Rakovina děložního čípku a sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  18.01.11 19:34
RAKOVINA DĚLOŽNÍHO ČÍPKU

Dobrý den,mám podezření na rakovinu děložního čípku, všechny informace jak vziká a jak se dá léčit, sem si prostudovala, ale mám jednu otázku, která se týká pohlavního styku s mým partnere s kterým rok žiji v monogamním vztahu. Chtěla jsem se zeptam, zdali můj partner nemůže odemne tuto infekci dostat a jestli náš pohlavní život není pro něj rizikový. Děkuji za odpověd

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 20.01.11 18:39
Rakovina děložního čípku

Milá anonimko,bohužel Vám neporadím,ale pokud najdete na diskusi stránky Rakovina děložního čípku,diskutuje tam spousta žen,které s ní bojují a nebo u vyhrály,a věřím,že vám rády odpoví,protoře mají zkušenosti.Jsou to stránky,kde se vůbec řeší jak na rakovimu žen.

Dr.House
622 příspěvků 23.01.11 16:48

zdravim, tak za prvé…pokud mluvíme o rakovině děložního čípku tak rakovina není infekce…to je první..za druhé, během sexálního propojení a výměnou tekutinami partnera opravdu nenakazíte, pokud tedy nemáte opravdovou infekci jako např. výtok způsobený candidou albicans a podobné… ale při coitu (styku) a vašem nádoru na čípku bych sex jako šidítko blaženosti moc nedoporučoval, protože vy z toho nebudete mít to báječno..tak si myslím, že jsem to snad vysvětlil, co Bábino?

Bábina
1450 příspěvků 23.01.11 17:45
Nádor děložního čípku

Teda doktore.jste prostě hvězda,jestli to zadavatelce stačí ,bezva.

Bábina
1450 příspěvků 23.01.11 17:51
Doplnění

Proím zadavatelku,aby mně omluvila,ale nevím jak jste jspříšla na to ,že rakovina je infekce.Asi jsem si špatně přečetla Vaše zadání.Myslela jsem,že chcete vědět jak intimní soužítí při léčbě rakovyny,dč je vůbec možné a jak ublíží Vám.Ani mi nenapadlo,že máte převrácené vidění sexuálního vstahu.

sifisek  03.05.12 12:40

Dobry den, presne pred 3 tydny sem podstoupila konyzaci za jak dlouho bych mohla se se svym pritelem milovat? To je ze mi par mm odrizly z cipku, no a jeste tu mam problem, nevedela sem ze mam zacatecni rakovinu cipku ono to byl nalez, s pritelem sme mely paradni milovani ale par dni po tom mi rekl doktor ze mam nejaky nalez, za jak dlouho bude jeho penis cisty? A vim ze pritel je vernej

irisek cipisek  10.08.12 03:38
konizace děložního čípku

Chtěla bych se zeptat.je mi 30 let. v září to je rok, co jsem po konizaci děl. č.3.tři měsíce jse mi to hojilo. pohlavní stik málo. vísledky po třech měsících byly dobré, ale minulí měsíc menstruace 17 dní. a ted při každém pohlavním stzku krvácím. je možné, že jse mi to vrátilo? děkuji

monika47
1 příspěvek 31.01.13 15:23
nevim co s tím

Chci se zeptat mám předrakjovinne zmeny na čípku 2stupně nic nezabírá stále antibiotika dookola. Myslím si že to je ze sexualního partnera kouří trávu a nevim bylo mi doporuceno pres kondom je mozne ze po dobraní antibiotik kdyz dojde k sexu s mym partnerem bez kondomu chytnu infekci znova a nemohu se dolecit? Dekuji za odpoved. :|

Krysinila  10.03.14 12:55

Lidi,

než něco napíšete, tak si překontrolujte pravopis, popřípadě přečtěte odborné články o tématu, které řešíte.,,Infekční rakovina,,, vísledky,, a,, stik,,, nemám ani chuť dodat něco k tématu, byť se mě to osobně týká.
Vám všem přeji jen to nejlepší, hlavně zdravé čípky :-)

dr.mata  18.04.16 20:52
keci keci
@Dr.House píše:
zdravim, tak za prvé…pokud mluvíme o rakovině děložního čípku tak rakovina není infekce…to je první..za druhé, během sexálního propojení a výměnou tekutinami partnera opravdu nenakazíte, pokud tedy nemáte opravdovou infekci jako např. výtok způsobený candidou albicans a podobné… ale při coitu (styku) a vašem nádoru na čípku bych sex jako šidítko blaženosti moc nedoporučoval, protože vy z toho nebudete mít to báječno..tak si myslím, že jsem to snad vysvětlil, co Bábino?

rakovina děložního čípku je sexuálně přenosnou chorobou, je vidět že houby víte. :zed:

Váš příspěvek