Rakovina kostí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikušik
1 příspěvek 27.12.11 09:46
Rakovina kostí?

Dobrý den. Mám 29 let, jsem nekuřačka, alkohol a drogy nepožívám. Podle obvodního dr. jsem zdravá žena. Od 11 let mám Scheuermanna. Už 3 měsíce mám neustálé pálivé bolesti horních, dolních končetin, páteře a hlavy. Bolesti mám přes den, v noci bývají velké. Bolavá místa mi mírně zčervenají, následně se mi vytvoří nažloutlá modřina.Velmi mi padají vlasy, mám zimnice, bez tepolty, na šlapách mi bříška prstů bělají , modrají následně zčervenají, když ráno vstanu, šlapy mě při chůzi bolí, jakobych chodila po střepech, opakující se gynekologické záněty, vyrážka na pažích, podle o.dr. nedostatek vitamínu D. Testy na boreliozu, štítnou žlázu, Dnu a zánětlivá onemocnění kloubů dělané před 1 a půl měsícem v pořádku. Rentgen páteře-Scheuermann, skolioza, opotřebování plotének. CT hlavy- výsledky budu znát, až za 2 týdny. Před půl rokem těmto problémům předcházeli 3 měsíce trvající bolesti břicha a průjmy, zhubla jsem 7 kg. Tehdy provedená kolonoskopie, gastro, ultrazvuk břicha,ekg,rentgen ledvin s kontrastní látkou, krevní výsledky ok.Chtěli dělat i laparoskopii, ale já odmítla. Od července-do teď jsem byla několikrát léčená léky obsahující metronidazol. V květnu tohoto roku mi byl nalezen v nosních dutinách polyp a chronický zánět.3 roky mám -údajně podle o.dr. a krevních testů-problém se žlučníkem. Už si připadám, jako nějaký hypochondr, avšak vězte, že než mi nastali tyto problémy, u lékaře jsem nebyla 3 roky. Mám dvě malé děti a potřebuji být fit, proto prosím, ty kteří by mi mohli poradit, ať mi sem napíší příspěvek. Děkuji.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek