Srdeční extrasystoly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Extrasystoly  03.05.13 12:05
srdeční extrasystoly

Trpíte někdo na to?? je to celkem dost nepřijemne ale neprovazí mě žadny jine projevy u toho jen mi maximalně ruce zteplají a zružoví obličej..muže to být od páteře? prodělala sem hodně velky stres.. na ekg mi nic nezjistili mam jen rychle tepy a tlak u doktora vysoky jinak doma kolem tech 130/80.. hodně mi na to pomaha i na dychaní lexaurin :) není to každý den.. někdy mi stačí si prokřupat záda a je všecko okey :) netrvá to dlouho jen třeba při prudkem vztanutí že si jakoby zada skřipnu nebo v leže když ležim na levém boku..dva roky sem měla stím pokoj.. a ted se mi to zase vratilo asi to bude od nervu..

Reakce:

hanna28  23.09.13 18:20
extrasystoly

Také na to trpím už asi něco přes rok. Je mi 28, byla jsem i v nemocnici, proděla la různá vyšetření včetně Holtera. Po týdnu mi doktoři řekli, že je to psychického rázu a poslali mě s lexaurinem domů :-) Podotýkám, že jsem vcelku klidný člověk a žádné velké stresy neprožívám, tudíž jsem se s jejich diagnózou příliš neztotožnila, ale lexu si občas vezmu :-) Potíže přetrvávají, vždycky se hrozně leknu, mám to cca 5× denně, učím se s tím žít…

Dalibor7
213 příspěvků 04.02.14 17:17
Dalibor7

Možná bych věděl, jak se těchto obtíží zbavit.

VENDULA 0704  26.04.14 20:29
srdecni "zachvevy"

A jak se da toho zbavit.Jsem uz z toho vyrizena. Presne tak, kdyz to prijde z niceho nic tak se leknu a je to jeste horsi. Samozrejme psychika je na prvnim miste a ja vim ze to mam z toho kdyz se citim uzkostne. Jinak jsem vesela az moc. Zacinam s tim teda zit, ale obavy nikdy nevymizi, kdyz vite ze vas to chytne a doma mate maly dite. Porad si rikam co kdyz..a tak. A nervama to takhle zhorsuju. A nedokazu si predstavit, ze mam takhle zit uz porad. Normalne to na me parazituje a otravuje mi to zivot :lol: :zed:

Dalibor7
213 příspěvků 27.04.14 11:24
Dalibor7

Jedna s věcí, která to může způsobovat je hrudní páteř, ale toto je na dlouhé povídání. Pokud chcete, napište mi do soukromé schránky a nejlépe kontakt na sebe, aby jsme si mohli promluvit, protože psaním je toto velmi na dlouho.

dagmoš  28.04.14 21:57
extrasystoly

@Dalibor7 Dobrý den Dalibore,
chtěla bych vás poprosit o radu, jak se zbavit těch :srdce: ES..píšete, že je to na delší povídání. Mám stejný problém…pokud vás to neobtěžuje, tak mi můžete napsat na mail ***@seznam.cz
Díky Dagmoš

Simušinka  31.08.14 21:32

Dobrý den, mám stejný problém s ES, někdy jsem z toho už tak nervozní, že se na nic jiného celý den nedokážu soustředit. Vše se mi zhoršilo po prožitém traumatu. Mám problémy s hrudní páteří. Můžete mi taky prosím poradit, jak by se to dalo definitivně vyřešit? Předem děkuji

Dalibor7
213 příspěvků 01.09.14 07:31

Velmi rád pomůžu, ale napište mi na sebe kontakt do soukromé schránky, to samé platí i pro Dagmoš, protože mail máte neplatný.

Simušinka  01.09.14 20:35

Nevím ktreou schránku myslíte. Email na mě je Simulre@seznam­.cz Děkuji

dabbo  15.08.15 05:58
prosím

Prosím o vaší pomoc je mi 49 jsem 6.let po IM mám stent, vše bylo skoro celou tu dobu po IM v pořádku před 3.měsíci zničeho nic extrasystoly mám to vlastně každý den a hlavně skoro po celý den. Jednou mně to chytne po jídle jindy jen tak večer když lehnu na levý bok a když se otočím na záda tak to zmizne vrátím se na levý bok a opět to začne. Jsem po holtru ekg. ES prokázány pry jako neškodné ale ať si to zkusí takhle žít. Beru léky na tlak-EGILOK 100MG, TOLURU, AGEN. Ale i bez léku mám tlak 125/75. Egilok ale beru pravidelně. Co s tím psychiku mám silnou tam chyba není. :lol: DĚKUJI MOC. :potlesk: :mavam:

dabbo  16.08.15 19:27
@dabbo píše:
Prosím o vaší pomoc je mi 49 jsem 6.let po IM mám stent, vše bylo skoro celou tu dobu po IM v pořádku před 3.měsíci zničeho nic extrasystoly mám to vlastně každý den a hlavně skoro po celý den. Jednou mně to chytne po jídle jindy jen tak večer když lehnu na levý bok a když se otočím na záda tak to zmizne vrátím se na levý bok a opět to začne. Jsem po holtru ekg. ES prokázány pry jako neškodné ale ať si to zkusí takhle žít. Beru léky na tlak-EGILOK 100MG, TOLURU, AGEN. Ale i bez léku mám tlak 125/75. Egilok ale beru pravidelně. Co s tím psychiku mám silnou tam chyba není. :lol: DĚKUJI MOC. :potlesk: :mavam:

Schonova Hana  17.08.15 09:32

Po vyšetření, které jste absolvoval je zřejmé, že nic vážného se srdíčkem není. Je to jen nepříjemně vnímavý stav. I já s tímto žiji již 30 let jsem tu se systoly již dlouho. Prosím zkuste Magnosolf a lexaurin. A také uvědomění, že je to pouze neškodný stav.

Pychlucie  21.08.16 22:25
Prosím o radu

Dobrý večer, narazila jsem na vaši diskuzi o extrasystolách, už tím trpím asi 2 roky a díky tomu jsem začala trpět panickou úzkostí chtěla bych poradit jak se jich mohu zbavit děkuji za radu s pozdravem Pýchová Lucka ****

Edit admin - osobní údaje

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu