Společně přechod zvládneme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cala64
1 příspěvek 21.07.13 13:00
Společně to zvládneme

Milé dámy, také bych ráda přispěla do diskuse. Návaly horka, rudnutí obličeje, pocení…bohužel jak už tu bylo citováno, patří to k nám ženám. Každá to snášíme jinak. Mě je 48, tyto problémy má už 5 let…doktor mi doporučil GS Merilin. Musím přiznat, že sice problémy úplně nezmizí, ale rozhodně se cítím mnohem lépe. Navíc mám diagnostikovanou hereditární motorickou sensorickou neuropatii (CMT), takže zdravotních problémů je víc než dost, občas mě něco dost vyděsí, ale snažím se to nějak zvládat. Když tu někdo napíše bolest na hrudi, vím o čem mluví…panické ataky, které vás přepadnou z ničeho nic a člověk má dojem, že je už konec, taky vím co to obnáší. Mám problémy se štítnou žlázou, velmi zvětšenou strumu a s tím i spojené problémy (nadváha, špatné krevní testy, bušení srdce atd, poruchy lymfatického systému, těžkou skoliozu celé páteře…výčet by byl široký :) Jsem psycholožka, člověk by řekl, že s takovými problémy, které jsou psychického rázu, by si uměl poradit. Ano, jenže dokážu poradit a dostat z toho druhé, s vlastním tělem se v tomto případě komunikuje velmi těžko :), ale dá se vše nějak zvládnout. Takže děvčata, úsměv :lol: a kdybyste cokoliv potřebovaly, napište, ráda poradím co budu vědět :) :) :).

Reakce:

majka 32  24.01.14 09:48
menopauzni lecba

No prave, prasky menopauzni stav zastavi, zkousela jsem vydrzet bez nich co nejdele-asi jeden rok jsem se trapila az nastaly problemy s tlakem a nespanim.Ted mne hodne pomaha activelle-paradne zabral-uzivam ho treti mesic ale myslim si ze 5 let uzivani hormonu je pro organismus uz velka zatez. Snazim se ob den lek vysazovat,(nesnasi se totis s jinymi leky)neznate prosim nekdo nejakou ucinnou prirodni lecbu(napr. bylinne caje)?Z lekarny mne zadna homeopatika nezabiraji. Dekuji Majka

Váš příspěvek