Shluk nečeho v oblasti análního otvoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Trickster
1 příspěvek 11.05.16 14:35
Shluk nečeho v oblasti análního otvoru

Dobrý den,

zpozoroval jsem, že v oblastni análního otvory mám jakési „kokony“ ( nevím jak to pořádně popsat, je to malé, jejich velikost se liší od 1mm až po 2mm. Připomíná mi to shluk mikro zrnek rýže) Již před 2 měsíci jsme měli podezření na škrkavky, protože jsme si pořídili štěně -bohužel bylo špatně odčervené a mi proto preventivně podstoupili léčbu tabletkami, kterou jsme opakovali po dalších 3 týdnech.( již v té době jsem upozornoval na svůj nález v oblasti řitního otvoru). Lékačka mi pouze sdělila, že dáme tabletky a bude to dobrý.. Po měsící jsem našel znovu nález a navštívil jiného lékaře, který mi řekl opět to samé s tím, že to pravděpodobně škravky nebyli a pro jistotu mi dá tabletky ještě jednou.. Teď zhruba po dalším měsíci se mi to stalo znova a já jsem bezradný. Ačkoliv jsem upozornoval, jestli by se nemohl lékař podívat a říci mi, jestli je to nějaké parazitální onemocnění, všichni mi odpověděli, že to nedělají. Po odstranění „kokonu“ místo začně krvácet..

Má někdo zkušenost s něčím podobným? Nebo by mi mohl poradit, jaký lékař by mne mohl prohlédnout.

Děkuji za všechny rady.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek