Cytologické vyšetření děložního čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vladka  25.10.09 20:55
Rakovina děložního čípku

Dozvěděla jsem, že v rámci prevence rakoviny děložního čípku je dobré absolvovat cytologické vyšetření. Můžete mi někdo z vlastní zkušenosti poradit, jestli se mám něčeho při vyšetření obávat anebo co dělat/nedělat před vyšetřením? Díky.

Reakce:

Iv.  26.10.09 11:45

O takovéto věci se většinou stará gynekolog.Při prohlídce(pokud by se mu něco nezdálo,nebo nebylo v pořádku),vezme vzorek tkáně z děložního čípku(biopsie)a pošle ho na onu cytologii nebo histologii.

poklad35
2 příspěvky 12.09.16 08:18
Rakovina delozniho cipku

Dobry den byla sem na gynekologickem vysetreni a na citologii mi nasli neco na deloz.cipku.Moje diagnoza zni N872.Nevim co to znamena.Jen me doktor poslal na operaci a to co nejdriv. Bojim se aby to nebyla rakovina :,( :,( prosim muzete mi nejak odpovedet a pomoci??Dekuji mnohokrat.

poklad35
2 příspěvky 14.09.16 10:14
Rakovina delozniho cipku

Tak dnes mi bylo potvrzeno ze mi na cipku byla nalezena rakovina a zadala sem sveho gynekologa aby mi odebral tedy rovnou delohu i vajecniky.Ale bylo mi receno ze az po histologii.Ale ja nechci cekat na histologii. Prosim poradte mi co mam delat je tu moznost zazadat primare ktery me bude operovat aby mi to na mou zadost odebral??A je tu nejaka moznost ze to udela???Dekuji za odpoved.. :( :(

Dana222
1 příspěvek 04.10.16 14:30

Dobrý den chtěla jsem se zeptat mám podezření na rakovinu děložního čípku, je možné mít i na dále sex nebo se mu vyvarovat? Děkuji

Váš příspěvek