Skříplý nerv? - Bolest kyčle při těhotenství a po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarka_k
1 příspěvek 06.08.15 15:21
Skriply nerv? - Bolest kycle pri tehotenstvi a po porodu

Během devateho mesice tehotenstvi jsem zacala citit bolest v prave kycli, naslapovani na nohu zacalo bolet, zacala mi vystřelovat bolest do stehna a kolene a při chuzi se mi občas podlomila noha. Nedalo se to vydrzet, tak jsem odchodila devaty mesic az do porodu o francouzských holich, které nohu nadlehcovaly. Na rtg jsem nemohla, prasky na bolest taky ne. Rikali mi, ze po porodu to prejde, ze mi mimino-deloha nebo roztazena panev tlaci nekde na nerv. Po porodu to nepreslo. Je to druhy mesic po porodu a stále na pravou nohu pajdam, nohu uplne v leze nevytočím pokrcenou do strany, chodim s vykrivenym chodidlem dovnitř, při narovnane chuzi mi bolest zase vystreluje do stehna ci kolene. RTG nezjistil s pateri nic a neurolog také nezjistil nic. Rekli mi vydrzte, souvisi to s tehotenstvim, telo se vraci do normalu asi to ještě potrva. Jak si muzu sakra pomoct? Nemuzu chodit s kocarkem, nemuzu chovat miminko a chodit s nim po byte, protože pajdam.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek