Rakovina žaludku a chemoterapie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanzelina  11.12.11 20:05
rakovina žaludku a chemoterapie

Dobrý večer,
tento týden mamce diagnostikovali rakovinu žaludku v pokročilém stadiu…čeká ji chemoterapie a já nevím co od toho můžeme očekávat… může mi někdo kdo má zkušenost napsat, jak to bude probíhat??? vím že na každého to působí jinak, ale prosím o nějaké informace…pře­dem děkuji

Reakce:

anetaaaa  10.04.12 23:11

Ahoj, stalo se nám to stejné,jedná se o moji maminku. byla bych rada, kdybychom si mohli predavat informace

jukna  12.04.12 13:21

Ahoj , mě jí diagnostikovali před 4 měsíci. mám za sebou chemoterapii.. na mě to působí tak, že mám strašné bolesti a zvracím -je mi 30.

hanzelina  12.04.12 17:20
@anetaaaa píše:
Ahoj, stalo se nám to stejné,jedná se o moji maminku. byla bych rada, kdybychom si mohli predavat informace

ahoj, předem přeji hodně síly…my tu první fázi šoku nějak zvládli samozřejmě kdyby nebylo podpory celé rodiny bylo by to horší… mamka teď chodí na chemo v cyklech 1 dávka v kapačkách a další dva týdny prášky…pak týden volno od všeho…a je jí dobře, nemá bolesti, což je na tom to nejlepší…asi jí to dávají v malých dávkách protože jí nevypadaly ani vlasy… takže snad to tak ještě dloouhou dobu vydrží…

přeji pěkný den ;-)

anetaaaa  14.04.12 23:29

Mojí mamce je 47 let, nekuřačka, nepije, neji smazene jidla, cvici jogu… Zitra ji vezeme do Olomoucké nemocnice, plan operace je totalni gasterektomie, takze ji vezmou cely zaludek. Nevime, co bude dal, jestli ji nasdi chemu, ale na CT ji nasli jeste nejake utvary na vajecnicich, neni jiste jestli se jedna o nadory nebo o cysty… Taky to pro nas vsechy byl a je hrozny sok, ale ona je neskutecne silna. Musime verit a uvidime :)

aksal  18.04.12 14:34
pomoc

Já jsem našla na internetu recept na rakovinu tak to zkouším na manželovi.
Je to svařený javorový sirup se sodou. Zkuste si něco o tom přečíst.
Jak se říká ,,tonoucí se stébla chytá,, vím,že to nemuže pomoci každému,ale co kdyby........­......?
Tak pevné nervy a hlavně vesele…to pomáhá. :mavam:

karkulí
1 příspěvek 07.09.12 11:50
moje mamka

Moje maminka prožívá poslední dny, leží v hospicu Sv. Štěpána v Litoměřicích a je to velmi důstojné místo. Má za sebou úplnou resekci žaludku a jícnu, chemoterapii, bohužel po nadějném začátku to přišlo znovu (máme podezření, že neudělali po operaci všechny testy, tak jak měli na onko). Pokouším se s tím nějak vyrovnat, ale vůbec mi to nejde, tak si tak říkám, že kdyby na tu operaci nešla… ale to je kdyby..

majkacz001  04.06.14 20:04

Držím všem palce já jsem již rok po operaci žaludku totální gastronomie a bez chemoterapie a uvidím jak to bude dál chytli mi to naštěstí v biopsii tak jsem měla stadium 0 tak všem co bojují s touto nemocí držte se Majka

Váš příspěvek