Rakovina hlavy a krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danius  22.02.16 03:36
Rak hlavy a krku

Dobrý den poprosím o názor, k doktorovi si zajdu určitě, ale potreboval i další názory, předem diky..
Na úvod :
je mi 32 let, kourim od 20 let a od dětství do 27 let jsem vrcholově sportoval, zabrzdilo me až 3 operace jednoho kolene.ale ač nerad se musím přiznat, ze zároveň v období od 20 let do 30 let jsem také vrcholově žil na plno, jinými slovy nerizene bujaré oslavy 2×,3× týdne, litry tvrdého alkoholu, denně min 20 cigaret od 20 let denní užívání marihuany. a pravidelně minimálně 2×,3× 4×, nekdy10× měsícne i tvrdé drogy, kokain, extáze, pervitin. jenze kdyz uz, tak v obrovském množství..vzhledem k tělesné dispozici a kondici jsem vydržel obrovské množství všeho..
V průběhu posledních 3-4 let se mi začaly zacpavat víc a víc dutiny, občas jsem ztrácel chuť a Čich (moc dobre chápu z čeho) a pořad jsem říkal, ze je to alergie…kolikrát jsem několik dni vubec nemohl dýchat nosem a ani vydechnout na sílu. no a 3 měsíce zpátky me začlo (ne denně)ale pravidelně bolet pod uchem a nepříjemně to výstřeluje do vnitřku ucha a na dotek to mezi uchem a čelisti nepříjemné bolí a cítím velké tlaky skrze ucho do hlavy, dále mam pořad a uz dlouho pocit ze mam neco v krku, co nejde polknout, dále mi často chraptí hlas, dále mi tak 3 měsíce zpátky začlo zapachat z úst a krvacet z nich a jeste mam neustále praskly horni ret a kdyz to vypadá, to sroste, tak zase praskne, a v neposlední radě, žiji velmi vysokým tempem a v posledních 3 měsících jsem prožil obrovské kvanta stresu a emočniho vypětí důsledkem rodinné tragédie, která me ohromně zasáhla a nicí a jen těžko se s ni srovnávám. to vypětí me doslova ubijí.
Jelikož nám 2 letou dceru, tak jsem dostal obavy a přečetl jsem si na netu příznaky rakoviny hlavy, krku a orgánu s tím spojené a dost jsem se vylekal a mam obavy…
Ma otázka zní, zda to tempo, kterým jsem žil v kombinaci vysokou sportovní zátěži a nynějšími stresy a vypětím mi to jen umocnilo, nebo spis spustilo..
Vím, ze jsem hýřil, každopádně čas nevrátim a byl bych Vam moc vděčný za upřímný názor.
Děkuji za Vas názor,
s pozdravem Daniel C.

Reakce:

1.pomoc
3 příspěvky 12.03.16 21:35
Rak hlavy a krku

Byl jste na nějakém vyšetření, aby jste věděl proč máte tyto příznaky? Vše další bych s Vámi probral soukromě po mailu, pokud by jste měl zájem. Nevím však kam napsat.

Váš příspěvek