Soukromé gynekologie v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makky81
2 příspěvky 12.07.16 16:21
Soukromé gynekologie v Praze

Zdravím! Chtěla bych se zeptat, jestli některá chodíte na nějakou soukromou gynekologii v Praze a na kolik vás vyjde běžná kontrola. Chtěla bych změnit gynekologa a hledala jsem různé recenze, ale raději bych nakonec dala spíše na něčí doporučení. Budu ráda za jakékoli informace a rady, klidně když mi poradíte konkrétního doktora (dala bych přednost chlapovi).

Reakce:

Osiriska
1 příspěvek 13.07.16 13:05
@Makky81 píše:
Zdravím! Chtěla bych se zeptat, jestli některá chodíte na nějakou soukromou gynekologii v Praze a na kolik vás vyjde běžná kontrola. Chtěla bych změnit gynekologa a hledala jsem různé recenze, ale raději bych nakonec dala spíše na něčí doporučení. Budu ráda za jakékoli informace a rady, klidně když mi poradíte konkrétního doktora (dala bych přednost chlapovi).

Ahoj ;) chodím už 2 roky k MUDr. Mikulíkovi. Ordinuje v soukromé gyn. ambulanci na Praze 1. Pan doktor je strašně v pohodě, empatickej a neformální… Mají to tam moc hezký a část toho hradí pojišťovny, tak se zkus podívat na ceník. Jinak vím, že tam ordinuje taky MUDr. Tesař, který, pokud vím, má taky skvělé ohlasy… Jsem si jistá, že nabírají :palec:

Edit admin - odkaz

Váš příspěvek