Dlouhodobá rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

accio  27.07.11 10:44
Ryma

Zdravím všechny.Potřebovala bych poradit… mam rymu uz tak 4tydny a nevim jak se ji mam zbavit.Moje doktorka ma dovolenou.Na někdo nejakous zkusenost? dekuji

Reakce:

alimdul  03.08.11 07:39
masáž, body

Zkuste masírovat denně asi takto:

• ruce sevřít v pěst, palce jsou nahoře
  • přiložte palce na nos podél, aby se nehty palců opíraly o oční oblouky mezi obočím
  • jemně posunujte s kůží nahoru/dolů souběžně a pak proti sobě. Jedno "tam/zpět = jeden cvik. Proveďte třicetkrát.

Druhý cvik:

• pravá ruka (palec+ukazovák)stis­kne kořen nosu mezi obočím a levá masíruje zátylek až na šíji

jeden stisk a jedno „tření“ dolů/nahoru = jeden cvik. Vše třicetkrát. Ruce vyměnit a totéž.
Začnete smrkat uvolněné hleny a budete se hojit přirozenou cestou.
Jinak - jde o cvik ze sady čínských cvičení, které jsou používány na „denní nastartování“. Zkouščím to a je to bezva.
Zdravím, L.Vrá, Brno

Kodous  28.11.11 10:36
Sprej s mořskou vodou

Ideální na dlouhodobou rýmu jsou spreje s obsahem mořské vody. Jsou šetrné k sliznici, dají se užívat neomezeně dlouho a nemají vedlejší účinky. Osobně používáme Quixx, protože v něm je nevyšší koncentrace mořské vody. I pro děti. A funguje. :D

tralaly  09.12.13 13:52
moje rýma

Rád bych se taky podělyl o svuj problém s rýmou který sem doposud nevyřešil, rýmu mám téměř každou zimu nebo kdy teploty jsou na teplé oblečení tet už mám rýmu téměř 3 měsíc už sem spotřeboval 4 nosní kapky a tet používám kapky s mořskou vodou značky mar který sou uplně kničemu, doslova stal sem se závislí na kapky do nosa, skusil jsem jak inhalovat horké výpary např voda a sůl, citronoví čaj který mi zmýrnil rýmu tak ruční masáže který mi taktéž nepomohly, jediný co mi pomůže jsou nosní kapky at sedím s přáteli v hospodě a zapomenu si kapky doma a hospodu mám od domova asi 1km musím si pro ně jít nebot jak na mně přijde pocit rýmy nedá se srozumitelně komunikovat nemůžu se smát bavit a ani pořádně si říct o další pivo, když chodím spát vždy si aplykuju kapky které o sobě tvrdí že učinkují 12h ale já se v půly noci zbudím se slepenou pusou a ucpaným nosem ráno to stejný, jsem stoho už zoufalí dělá to ze mně uzavřenýho člověka protože s ucpaným nosem se nedá projevovat, jsou mnohem horší věci ale tohle bych nikomu nikdy nepřál je to také utrpení pokud máte stejný problém, podle mně pokud máte rýmu třeba jen jeden den nezkoušel bych kapky dal bych si spíš nákej koldrex nebo kapky do nosa se stanou vaší drogou jako mně s pozdravem talaly.:)

Kamsahamidam  30.10.14 22:28
Quixx

Mám dobrou zkušenost se sprejem Quixx, s mořskou vodou. Dá se totiž používat podle potřeby kolikrát denně člověk potřebuje, nevzniká na něm žádná závislost a nelze se jím předávkovat. :) Kromě toho ale taky dobře zvlhčuje nosní sliznici a uvolňuje nos.

Váš příspěvek