Zelená stolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.09.10 14:19
Salmoneloza

Dobrý den, včera kolem 2 hodiny ráno jsem začala zvracet asi do 10 odpoledne.Vůbec nic jsem v sobě neudržela a Měla jsem horečky ale dnes už jsem bez teplot. Přidal se k tomu i průjem. Je zbarvený do zelena. Je možné že by to byla Salmonela?den předtím jsem jedla školní bagetu,vlašský salát, Chleba se sýrem a s tatrkou, kuře a večer jsem měla pivo a jestli ano je hodně nakažlivá?

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 16.09.10 17:12

to jsou samý bašty a užasné prostředí pro salmonelu…

otázkou je zda jí máte…to že máte průjem je typický příznak a ty zabarvení, které je nejspíše hnisavé…proto ta zelená barva…

salmonela není přímo nijak nebezpečná musí te to léčit…občas může být i původcem smrti…
protože jako jedna z mála bakterií se umí dostávat do vrstev tkáně…tudíž až do krevního oběhu a to je pak zléé…

nejlepší bude když si zajdete k obvodnímu lékaři nebo na infekční ambulanci…

pozn. nemusí jít o salmonelu…to říkám proto, že ste tu moc příznaků nenapsala…

Anonymní  18.09.10 18:16

Tak salmonela to není:) mám něco jiného ale bohužel si nezpomenu na ten název té bakterie. Jinak moc děkuji za odpověď:) Už se cejtím o mnoho líp:) dneska už jsem měla dokonce i polévku:) Pžiznávám, že v to úterý jsem zbaštila samý zdravý jídla. Tak se nemůžu divit, že to skonšilo takhle:)

Anonymní  18.09.10 18:41

to zdravý má být v úvozovkách :)

Dr.House
622 příspěvků 18.09.10 21:34

říkal jsem že to nemusí jít o salmonelu…:-)

miska9552  19.11.10 19:54
Dojča

Mam 3 mesacnu dcerku,zhruba pred tyzdnom zacala mat zelenu stolicu,tak sme isli ku doktorke a ta jej zobrala vyter z konecnika.Dnes prisli vysledky a doktorka nam oznamila,ze ma salmonelozu.Ako mne sa tomu nechce verit,pretoze nikto z nas v rodine ju nema a ani nemal,taktiez ani ludia v nasom okoli a ked sa to tak vezme ani neprichadza do nejakeho kontaktu s inymi ludmi.Je teda mozne aby ju mohla mat??Ine priznaky okrem zelenej stolice nema.Uz som uvazovala aj nad tym ci nahodou nedopatrenim nezplietli v laboratoriu vysledky,pretoze nikomu z nas to nejde do hlavy.

Anonim4558  10.12.13 18:10

Dobrý den,
již od neděle trpím silnými průjmy a silnými křečemi. Dnes se přidala i bolest hlavy, pokaždé když začnu mít křeče v břiše jsou tak silné, že se to nedá vydržet.
Dnes ráno jsem měla zelenou stolici.
Odpoledne jsem to nevydržela a navštívila jsem lékaře.
Ten mi udělal vyšetření ale výsledky mi přijdou až příští týden prášky jsem sice dostala ale mám strach aby se mi to ještě víc nerozjelo.
Každý mi říká abych pila a něco málo snědla ale nejde to.
Je možné že když se napiji nebo si vezmu suchý rohlík, že mám strašný křeče nebo letím okamžitě na záchod???
Když nejím a nepiji tak mi je dá se říct líp!!! :,( :,( :,( :,( :,(

romicek19  06.12.14 16:11
průjem a zelená stolice

Dobrý den, je mi 40let a doposud jsem byla vždy zdravá, ale už asi měsíc trpím prújmy, přesto že jsem se sama léčila nejdřív Enterolem potom Imodiem a nakonec Endiaronem tak nic se nezměnilo, pravda je že jsem nejdřív moc dietu nedržela, ale omezovalo mě to a velmi vadilo tak jsem celý týden dodržela jen jíst rohlíky a pít černý čaj, přesto se to moc nezlepšilo. Byla jsem i u doktora a dělali mi i výtěr, ale výsledky jsou negativní. Je to divné, protože průjem mám stále tak jednou denně někdy co druhý den, ale jde ze mě jen vodnatá stolice, které předchází vždy křeče a vždy po jídle, většinou oběd. Poslední stolice ale byla zelená a to jsem měla na oběd brambory a smažený hermelín, na snídani pěčivo a čaj. Nevím si s tím už rady a velmi mě to znepokojuje, protože je to jen voda a ještě zelená. Poradíte mi co s tím?

katka11111  20.01.15 09:57
aby to nebyl syndrom drazdiveho tracniku!

Jsem uz dva roky postizena symdromem drazdiveho tracniku. Je to velmi neprijemne chronicke onemocneni strev ktere je nelecitelne. Vetsinou to spousti premira stresu, ale u me byl spoustec akutni zanet zaludku a strev. Projevuje se to prujmy bez bakterialni ci virove priciny. Rani az odpoledni prujmy se projevuji vetsinou po jidle. Kruceni v brise jej predchazi. To ze trpim SDT mi rekli na gastru po kolonoskopicke biopsii, a doporucili mi okamzite zamezeni prisunu mleka a ml vyrobku. Lecim to Imodiem kazde rano a kazdy vecer pred spanim si dam sklenici piva. Pivo piji posledni dva mesice a je to zazrak, kez bych to vedela drive.

Váš příspěvek