Rakovina lymfatických uzlin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikyska001  21.06.16 06:45
Rakovina lymfatických uzlin?

Dobré ráno všem,
zajímalo by mne zda tu není někdo, kdo tuto nemoc má - měl?
Rok mě bolí jedna mandle v krku, lékaři si mě přehazovali mezi sebou a posílali mě domů buď s antibiotiky nebo ať kloktám tantum verde. Připadala jsem si jako největší hypochondr, ale cítila jsem se stále hůř. Po roce mi konečně jedna Dr. udělala klasické výtěry.. výsledek - kandidóza, plíseň. údajně napadá lidi se sníženou imunitou. Nikdy jsem sníženou imunitu neměla. Přeléčili mi krk a ticho po pěšině. To, že jsem i Dr. na ORL i své praktické několikrát říkala o bouli v krku ( jakoby přímo v krční jamce pod ohryzkem) o tom zase nic. Moje praktická mi jen vzala krev na štítnou žlázu, protože značně přibírám a tak negativní. Zvětšené uzliny mám i na krku. Jsem neustále unavená. Probudím se s bolestí hlavy a za dvě hodiny můžu jít spát znovu. Dřív jsem bývala ranní ptáče. Svědí mě celé tělo. Jsem nervózní, podrážděná a přítelovi to už asi taky není po chuti. Máte někdo zkušenosti s něčím podobným? :(

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek