předpokládám,že to zvládnene dříve.A toho jak se s doktorem špičkujem,toho se nelekejte.To patří k folkloru stránek. :-)

Dr.House
622 příspěvků 28.03.11 20:33

stará dobrá dvojka…

Renata Vašková 3
19 příspěvků 28.03.11 20:40

jo jo děkuji Vám oboum,zítra pisnu jak jsem dopadla u doktorky,děkuji :-)

Bábina
1450 příspěvků 29.03.11 09:02
teplota

Budeme se těšit oba.Občas si dovolím mluvit i za doktora a on za mně :-) :-D Jo a držíme palce

Renata Vašková 3
19 příspěvků 29.03.11 20:54

Dobrý večer tak jsem dnes pořídila tak že mám zánět močáku a doktorka mi řekla že ty teplpty jsou prý od hormonů,tak fakt nevím,co Vy na to?

Bábina
1450 příspěvků 30.03.11 10:56
Teploty

Teploty jsou od zánětu močáku.Hormony je mohou ovlivnit,ale vesměs každá žena při ovulaci a před menstruasí má trochu zvýšenou teplotu,což je to hormonální ovlivňování.Ale stálá teplota je nesmysl.Musíme přiznat,že House měl opět pravdu,jako vždy,a Vy se snažte vyčistit močové cesty puškvorcem.Kdyby nebyl k sehnání,napíšu Vám něco silnějšího nežli tu kopřivu.Přidejte ještě sedací koupel z kontryhele obecného.Tu uděláte tak ,že 200g sušených bylin dáte na noc do nádoby se studenou vodou .Druhý den vše zahřejete a tekutinu nalijete do koupele.Bylinky na koupel lze použít 3×.Na čaj vždy čerstvou.Můžete použít urinal(reklama) ale nemám ho ověřený.Pokud něco budete potřebovat klidně pište.Nebo pokud Vám něco nebude jasné.Mám zajištěno upozornění.

Dr.House
622 příspěvků 30.03.11 19:45

copak jsem to přeslechl??…že mám opět pravdu..to jsou 4 naprosto zbytečné slova..já jí mám pořád…

jak říkám, ANTIBIOTIKA A TY LÉČIVÝ TECHTLEMECHTLE OD BÁBINY… jinak k tomu nemám už co dodat…diagnosticky ste už v rukách vaší doktorky…já jsem jen tady internetový diagnostik online…

Renata Vašková 3
19 příspěvků 30.03.11 19:54

Dobrý večer,ano pane doktore měl jste pravdu je to zánět m.c. a ještě k tomu mi našli Trichomoniázu prý to v sobě tahám už hodně dlouho protože s manželem jsme si věrní-jsme spolu rok ale prý polde doktorky na mě teploty mají vliv hormony je to pravda?Co si o tom myslíte?Děkuji za odpověd…

Renata Vašková 3
19 příspěvků 30.03.11 19:55

Dobrý večer nemůžu sehnat ten kořen prosím poradte mi něco silnějšího než je ta kopřiva a hlavně něco na ty teploty.Děkuji moc…

Dr.House
622 příspěvků 30.03.11 20:04

Trichomonas vaginalis…bičenka poševní…je to možné - ta by vysvětlila i ten zbytek - pokud vám ještě nenastavily léčbu - sežente si Clotrimazol - to je mast…potom metromidazol - ten vás zbaví všeho a každopádně opět ANTIBIOTIKA…

Renata Vašková 3
19 příspěvků 30.03.11 20:12

Vím,mám to napsané ale jak jsem k tomu mohla dojít,když jsme si z manželem věrni?S bývalým jsem se rozešla před rokem a půl.A ty teploty můžou být taky od toho?Děkuji

Bábina
1450 příspěvků 30.03.11 20:28
Teploty

Doktore,tak už se rozhodněte.Máte diagnetikovaný močový měchýř?Takže složený čaj,ale ten je síla.celík zlatobýl-nať,přeslička rolní-nať rdesno ptačí-nať truskavec-nať vše je 1:1Celík je nejdůležitější pokud bude chybět jiná bylina tak to tolik nevadíale vždy musí být celik + díl a ostatní byliny dohromady dají 1díl celíku.Doufám že to píšu srozumitelně Pije se nálev z 1 polévkové lžíce na 1|4l vody 3× denně před jídlem do vymizení potíží.a sedací koupel s kontryhele.Jen si nejsem jistá jestli tentokrát má House pravdu.Jinak byCh Vám místo kontryhelové koupele musela doporučit koupel v kefírovém mléku.Ale já bych se držela toho močáku,a určitě Vám doktorka taky něco napsala.Ten čaj se opravdu silný,tak se může stát,že bude odcházet i trocu hnisu,jestli je problém zastaralý,tak se nevyděste.A kdyby něco klidně pište,ale silnějšího na močové cesty už nic není.Přeji klidnou noc.

Renata Vašková 3
19 příspěvků 30.03.11 20:33

Dobrý večer,chci se jen zeptat,to mám každou bilinku kupovat zvlášt?A jak to potom namíchat?Ani nevím jestli vše seženu,díky

Bábina
1450 příspěvků 30.03.11 20:39
Teploty

No moment,já četla nejprve ,že máte zánět močového měchýře.A teploty že máte od hormonu.Tak a teď tu čtu úplně něco jiného.Tak jak to valstně je.Potom ale potřebujete jiné byliny Kontryhel,třezalka mateřídouška(lze nahradit timiánem),rdesno ptačí řebříček a kokoška pastuší tobolka vše 1.1 Čaj 3× denně pít a zhotovit nálev kterým budete 1-2 denně obden provádět výpalchy.Manžela bych asi prvotně vynechala.nebyla jste v bazénu nebo někde u moře.Příště žádné veřejné koupaliště bez tamponu.

Renata Vašková 3
19 příspěvků 30.03.11 20:48

Děkuji za odpověd-mám zánět močových cest a ještě k tomu ty bakterie.Nikde jsem se nekoupala ani tak něco,takže co mám vlastně pít? :-)

Bábina
1450 příspěvků 30.03.11 20:50
Teploty

Pokud budete kupovat byliny na močový měchýr tak zvlášť se koupí jen celík jinak vše ostatní Vám v dobrém bylinkářství mamíchají podle přání.Porozhlédněte se jestli někde u Vás není bylinkářství Grešík.Je vlastně po celé republice,a já mám jeho byliny ověřené,změřené a vyzkoušené,že jsou čisté,dobře sušené a ošetřené.pokud nebude,tak předpokládám,že ostatní jsou také dobří.Držím Vám palce ale pokud opravdu máte potíže i rázu nákazy.měl by se léčit i partner,alespoň podle mně,protože jste to už na něj mohla přenést a to by byl začarovaný kruh.Doktore,vy­jádřete se k tomu.A jestli máte problémy už dlouho opravdu mohou pocházet od bývalého partnera.

Renata Vašková 3
19 příspěvků 30.03.11 20:56

tak ted jsem z toho zmatená-které bylinky mám teda koupit?Močák mám nemocný už dlouho a na nákazu mi přišli tedka-včera :-)

Bábina
1450 příspěvků 30.03.11 20:59
Teploty

No oboje najednou nelze tak to uděláme takkhle,pokud budete souhlasit,Budete pít čaj na močový měchýř a dělat ne houpel ale výplach čajem na tu infekci,Jinak to dohromady nedám.A oboje je důležité poléčit,protože jestli infekci máte z předchozího vstahu,tak předpokládám,že už delší dobu a ten močák už je důsledek.Takže celík si koupíte extra a další čaje si necháte namíchat každý zvlášť tak budete mít 3 sášky,Hned si popište co kam příjde,ať v tom nemáte zmatek.Celik + další byliny pít a druhým čajem vyplachvat.Dou­fám,že to píšu srozumitelně.Ale ještě to raději ráno zkouknu.Už jsem unavená.A nemohu se soustředit.Když se neozvu je to dobře,kdybych něco našla napíšu to.Ale dnes jedu od 9hod od rána a tělo už křičí po odpočinku.Tak dobrou noc.

Dr.House
622 příspěvků 31.03.11 14:49

Bábinoo…jenže mě milostný život mezi osobou A a osobou B vážně nudí…a k věci - já jsem zde už dávno psal že je to infekce močového měchýře a potom pohlavní nákaza vyvolaná bičenkou poševní…dokonce jsem zde i napsal therapii …Bábino…

Renata Vašková 3
19 příspěvků 31.03.11 14:55

Dobrý den,jen jste mi nenapsal,kde jsem k tomu přišla.Můžu to chytnout i na wc?

Bábina
1450 příspěvků 31.03.11 17:36
Teplota

Doktore,jistě­.postupně podle Vás se paní domnívá,že má oboje,a moje léčba podporuje tu Vaší,na to jsem si dala pozor,a hlavně čistí od všeho toho sajrajtu.A pro zadavatelku,to opravdu nevím,zda nákazu lze dostat na WC ale logikou bych řekla že ne,Nakazit se musíte podle mně uvnitř a léčit také uvnitř.A to na WC těžko.Třeba doktor něco ví.protože jsem se neozvala,moje doporučení je bez chyb a je jen na Vás jak s tím vším co jsme Vám oba napsali naložíte.

Renata Vašková 3
19 příspěvků 31.03.11 19:17

Dobrý večer,děkuji za odpověd ale nevím co mám brát za bylinky.Nakazit jsem se mohla i v uvnitř ale vím že jsme si s manželem věrní.Leda že bych to v sobě měla rok a půl-když jsem jště byla s bývalým partnerem který mi pořád zahýbal.Nechtěla jsem Vás rušit protože jste napsala že jste unavená.Díky

Bábina
1450 příspěvků 31.03.11 20:14
Teploty

Jak brát bylinky jsem Vám ještě včera napsala,než jsem vypla počítač.jen jsem měla strach,abych kůli únavě neudělala chybu v dávkování:takže znova .protože podle všeho máte jednak zánět močového měchýře,budete pít čaj na močový měchýř.To je celík zlatobýl koupíte zvlášť a necháte si namíchat další směs z přesličky-nať,rdesno ptačí,nať truskavec- nať 1:1:1 a udělátě čaj z 1 lžíčky nati celíku a 1 lžičky směsi.Pije se 3× denně po dobu asi 3 týdnů a na nákazu si necháte namíchat daší čaj ,a to kontryhel,mate­řídouška a třezalka opět 1:1:1.V lékárně koupíte větší injekční stríkačku,nebo výplachový balonek(je lepší) a tímto čajem si budete dělat 1-2 x za den výplach pochvy 1 týden a další týden už jen 2× denně obden.Můžete také sehnat to co doporučuje doktor,léčbu jsem postavila s ohledem na jeho doporučení.A podle mně je pravděpodobné,že to máte dlouho,protože už je postižený močový měchýř.Měl by se léčit ale i partner,jinak to bude začarovaný kruh.Tomu by ale spíše pomohlo to,co doporučuje House,nebo pokud Vám dal lékař léky pro oba,tak by je mněl užívat.Protože jsem se s léčbou u mužů s tímto nesetkala,buď použijete doktorovy rady,nebo budu muset pátrat v chytrých starých i nových knihách.Ale upozorňuji,že s tím u mužů nemám zkušenost.U Vás bohužel musíme léčit obě věci najednou jinak to nemá význam.Přeji pěkný večer.

Dr.House
622 příspěvků 31.03.11 20:31

chytnou ste to mohla kdekoliv…z cizího WC, propocených věcí, ručníků, ale samozřejmě i z něvěry..a pozor..novinka VŽDY JSOU NAKAŽENI DVA..pokud to máte i vy a nejste frigidní - má to i váš partner, dobré na tom je, že on nebude mít přímo bičenku ale nákou formu candidosy…takže sledujte výtok,zápach, bolest, nepříjemnosti…pokud máte podezření… to už sem píšu fakt moc velkou radu..popravdě, mě už milostný život nezajímá a už to ztrácí tu zajímavost…nakonec vše dopadne dobře a budeme si všichni vést ty zbylé životy…

Bábina
1450 příspěvků 31.03.11 20:50
Teploty

Doktor je kecka,ale s tou nákazou má pravdu a protože s léčbou mužů nemám v takovýchto případech zkušenost,pokud by to opravdu byla u partnera kandidoza ,tak s tím bych si asi poradila.

Renata Vašková 3
19 příspěvků 31.03.11 22:20

Dobrý večer,oboum dvoum moc,moc děkuji.Kdyby něco ozvu se,jste moc hodní.Zajdu do bilinkářství abudu se snažit,pak písnu co jsem sehnala.Děkuji moc!!!! :-)

Bábina
1450 příspěvků 01.04.11 10:13
Teploty

Není zač děkovat proto jsme tady,abychom pomohli.Do čaje na močový měchýř může jedna bylina chybět ale nesmí to být celík.Ten je moc důležitý a i když něco vynecháte tak 1 lžička celíku a 1 lžička ostatních bylin.Držíme Vám oba palce,a přejeme rychlé uzdravení.Mohu v těcto případech mluvit i za doktora a on za mně.

Martina Martincová  24.02.16 16:09

Dobrý den, pročítala jsem si tady Vaše reakce a moc mě zaujaly. Před půl rokem jsem téměř ze dne na den přišla o všechny vlasy a ochlupeni. Alopecie universalis.. Od té doby jsem neustále unavená a bez energie a mám zvýšenou teplotu, kolem 37,2. Všechny testy negativní, gyn., zubař, orl, endok. a spousta krevních testů na kožním. Prostě jsem prý zdravá.. Nenapadá Vás prosím něco? Cokoliv?? Děkuji moc za odpověď..

Martina Martincová  24.02.16 16:10
@Martina Martincová píše:
Dobrý den, pročítala jsem si tady Vaše reakce a moc mě zaujaly. Před půl rokem jsem téměř ze dne na den přišla o všechny vlasy a ochlupeni. Alopecie universalis.. Od té doby jsem neustále unavená a bez energie a mám zvýšenou teplotu, kolem 37,2. Všechny testy negativní, gyn., zubař, orl, endok. a spousta krevních testů na kožním. Prostě jsem prý zdravá.. Nenapadá Vás prosím něco? Cokoliv?? Děkuji moc za odpověď..

Pro Dr. House ;-)

Petrackova Ruzena  08.08.16 01:46

Přeji dobrý den, prosím o radu, já mam zvýšené teploty již sedm let, jsem vyšetřena, dá se říct od mozku, až po prsty u nohou, CT, PT, vyšetření srdce, ledvin, žaludek, ledviny, štítná žláza, gynekologie, zuby atd, je toho daleko více, nejde to tu vse ani vypisovat a teplota stále trvá 37-37,5.Paní doktorka řekla, že mám někde zánět a už neví kde ho hledat, jsem už zoufalá a hlavně stále unavená. Byla bych vám velmi vděčná, kdyby jste mi poradila nějaké bylinky. Předem děkuji za radu. Petrajka

Váš příspěvek