Shluk nečeho v oblasti análního otvoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Trickster
1 příspěvek 11.05.16 14:35
Shluk nečeho v oblasti análního otvoru

Dobrý den,

zpozoroval jsem, že v oblastni análního otvory mám jakési „kokony“ ( nevím jak to pořádně popsat, je to malé, jejich velikost se liší od 1mm až po 2mm. Připomíná mi to shluk mikro zrnek rýže) Již před 2 měsíci jsme měli podezření na škrkavky, protože jsme si pořídili štěně -bohužel bylo špatně odčervené a mi proto preventivně podstoupili léčbu tabletkami, kterou jsme opakovali po dalších 3 týdnech.( již v té době jsem upozornoval na svůj nález v oblasti řitního otvoru). Lékačka mi pouze sdělila, že dáme tabletky a bude to dobrý.. Po měsící jsem našel znovu nález a navštívil jiného lékaře, který mi řekl opět to samé s tím, že to pravděpodobně škravky nebyli a pro jistotu mi dá tabletky ještě jednou.. Teď zhruba po dalším měsíci se mi to stalo znova a já jsem bezradný. Ačkoliv jsem upozornoval, jestli by se nemohl lékař podívat a říci mi, jestli je to nějaké parazitální onemocnění, všichni mi odpověděli, že to nedělají. Po odstranění „kokonu“ místo začně krvácet..

Má někdo zkušenost s něčím podobným? Nebo by mi mohl poradit, jaký lékař by mne mohl prohlédnout.

Děkuji za všechny rady.

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama