Špinění mimo menstruační cyklus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Javaja
2 příspěvky 09.02.14 13:29
špinění mimo menstruační cyklus

Dobrý den! chtěla jsem se zeptat poslední dobou mám nepravidelnou menstruaci ale jen jednou za dva měsíce. vždy je jednou pravidelná a podruhé nepravidelná poslední menstruaci jsem měla o týden později než jsem čekala. S přítelem se pokoušíme o miminko. Poslední menstruace byla silná bylo v ní hodně velkých cucků. v době ovulace jsem začala slabě špinit jen dva dny pak dva tři dni nic a teď se mi na papíře objevila slaboulinka krev ale v ten den jen jednou nevíte co by to mohlo být? žádné bolesti nemám ani při menstruaci. děkuji za odpověď :,(

Reakce:

ivv
9 příspěvků 09.02.14 22:06

Nevysadila jste antikoncepci?

Javaja
2 příspěvky 10.02.14 19:28

Ne žadnou neberu pokoušíme se o miminko a i před tím jsem žádnou nebrala

ivv
9 příspěvků 10.02.14 19:57

Aha… nepíšete kolik je vám let, ale pravděpodobně se jedná o nějakou hormonální poruchu, zajděte na gynekologii, určitě vám nějakou léčbu poradí, držím palce ať se vytouženého miminka co nejdřív dočkáte :srdce:

drexicek  11.02.14 20:05

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat. Už 4 měsíce mam nepravidelnou menstruaci např. 8dni dopredu nebo 6dni zpozdeni. Mela sem kondylomy. Mam stale vytok a po sexu me to tam silene pali. Nemate radu? Ja uz nevim co mam delat. dekuji nashle

Váš příspěvek