Zažívací obtíže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mishka045  13.09.10 16:47
Rakovina ?

Dobrý deň prajem chcela by som sa vás opýtať na určité podozrenie, že má moj otec rakovinu žalúdka…Má 42 rokov.Už asi 2 roky máva niekedy problémy s trávením a bolesťami žalúdka,ale vždy mu to prešlo lenže teraz:V poslednej dobe cca mesiac schudol, málo zje ,niekedy vobec. Je bledý, až taký voskový v tvári, v noci nemože spávať, často ho nachádzam v obývačke sedieť pri otvorenom okne(čerstvom vzduchu)pozorujem aj neustále odgrgovanie, ťažobu na žalúdku.užíva tablety na podporu trávenia a od pálenia žáhy. On si nechce dať povedať zájsť k lekárovi, obviňuje nás s mamou,že vymýšľame , že on má len stresy, ktoré sa u neho takto prejavujú…Veľmi vás prosím o váš názor o čo tu može ísť.S mamou sme veľmi smutné z toho a stále nad ním premýšľame. :cry: P.s: pred dvoma rokmi cvičil kulturistiku, užíval rozne tablety na pribranie svalovej hmoty a pil koktejli. Keď to už dosť preháňal(cvičil asi 4 krát denne plus do toho nápoje, aj napriek tomu, že sme mu s mamou nadávali,že nieje normálny,) raz sa stal zlom a on to prestal sám od seba užívať, potom sa priznal,že sa z toho povracal a mal stolicu s krvou.Odvtedy sa to takto s ním vlečie. :cry:

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 14.09.10 09:10
Rakovina?

Já bych Vám radila, tatínka třeba svázat do kozelce a k lékaři ho donést.Píšete,co všechno užívá,čím si vlastně zatěžuje trávící trakt,ale nikde navidím ani čárku o tom,jaká vyšetření prodělal.Je mnoho možností.Žalu­deční,dvaníctní­kový,slinivko­vý ,vřed,zánět někde v trávicím traktu a tatínek si to ještě přikrmuje léky.A jestli to rakovina je,odsuzuje se dobrovolně k smrti.To mu dvě ženské neumíte vysvětlit,že takhle,to nejde?Je to od něj vůčí Vaší mamince a dětem nezotpovědné,že se nechce léčit.Mohu mu napsat 10 druhů čajů na trávení,ale pokud nevím na kterou část zažívání,tak nemá cenu mu žaludek více zatěžovat.Taky to může být jen někde nějaký polip,v trávicím traktu,štítná žláza,taky umí dělat neplechu,že člověk má pocit že je v posledním tažení.Prostě lékaře!!!!!

Dr.House
622 příspěvků 14.09.10 15:45

přeložit prosííím.....když mi to někdo přeložíte, řeknu vám co a jak…

Bábina
1450 příspěvků 14.09.10 18:13
Překlad

Tantínkovi je 42 let a asi 2 roky má potíže někdy se zažíváním a bolesti žaludku,Vždy to přešlo,ale teď v poslední době cca měsíc hodně zhubl,málo jí,někdy vůbec.Je bledý skoro voskový ve tváři.Nemůže spát.Často ho najdou v obýváku sedět u otevřeného okna(čerství vzduch) často odkašlává,kvůli tíži v žaludku.Užívá prášky na podporu trávení a proti pálení žáhy.Nechce jít k lékaři,a vyní pisatelku a její matku že si vymýšlý,že je jen ve stresu,který se u něj takto projevujeŽeny mají strach,že má rakovinu.Před dvěma lety dělal kulturistiku a bral prášky na přibírání svalové hmoty(anabolika?já) a pil koktejly.Dost to přeháněl se cvičením i nápoji.Najednou přišel zlom a on to přestal sám od sebeužívata od té doby to jde s ním z kopce.Pisatelka prosí o pomoc a bojí se ,že je to rakovina.Omlouvám se že překlad dělám až teď nebyla jsem doma.

Vladimír13  19.02.15 15:07

Zažívací potíže jsou způsobeny nedostatkem určitých minerálů a vitamínů v těle, často vyčerpaných stresem, bez nichž nefunguje dobře žaludeční protonová pumpa, která okyseluje obsah žaludku a tím umožňuje správné trávení. Používám přístroj, který změří jakých, pro zdraví důležitých minerálů a vitamínů, máte v těle nedostatek a poradím, jak si je doplnit. Existuje přímá souvislost mezi nedostatkem minerálů v těle a konkrétními nemocemi. U zažívacích potíží je tato souvislost naprosto zřejmá a prokazatelná. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Váš příspěvek