Rakovina děložního čípku a ozařování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marcela 1  12.11.11 00:15
rakovina děložního čípku

Dobrý den. Ráda se kvám připojím prodělala jsem ozařování venkovní a 5vnitřních. Ohledně rakoviny. A ted se cítím docela dobře. Tvrdí mně že je to vemně spálený. Ale ted mám problémy ze sexsem stále to hrozně bolí, a pořádně se nemužem dostat dovnitř. Jsem prý po ozařování stáhlá. Nevím co dál. Jestli někdo zvás máte podobné problémy tak napište. Ted jsem skusila u lékaře domluvit na plastyku. Tak ještě nevím jestli mi to udělají. Dozvím se to až příští týden, tak se ozvu jestli to jde. Jen tak se nezdávám. Zatím naschle.

Reakce:

liliana11
1 příspěvek 14.11.11 20:36
rakovina hrtanu

Dobrý den ,slyšela jsem že orální sex může mužům způsobit rakovinu hrtanu v důsledku viru zvaného papilomaviru který se nachází u žen na děložním čípku

Mariiiii  17.11.11 21:05

Já jsem slyšela že jo, že je ta rakovina nebezpečná i pro muže. Tak by mě zajímalo, jestli by je taky ochránilo to očkování, nebo je to jen ochrana pro ženský?

Majdalena2  17.11.11 21:57

Dobrý den,
já jsem četla, že se údajně už muži v ČR nechávají očkovat proti rakovině děložního čípku. Jsou přenašeči HPV virů,které tuto rakovinu způsobují. Údajně jim hrozí také nějaká onemocnění genitálií díky zmíněným virům. Jestli tomu tak je, tak bych v tom očkování smysl rozhodně viděla…

NaďaŠ  21.11.11 21:52

Tak tomu moc nedávám, víte snad o nějakém muži, který by měl zájem užívat třeba antikoncepci?Mys­lím, že většina chlapů by do toho nešla,umírají i na „rýmečku“, a očkování - dobrovolné a ještě placené si myslím nedali.Ženy mají přirozenou zodpovědnost, jelikož jsou „dárkyně života“.Aspoň, já se jako matka cítím zodpovědná za své zdraví i zdraví svých dětí,takže jsem jednoznačně pro očkování

Váš příspěvek