Růžovka a laser

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

O.Ber.
1 příspěvek 09.12.10 14:45
Rosacela x laser

Ahoj všichni, kteří mají problémy s pletí - rosacelu.
Už jsem úplně bezradná, tak jsem se
objednala na laser, musí se prý opakovat 3× až 4×, poprvé jsou na obličeji modřiny a je dost opuchlý.
Jedno sezení stojí 3,000,–- Kč.
Má s tím někdo nějaké zkušenosti?

Reakce:

korrr  10.12.10 15:55

Dobrý den,

já jsem teda podstoupila leaser abych se zbavila žilek, pomohlo to tak na dva měsíce, a žilky mám zpátky…navíc jsem měla všude pupínky, začervenání - prostě rosacea, a bylo mi řečeno od mé nynější dermatoložky, že se leaser má používat na vyhojenou pleť..že to pak nadělá ještě větší paseku..o rosacee je tu diskuzní téma, já jen kdyby jste si chtěla přečíst zkušenosti jiných žen s přípravky apod.

Bábina
1450 příspěvků 12.12.10 12:09
Růžovka

Toto téma najdete i na stránce růžovka -mast.Je lepší vždy prohlédnout seznam diskusí,jestli už Váš problém někde někdo neřeší.Doporučuji podívat se na tuto stránku.

angelim  17.12.10 11:13
laser zkusenosti

Ahoj, taky bojuju stale s pleti, mela jsme jednu dobu velke problemy, ktere vyustili v prohlubne a jizvy na obliceji, tak jsme sla na laser. Vyzkousela jsme nejdriv asklepion, to je firma Schmutzlera a ceny se pohybovali jak rikas, myslim, ze jeden zakrok me stal 2100kc a musela jsem nekolikrat opakovat, ale s jejich technikou behem dne se plet uklidnila a mohla jsem se ihned pohybovat mezi lidmi. Oproti tomu laser v Plzni va fakultce na Borech byl des bez, po zakroku jsem si musela vzit 14 dni dovolenou a apak to maskovat make-upem. existuje mnoho laseru, tak vybirat opatrne a s tim sklepionem mam velmi dobre zkusenosti, drzim palce :-)

angelim  17.12.10 11:15

taky trpim na zilky, taky jsem byla na laseru na zilkach a moc mi pomohli, ale jeste mam vzdy od kosmeticky udelany krem primo pro me a me tam domivhyva prave latky proti zilkam, jasne mam k nim sklony, takze asi nikdy nebudu bez zilek ale od te doby mi zadna nepribyla:-)

Bábina
1450 příspěvků 17.12.10 17:28
Růžovka -laser

Prosím nick Angelim,můžete svoje zkušenosti napsat i na stánce Růžovka-mast.Bohuže stále ještě běží na každý problém několik stránek a mám dojem že Vaše zkušenosti a rady by tam ženy určitě také zajímali.Děkuji za pochopení a prosím koukněte se tam.

korrr  17.12.10 19:14

Dobrý den

jak říkáte, prohlubně, jak se toho zbavit?nebo proč se tvoří?jsem poměrně ještě dost mladá..a na leaser za 21 000 se mi teda vážně nechce.. :roll:

korrr  17.12.10 19:15

tak jsem se v té částce překoukla :-) 2100 - to jde.. :-)

Váš příspěvek