Řešení šumění v uších

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana Krausová  09.12.12 16:40
Řešení šumění v uších

Přečetla jsem si téměř všechny články k této tématice a nikde jsem nenašla řešení pomocí inhalace. Jelikož mne začátkem října také postihlo šumění v uchu, prášky Cinarizim mi nepomohly a URL je také v pořádku, tak jsem přečetla vše na internetu, kde si lidé stěžují na dlouhodobé potíže. Začala jsem shánět babské recepty, jako např.:vatičku namočenou ve šťávě z cibule, až mi pomohlo inhalování nad hrncem horké vody, do které jsem nakapala několik kapek oleje TEA TREE. Jana

Reakce:

AliceaJiri  20.12.12 07:29
šumění v uších

Dobrý den už asi dva roky mám sylné a dalo by se říct, vzrustající šumění, v levém uchu.Je to velmi nepříjemne. Prodělal Jsem CMP, i potom Jsem slyšel dobře, ale po aplikaci léku na chlesterol sedostavilo šuměni. Už si nevi rady na hematologii mi řekli, že slyším průtok vlastní krve. Díky za vaše vyjádřeni. spozdravem Jiří musial.

AliceaJiri  08.01.13 07:54
šumění v levém uchu

Dobrý den je mi 63let prodělal jsem CMP, asi deseti letech mi byl zjištěn vyšši cholesterol, a tak jsem dostal lék. Po jeho delším uživáni mi začalo šumět v obou uších. Po jeho vysazení šumění vpravém uchu přestalo, ale v levém zůstalo, a mám dojem že je sylnější. Je to velmi nepřijemné. Děkuji za kladnou odpověď.

Radek Janda  15.10.16 11:05
Důležité

DOBRÝ DEN, také mám ted ten samí problém s levím uchem a také jsem dnes vyzkoušel vyluhovat hlavu v tea tree oleji..tak se chci zeptat za jak dlouho to má ůčinek a kolik krát denně se to mám dělat a tak…jestli můžete tak odpovězte…
Nashledanou Pan Janda

Váš příspěvek