Slabá bolest v pravém boku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Roman 9  10.04.15 18:30
Slabá bolest v pravém boku

Zdravím. V prosinci 2014 mě začalo lehce pobolívat v pravém boku. Šlo spíše o pocit, než bolest, když na to člověk nemyslel, bolest necítil. Poněvadž pocit nepřestával, šel jsem na Sono. Nic, nula bodov. Obvoďačka sdělila, že tak krásné Sono už dlouho neviděla. Slabá bolest se pravidelně stále objevuje, cestuje od pánevní kosti až k pupku, ale jen na pravé straně. Podezírám žlučník, protože slepák je o něco níž. Největší a nejrychlejší reakce nastane, jakmile se napiji (vody se sirupem - jsem abstinent). Prakticky po minutě se slabá bolest ozve a nějakou dobu trvá. Po těžším jídle přichází pocit mnohem později. V noci, vleže na zádech pomůže, když pokrčím pravou nohu. Potíž se od prosince zhoršuje opravdu pomalu, žádné teploty, zvracení nebo nedejbože koliky. Jde spíše o obavu, možná zbytečnou, abych nezanedbal příznaky něčeho horšího, čemu by šlo nyní v pohodě předejít. Ocením rady a nápady. Děkuji a přeji hezký den. Roman. :nevim:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek