Rakovina děložního čípku a ozařování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marcela 1  12.11.11 00:15
rakovina děložního čípku

Dobrý den. Ráda se kvám připojím prodělala jsem ozařování venkovní a 5vnitřních. Ohledně rakoviny. A ted se cítím docela dobře. Tvrdí mně že je to vemně spálený. Ale ted mám problémy ze sexsem stále to hrozně bolí, a pořádně se nemužem dostat dovnitř. Jsem prý po ozařování stáhlá. Nevím co dál. Jestli někdo zvás máte podobné problémy tak napište. Ted jsem skusila u lékaře domluvit na plastyku. Tak ještě nevím jestli mi to udělají. Dozvím se to až příští týden, tak se ozvu jestli to jde. Jen tak se nezdávám. Zatím naschle.

Reklama

Reklama

Reakce:

liliana11
1 příspěvek 14.11.11 20:36
rakovina hrtanu

Dobrý den ,slyšela jsem že orální sex může mužům způsobit rakovinu hrtanu v důsledku viru zvaného papilomaviru který se nachází u žen na děložním čípku

Mariiiii  17.11.11 21:05

Já jsem slyšela že jo, že je ta rakovina nebezpečná i pro muže. Tak by mě zajímalo, jestli by je taky ochránilo to očkování, nebo je to jen ochrana pro ženský?

Majdalena2  17.11.11 21:57

Dobrý den,
já jsem četla, že se údajně už muži v ČR nechávají očkovat proti rakovině děložního čípku. Jsou přenašeči HPV virů,které tuto rakovinu způsobují. Údajně jim hrozí také nějaká onemocnění genitálií díky zmíněným virům. Jestli tomu tak je, tak bych v tom očkování smysl rozhodně viděla…

NaďaŠ  21.11.11 21:52

Tak tomu moc nedávám, víte snad o nějakém muži, který by měl zájem užívat třeba antikoncepci?Mys­lím, že většina chlapů by do toho nešla,umírají i na „rýmečku“, a očkování - dobrovolné a ještě placené si myslím nedali.Ženy mají přirozenou zodpovědnost, jelikož jsou „dárkyně života“.Aspoň, já se jako matka cítím zodpovědná za své zdraví i zdraví svých dětí,takže jsem jednoznačně pro očkování

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama