Škubání v řitním otvoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sisssssa  16.08.11 19:49
Škubání v řitním otvoru

Ahoj, mám takový problém. Občas mi v konečníku něco škube, třeba i v noci mě to probudí. Je to, jak když Vám škube sval. Nevíte co by to mohlo být? Napadli mě vnitřní hemeroidy, ale nenašla jsem takový příznak. Děje se mi to třeba týden, pak klid a pak třeba zas za 3 měsíce.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 22.08.11 20:20

kdybych mohl, poslal bych vám moje foto jak se právě ted momentálně usmívám…asi jako měsíček na hnoji…

no nic, to jsou tiky, obyčejné tiky, v tom svalu je totiž nerv, a i ten občas způsobí ten tik, vnitřní hemeroidy by bolely, hlavně při vyprazdnování, ale o tom tu nepíšete, takže se toho bát nemusíte, jen doporučím vždy když se to stane , aspon se druhý den tam vzadu namočte studenou vodou, jako u hemeroidů, prostě se chilku oplachujte tam vzadu studenou vodou, to by mělo zabránit dalším spasmům..nebo­li tikům…

Sisssssa  22.08.11 21:08

Díky Dr. Housíku. Docela jste mě uklidnil. Chápu, že je téma úsměvné, ale radši se člověk blbě zeptá v nějaké anonymní poradně než ve svém okolí. :-) Tiky bych čekala třeba u oka, ale teda tady nějak ne…nu nedá se nic dělat! :-)

Dr.House
622 příspěvků 23.08.11 20:55

je mi to jasný..tiky mohou být kdekoliv, nekdo má v oku, nekdo vnoze, někdo v ruce, a hold někdo v pr… budte bez obav, nic to není

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu