Rychlý srdeční tep

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klara machačova  30.05.10 10:04
rychly tep

Ahojky,chtela bych se zeptat…mivate nekdo taky strašne rychly tep..satči mi vyjit schody…nebo jen menši vzrušeni a už mi strašne..bije srdce..byla jsem na kardiologii..kde mi provedli veškera vyšetřeni srdce..sono všechno a řekli mi že mam srdce 100%ikdyž takový pocit nemam..k tomu mam jeste nizky tlak..a to moje rozbušeni srdce..byva dost časte..nevim co mam delat..

Reakce:

lamicka  09.06.10 06:46
Rychly tep

Ahoj, mne taky neklesne tep pod 80. Nekdy jej mám i 120 (vklidu). Jsou dny,kdy se citim hur, jindy zase dobre.Taky jsem prosla vsechny vysetreni, pred lety mi rekli,ze je vsechno v norme (byla jsem i slapat na kole na interne – vse vporadku,ale rychly tep – i pri zatezi i vklidu. Po letech mi zjistili hranični hodnoty stitne zlazy,pak i zvysene hodnoty, ale paradoxne mam nizsi funkci (ktera se vyznacuje tloustnutim a velmi pomalym tepem). Nevim, co jsem za atýpka, je to tak a snazim se byt co nejvic v klidu.Mam predepsany egilok, ctvrt tablety denne.Dodneska nevim,jak tep uklidnit.Pry ale, kdyz si to srdicko zvykne na ten rychlejsi tep, tak uz ho bere jako normalni. Pry hodnoty tepu jsou v normale do 110.Tak nevim…

ferdinand  10.06.10 16:30
Tep

Můj tep byl 120 v klidu a k tomu nepravidelny , arytmie. vyskočil mi tlak na 200/100 pak se držel na 150/90 , zjištěna hypertyreoza, nyní 3 krát denně thyrozol . 2 krát denně betablokátor, rychlý tep dokáže srdce poškodit , vyčerpat.držím palce at vám to přejde.

lamicka  10.06.10 16:49

Prosím, jak vám zjistili tu hypertireozu – jaká vyšetření jste musel absolvovat. Já mám tlak dobrý, ale když jsem se měřila při arytmii měla jsem též 140/98. Většinou je to dobré, ale arytmie se občas přihlásí – většinou večer vklidu, což nechápu. Jak často jste měl problémy. Někdy se mi srdce tak rozbuší, že se mi zdá, že sebou seknu. Když se mi to stane v práci, je to dost nepříjemné. Jsem bohužel typ, který se ze všeho nervuje a arytmie se s nervama vždy zhorší (hlavně u doktorů :-)

ferdinand  10.06.10 21:58

aaaahoj jsem holka , ferdinand je jen tak , problémy jsem měla dva měsíce , možná dýl, moje obvodní tvrdila pořád že nervy , taky udělají s tepem svoje , ale když k tomu člověk vypotí tři litry vody za den je to divný , k tomu vnitřní třes, nervozita a plačtivost. šla jsem k obvodní znova a trvala na odběrech na štítku , napadlo to moje kolegyně v práci že by to mohlo souviset. teď mám tep v klidu 60–75 a arytmie už není tak častá a krevní tlak 100,120/70,60 na večer jsem si vzala už jen čtvrtku Trimepranolu , hodně mi to snížilo tlak po probuzení 90/60 točí se mi hlava. Kamarádka tento lék bere na srdeční neurozu . nepiju kávu , jen meltu a kávu bez kofejnu , zaměřila jsem se na stravu, jinak jak jsem měla výsledky od obvodní v ruce do týdne jsem byla na endokrinologii a kontrolu mám za 3 týdny tak uvidím jestli to bude lepší.ahoj

klara machačova  12.06.10 16:10
tep

byla sem na sonu srdce…ekg..atd..a vše vp ořádku!žadna vrozena vada nic!tlak mam 110/60 jen mi řekli že mam nizky tlak..že se stim musim naučitz žit..že to rozbušeni serdce..je uplne normlani..jeste sem nikdy neomdlela.!ale mam vždycky srachj že je to muj konec…stava se vam u thoo nekdy jako by to všechno z vas dochazelo takovy pocit lehkých rukou..možna to už mam vsugerovane…nikdy bych neřekla že budu mit takové problemy v 16 letech… :-(

ferdinand  12.06.10 20:53
tep

já jsem z toho byla taky vyřízená , vyšla jsem 5 schodů a bouchalo to jak kdybych doběhla maraton , nejsem si uplně jistá jestli je příčina jen v té štítné žláze ale když se koknete na příznaky hypertyreozy , tak palpilace, rychlý tep a nepravidelnosti v rytmu tam u toho jsou, sono a asi 6 krát za sebou ekg jsem měla před dvěma lety i holtra , vše bylo OK ale v té době jsem cítila jen vynechání tepu , prý extrasystoly ale v té době jsem neměla problém s tepem 120 v klidu.zatím jsem na práškách který to zklidnují , až mi doktorka dovolí je vysazovat(doufám že to půjde) jsem zvědavá jak na tom budu , teď se mi arytmie ukazuje taky ale né tak často , pokud se to nesrovná , nechám si udělat vyšetření a uvidím mějte se

Enzo  28.07.10 13:32
Tlak

Jojo, znám moc dobře..poprvé se mi to stalo v březnu..jdu si z práce a z ničeho nic se mi zatočila hlava a srdce mi začalo bít tak že jsem mylslel že je po mě. Při tom nekouřím, nepiju, sportuju, jím zdravě, výška 181cm a váha 82Kg. Ale v tu chvíli jsme myslel že je po mě :-)) V tu chvíli jsem nemohl zůstat v klidu, protože kdybych se zastvil tak bych asi omdlel, tak jsem se rozběhl a pak se to uklidnilo, ale doma pak v posteli opět to samé :-(( V tu chvíli jsem si naměřil 220/110.Síla.Tak jsem jel k lékaři.Dostal jsem Vasocardin, Lexaurin a bylo mi řečeno že je to vše ze stresu.Byl jsem na echu, EKG atd…vše v pořádku.Prostě nadměrný stres, teď mívám tlak 120 – 130/70 – 80.Léky už mi vysadili, ale sem tam mám furt špatný pocit, cítím takovou slabost po těle a jako by se mi špatně dýchalo. Ale to je asi ještě pozůstatek z toho stresu.Vždy když ucítím na hrudi malé píchnutí nebo tak něco tak už mám špatný pocit a stres se opět dostaví a tím se i zvedne opět tlak.No..nic moc teda :-)))

mmochomurkaa  17.10.10 14:45

je mi 20 let a nekolikrat se mi stalo ze mi z niceho nic zacalo strasne rychle tlouct srdce,motala se mi hlava,bolelo me na hrudi,dusila sem se a mela sem lehky pocit v rukou.Potom se mi stava ze me boli v leve lopatce a nekdy v levym prsu.nevim co by to mohlo byt,prestala sem kourit ale moc se to nezlepsilo.mam rocni dceru a hrozne se bojim ze dostanu infarkt.

monikabart  17.10.10 20:35
pro všechny

Chtěla bych všechny požádat, aby si zde na Vitalionu přečetli co je Marfanův syndrom. Já jsem měla taky to samé co vy a jsem po operaci srdce pro Marfanův syndrom. Přečtěte si to a potom zapřemýšlejte, jestli náhodou nemáte taky podobné příznaky.

Anonymní  19.01.11 17:36
srdeční arytmie

Dobrý den, mám stejně potíže je mi 14 let a zjistili mi srdeční arytmie vše bylo taky v pořádku, delší pozorování to prokázalo, zkuste zajet přímo na odborné pracoviště Brno,Ostrava,Praha :) přeji brzo at přijdou na to co vám je

prorok  04.03.11 22:01

to vypadá na chlamydie.Máš asi infekci to dělají

monikabart  11.07.12 14:02

Nejen chlamydie, ale i homocystinurie. Obojí s Marfanovým syndromem mají společné příznaky. Proto doporučuji si najet na www. marfanuvsyndrom. websnadno. cz, kde jsou popsané i tyto dvě diagnózy.
 Monika

prorok  17.07.12 14:46
Je to tak

Rychlý tep může být i po jídle tak hodinu po, nebo, když sníš sladké, při zátěži, nebo jen tak z ničeho, změna teploty atd. Vše je jen reakce srdce na množení virů v krvi, viry se množí a umírají, pouští do krve toxiny a na to srdce reaguje rychlým tepem.Se stoprocentním přesvědčením si myslím, že máš ecoli ale spíš nějakou formu chlamydie, ta toto umí dokonale. Nechej si testy, stačí že ti jakkoli vyjdou markery že jsi je měla, pozor doktoři to neumí lečit, davají na to antibiotika na 14 dní. TOTO NEFUNGUJE je to jen na chviličku nebo vůbec. Léčbu znám, ale je to na dýl, najdi na internetu nejdřív ty bakterie, viry

Sterlock  11.06.13 20:30
Klídek

Ahoj, vše je dnes otázka psychky. Je mi 19 let jsem bývalí sportovec mám vrozenou vadu srdeční ( Dvojcípá aortální chlopeň se střední nedomykavostí, Tlak od 110/60 do 150/90 když jsem byl ještě nedávno v nervech tlak byl i 180/100 a tep 120–140 za minutu návaly horka navaly zimi, třes, pocit omdlévání dušnost, vynechávání srdce občas nepravidelný tep a podobně. Zatim žiju :-) Ani jednou jsem neomdlel a to je pro mě úspěch. Můžu jen všem poradit jednu věc, lidské tělo snese opravdu mnoho a nejvíce dělá psychická ztránka věci. Pomaličku to začínám ovládat ale jsem schopen během 5 sekund zmírnit tep ze 140 za min na 80 a tlak to samé. Myslím při tom na hladinu moře které se vlní a docala to pomůže. 70 % nemoci vás všech dělá psychika tak lidi klid, budeme tu ještě dlouho ;-)

vesmíra  25.08.13 08:24
kapky

:srdce: zkuste extrakty z živých bylin, srdečník a hloh. jste lepší než naše doktorka. přeji štěstí.

Váš příspěvek
Inzerce:

Jak se vyhnout podzimní depresi?

Podzim se nezadržitelně blíží a s ním na velkou spoustu lidí padá splín, špatná nálada a nechuť cokoli dělat. Není divu. Nejraději bychom ještě relaxovali na koupališti nebo grilovali na chatě... (číst dále)