Stav po rakovině prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vladislav1
3 příspěvky 10.10.11 23:27
rakovina prsu

Mamince vyoperovali nádor z prsu o velikosti 14mm a rovněž ji vyoperovai uzliny z podpáží a jedné té uzlině byl národ o velikosti 4mm.Teď chodi na chemoterapie a poté jí čeká ozářování.Prosím řeknete mi co můžu očekavat ať dobrého i to špatného.Děkuji

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 17.10.11 16:49

to je běh na dlouho trasu…blbé u toho je jako u každého maratonu že se může stát, že nedoběhnete…

Carcinom prsu s metastázemi do dalších orgánů jako třeba lymfatické uzliny je blbé onemocnění, jelikož lymfatický systém tvoří jakousi obrachu vůčí exogenním patogenům…vzhledem k tomu že má nyní chemotherapii - totálně se jí zničí imunitní systém a tudíž i ten lymfatický…ergo - T a B lymfocyty už nedají jakýsi rozkaz bílkovinám v krvi aby pohltily jakýkolik patogen ( chřipka, rýma, ..blábláblá..)

chemotherapie samo o sobě je taky škodlivá lale za to někdy účinná léčba. Osobně bych doporučoval poslouchat pokyny ošetřujícího lékaře, vyhledejte si a zeptejte se ho na co chcete…z mé stránky vám doporučji nnic nepodceňovat.­.začíná podzim a tím i příchod viros, chřipky atd…i taková sebemenší rýma by mohla v jeím případě ohrozit na životě…nějaké další otázky nebo spiecifika?

vladislav1
3 příspěvky 17.10.11 22:18
rakovina prsu

Mužu se Vás tedy zeptat na rovinu je reálné vylečení?Já vím pkud ma někdo rakovinu tak uvám nikdo 100 procent nedá,ale nemusíme hend myslet na to nejhorší nebo ano?Prosim jsem zoufali.Buďte tak laskav a řeknete mi jakou mame naději,že tu mrchu porarime.Děku­ji Láďa

Dr.House
622 příspěvků 18.10.11 18:59

já vám to takle přesně nestanovím, jelikož neznám celkovou zprávu a celkovou léčbu vaší matky. z toho co jsem vám odepsal je to asi tak půl na půl- opravdu vám to takle nedokážu určit na den,měsíc, rok…je to individuální! nechci vás strašit..ale opravdu je to půl na půl..uvidíte po radioterapiích..po měsíce uvidíte jestli se to celkově zlepší nebo ne…a i když vše bude vypadat že je OK může ale i nemusí to skončit dobře i špatně. trpělivost a hlavně hlídejte i sebemenší maličkosti…aby byla v pořádku a nechytla i ,,blbou,, rýmu…

vladislav1
3 příspěvky 18.10.11 21:02

Pane doktore moc vám děkuji,že jste odpověděl na mé otázky doufám,že jsem vás tim neobtěžoval anecháme to na čase co ukáže.Doufám,že to bude v pořádku.Ještě jednou děkuji a určitě do budoucna bych byl rád za Vaše calší poznatky.Diky Láďa

Dr.House
622 příspěvků 22.10.11 13:58

Nemáte vůbec zač. a kdybych nechtěl aby mě lidé obtěžovaly, tak tu nejsem. ještě jednou hodně štěstí! a kdyby něco, napište!

Váš příspěvek