Rakovina tlustého střeva a krvácení po vyšetření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenkaLLLLL  29.05.13 18:50
Rakovina tlustého střeva

Chtěla jsem se zeptat jaktože můj otec byl na vyšetření tlustého střeva před půl rokem a nic mu tam nenašli a teď měl potíže s krvácením tlustého střeva a má nádor. Jaktože nic nezjistili a jak dlouho trvá než se tam ten nádor udělá.

Reakce:

koltík2  07.06.13 14:01

Rakovina střev Čajová směs:kopřiva, měsíček lékařský, řebříček obecný. Lžičku na šálek vody. Jemně povaříme. Za den vypít 2 litry čaje.
Lžičku puškvorce obecného(v lékárně) namočíme do sklenice studené vody. Vyluhujeme za studena 12 hodin. Před a po jídle jeden doušek. Denně 3polévkové lžíce švédských kapek(v lékárně). Břicho namažeme měsíčkovou mastí a dáme obklad ze švédských kapek a zábal z přesličky rolní. Přesličku napaříme a na břicho dáme teplý obklad.

royaldiamond
1 příspěvek 06.03.16 23:13
Rakovina tlustého střeva

Dobrý den, prodělala jsem operaci odstranění dělohy a při této operaci my zjistili tumor na tlustém střevu. Z velkým problémem my tumor odstranili a po 2 letech se my to vrátilo.
Doktorka my nasadila chemoterapii Stivaku s tím, že se může stát problém z Píštělem a to se také stalo. Prasklo my střevo a udělalo si cestu ven z břicha. Odmítli my operovat s tím, že je to moc velké riziko se bojí, že jim zůstanu na stole a že mám max. dva dny. Vyčistili my dutinu břišní a manželovi řekli ať si mě vezme umřít domu, že se nedá nic už dělat. Manžel se po přepravě domů okamžitě spojil z léčitelkou a začali jsme alternativní léčbu. Mám za sebou tři neděle a je my docela dobře až na to, že mám chronické průjmy a nevím co s tím mám dělat. Děkuji za radu. Radka

Váš příspěvek