Reakce na studený vzduch

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jkhhvbn  11.12.11 13:31
reakce na studený vzduch

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo neví, čím by mohly být způsobeny problémy popsané níže.
(Jsem žena, 15 let, závodně plavu.)
Mám potíže s tím, že nemůžu běhat na studeném vzduchu(asi pod 10°C).
Jednou jsem běžela 3km a asi po týdnu z toho byl kašel, rýma a mírná teplota okolo 37° celý den. Byl to vlastně zánět průdušek, který jsem naštěstí přechodila.
Nedávno jsem venku běžela znova, ale asi jen 60 metrů. Od toho dne opět kašel, rýma a teplota.
Napadla mě třeba alergie na chlad, pokud něco takového existuje. :D
Ale nevím.

Reakce:

this is not lupus
66 příspěvků 14.12.11 17:47

Jak naštěstí přechodila? To vám připadá v pořádku? Mám dojem že nějaká reakce na tento dotaz už tu byla, tuším od Dr. House a byla mimochodem velmi trefná, nevím proč to někdo smazal, bylo to vtipné.
To je jako by se vás někdo zeptal jestli je alergický na železo když šlápl na rezavej hřebík a dostal otravu krve.
Ale k dotazu, podle toho co píšete by muselo být alergických na studený vzduch asi 95% populace. Je totiž normální že se při běhu v chladném počasí nachladíte, to vám nikdo neřekl že když je venku zima tak můžete onemocnět? Evidentně máte oslabenou imunitu, dejte si pomeranč.

Váš příspěvek