Srdeční arytmie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ostravak-Polda
1 příspěvek 11.04.13 15:22
srdečni aritmie

Mam aritmii-indikovana před rokem.Beru leky-raději bych přirodni produkty. Nikdy jsem nekouřil, nepiji-žadne stresy. Věk 63.Zdravy pobyb.Poradte.Diky Polda Srdečni aritmie.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 14.04.13 15:14

Poradím…a rád.
Jak jen začít…už vím…
máte indikovanou ARYTMII - (od slova rytmus)..to je to co vydává to co vám bouchá na levé straně uprostřed hrudníku..

přírodní produkt na arytmii…to jako bio léky? :lol: nenechte se vysmát…
berte léky, které máte předepsané a nevysazujte je za nějaké přírodní pochutiny..protože ty přírodní pochutiny neobsahují všechny to co ten lék..aby se pak nestalo, že se vám ta srdeční arytmie nezhoupla do monotónního rytmu a nevydělal si zbytečně vnitřní kardiostimulátor… :mavam:

Dr.House
622 příspěvků 15.04.13 21:56

Ale počítejte s tím, že takové bylinky vám potom nepomůžou až se vaše srdce dostane do extrémní fibrilace či takového tempa, že i šnek bude rychlejší…

Vladimír11  06.03.14 10:24
Arytmie je vyléčitelná to tří týdnů.

Zdravím, jak jste sami zjistili při kontaktu s lékaři, oni příčinu arytmií neznají, ale vesele předepisují léky a případně i operují kardiostimulátory. Nic se tím nezmění a vy s tím podle nich musíte žít. Přitom je skutečná příčina arytmie známa. Je to nedostatek určitých minerálů a vitamínů v těle, bez nichž nefunguje přenos řídícího signálu do srdeční buňky a ta začne kmitat. Čili příčina je ve výživě a jen úpravou výživy se dá arytmie vyléčit během tří týdnů. Mám již mnoho takto vyléčených klientů. Používám přístroj, který změří, kolik minerálů a vitamínů v těle máte a také kterých konkrétně máte nedostatek. Existuje přímá souvislost mezi nedostatkem minerálů v těle a konkrétními nemocemi. U arytmie je tato souvislost naprosto zřejmá a prokazatelná. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Lei
8 příspěvků 07.03.14 21:34
srdeční arytmie

Dobrý večer, ráda bych, kdyby se k tomuto tématu vyjádřilo více lidí, neboť i já trpím stejným problémem, ale pouze tehdy, kdy ulehám ke spánku. Je to zvláštní pocit, který mi mnohdy nedovolí vůbec usnout. Srdce začne tlouci. Přes den, kdy jsem v práci, jsem v klidu, žádný problém. Děkuji předem za rady a připojení do diskuse s podobným problémem.

Dalibor7
213 příspěvků 08.03.14 09:34

Dobrý den Lei.Je více věcí, které tento zdravotní problém způsobuje a jeden z toho je trošku nepochopitelný, ale velice reálný a to hlavně u lékařů na slovensku.Jde o problém, který způsobuje hrudní páteř, respektive nerv srdce, který se posunem meziobratlové ploténky utlačí a srdce nefunguje na plný výkon. Vite každý orgán má svůj nerv v páteři a každý orgán může a bývá takto ohrožen. Je to jako dálkový ovladač, zmáčkne se kořen nervu a na druhém konci orgán k němu připojený se vypne. Pokud Vás toto zaujalo a váš lékař řekne, že je to blbost, zkuste zavolat nějaké kapacitě na slovensko a věřte, že tuto teorii potvrdí. Mimochode i vím, jak tyto potíže řešit.

Lei
8 příspěvků 09.03.14 00:09
srdeční arytmie

Vladimír 11,
Pěkný večer, ještě jsem neslyšela, že existuje nějaký takový přístroj, který uvádíte. Ráda bych si u Vás nechala změřit tedy, kolik mám v těle minerálů, či vitamínů. Nemohu uvěřit tomu, že něco takového existuje. Možná nám v těle chybí, nejvíce propagovaný hořčík. A my tady diskutujeme a bavíme se o chemii.Asi Vás budu kontaktovat. Děkuji za Váš příspěvek, Lei

Vladimír11  31.01.15 20:32

Velmi rád Vám pomohu, abyste už nemusela arytmií zbytečně trpět. Stačí zavolat na moje číslo 608 155 338 a objednat se.

sisinaa  02.02.15 23:22
arytmie

,,zdravím,,, chtěla sem se zeptat, když se najím většího množství jídla, nebo třeba kapustu a takové potraviny, někdy mi začne taková arytmie..Může to být od plného žaludku který se zvedne a tlačí na bránici a vychýlí jemně srdce a tohle také způsobuje nepravidelný tep? děkuj imoc

veris526  17.02.15 19:25
Aritmie
@Vladimír11 píše:
Velmi rád Vám pomohu, abyste už nemusela arytmií zbytečně trpět. Stačí zavolat na moje číslo 608 155 338 a objednat se.

Mám tento problém a byla bych ráda za každou informaci - jsem z Ostravska

kakyna  29.12.15 21:16
Arytmie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda člověk, který prodělal 2× srdeční arytmii s odstupem 10let a nebere žádné léky, může cestovat letadlem. Máte nějakou zkušenost?

Marie Langmannová  10.05.16 11:53
srdeční arytmie a cestování letadlem

Dobrý den, mám prosím otázku zda 72 letý muž se zjištěnou srdeční arytmií ( srovnáno kardioverzí) může cestovat letadlem. léky nadále bere.
děkuji předem za odpověd. M. L.

Váš příspěvek