Pocení v podpaží - vložky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zoui08  02.12.09 14:29
Rada s pocedním

Ahoj všem,mám také problémy s pocením v podpaží a řeším to tím,že si dávám vložky do podpaží.Nejde to tam cítit ani to nejde vidět že tam jsou.Nalepím je na tríčo a jdu :-) Kupuji si je v qelle a nebo stačí normální vložky discrítky,.Když se toho nemůžu zbavit,tak to řeším alespoň takhle,tak doufám že jsem tím někomu alespoň trošku pomohla.Lepší vložky v podpaží,než nepříjemné mokré koláče které studí.Mějte se.Petra ;-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

v.e.r.o.n.i.k.a.  23.12.09 15:28

Ahoj prosimtě můžu se zeptat, kde ty vložky do podpaždí kupuješ? Já je scháněla v lékarně a ve zdravotních potřebách a nikde jsem je nesehnala :(

Pavla  08.01.10 14:44

Mi se osvedcilo tricko z materialu, ktery ma co mozna nejmensi savost. Tyto tricka sezenes v klasickem sportu (Cress, Craft, Husky, Moira). V dnesni dobe jsou uz takova, ze nevypadaji ani sportovne. Tim, ze tricko nesaje, nemas mokre kruhy a nestudi to, pot se odvede na povrch tricka a tu se odpari.
Fakt to funguje! Navic kdyz potrebujes tricko vyprat, velmi rychle je suche. Ale pozor, ne avivaz.

Dara73  21.01.10 15:41

Holky, doporučuju z lékárny Driclor. Antiperspirant v kuličce, stojí cca 200-250,– Jediné, co mi zabralo.

Žížala  09.02.10 15:05

Týýýjooo, ta rada s diskrítkama do podpaží je BOMBA!!!! Co já si už vytrpěla, že nemůžu zvednout ruce nad hlavu, kvůli hnusným flekům :-( je to vlastně nejlevnější varianta. Díííky za parádní tip ;-)

Bábina  11.03.10 10:57
Ty diskritky jsou bombapocení

Ty diskritky jsou bomba,ale já používám normálmí kamenec na holeni co má muž v holení když se řízne a pokud jsou velká vedra piju vlažný šalvějový čaj.To proto,že potem alespoň nejsemcítit a neobtěžuji okolí. 8-)

benji  19.03.10 23:21
poceničko

Ahoj holky,no ja si rano vezmu triko a nez vylezu z baraku,muzu se otočit a jit se prevliknout.An­tipersp.nechci,ob­sahuji aluminium a jsou z nich nadory a ci je horsi,ze mi stejne nepomahaj.soupnu si do podpaži normalni kapesniky ale za chvili bych je mohla menit.Jak se zpotim,je to mokry a studeny a da se do mne zima.Pot se zvysuje pri situacich,kdymam neco nestandardniho vyresit,nebo pri telefonovani…samo ze i ve skole pri testech.Ale co mi nejvic pomoha je-drahy parfem.no neco min se potim,ale nesmrdi to.Ale vymene trika se nevyhnu.Kolikrat mam i 6 trik za den.Nenavidim to.Kamaradka mi jeste poradila,anti­persp.pro muze,pry je silnejsi..ale nevim,nezkusila jsem to.Vlzky je dobry napad…pokud ti trapne nevypadne,coz by nemela,jako muj prevratny kapesnik :-/

Bábina  20.03.10 08:50
pocení

Benji,zkus ten kamenec co ci berou chlapi, když se říznou,fakt to pomáhá,já se potím hlavně pod vlasy na krku a na čele a tom ani kapesníky ani vložky teda moc nejdou i když ty vložky jsou bezva nápad.Vylepšila jsem ho tím, že jsem je nalepila mužovi do kozaček.Voňavé intimky, a ta úleva,nepáááchnou mu nohy.Držím palce a zkoušejte dál.Snad někdo na něco příjde co bude lepší.Ten kamenec já beru manželovy,ale prý ho kupuje v drogerii.Za zeptání tam, nic nedáš. ;-)

Bábina  20.03.10 08:50
pocení

Benji,zkus ten kamenec co ci berou chlapi, když se říznou,fakt to pomáhá,já se potím hlavně pod vlasy na krku a na čele a tom ani kapesníky ani vložky teda moc nejdou i když ty vložky jsou bezva nápad.Vylepšila jsem ho tím, že jsem je nalepila mužovi do kozaček.Voňavé intimky, a ta úleva,nepáááchnou mu nohy.Držím palce a zkoušejte dál.Snad někdo na něco příjde co bude lepší.Ten kamenec já beru manželovy,ale prý ho kupuje v drogerii.Za zeptání tam, nic nedáš. ;-)

benji  20.03.10 09:41
poceni

A to si tim kamencem mam potrit podpaži,jako u tuheho antiperspirantu?

Bábina  20.03.10 09:55
pocení

Jasně ale nejdřív ho musíš navlhčit.Hele mam tam jizvy na které nic kupovaného nesmím,a tohle mi fakt funguje.Vyzkoušej a pak dej vědět. ;-)

Bábina  24.03.10 11:02
Pocení

Mrkněte na dnešní Noviknky cz na hlavní stránce,tam najdete odborný eladorát i radami jak a co udělat ,aby vaše pocení ustalo.Já ale zůstávám u svého kamence. ;-)

Jana123  01.04.10 20:45
Pocení

Taky jsem byla takto postižená pocením. Naštěstí už nejsem. Koupila jsem si v lékárně Driclor. A fakt to pomáhá. Už jsem házela flintu do žita. Minimálně 3 trička za den a furt mokré kola pod paží. Je pravda, že obsahuje hliník, ale nedává se každý den. Sama lékárnice mi ho doporučila, že s tím měla taky problémy. Je to zdravější než antiperspirant. navíc mě stejně žádný nezabral.Mě stačí teď přes zima tak cca co 4 dny, dává se na noc, pak se umyje. Někho to prý pálí, ale i kdyby mě to pálelo, tak to vydržím, hlavně že nejsem spocená jako čuňátko. :-D

Bábina
1450 příspěvků 02.04.10 09:15
Pocení

Bezva a pomáhá to když se potí hlava?Já asi zůstanu u toho kamence,přes jizvy v podpaží tohle nemůžu,ale děvčata zkuste to a dejte vědět. ;-)

kobe  13.04.10 22:05

koupila jsem synovi v lékárně přípravek Driclor.stoji asi 220 kč a přestaneš se potit zcela, fakt super.!

veronika123  23.09.10 22:54
vložky na koláče

Ani jsem nevěděla, že je tolik druhů a že to někdo vůbec řeší nějakou normální cestou byl vypalování kůže driclorem.
Doporučuju.
Mějte se holky!

Mooouli  14.11.10 20:18
Driclor

Ahojky.
Driclor jsem použíwala a oprawdu funguje, jenže mě osobně wyžíral pokožku neskutečným způsobem. Řeknete si, pořád lepší než se potit. ale pálilo to a svědělo neskutečně. přestala jsem ho použíwat. možná jen moje blbá reakce… jinak wložky do bot svému chlapovi? zasmála jsem se:) ale dobrej nápad!

petraval  18.01.11 21:27
driclor

Ahoj používám driclor už rok ,je opravdu skvělí.
Je pravda ,že ze začátku mě pod paží šíleně pálilo i celou noc,jenže po čase to přestalo,Teď se natírám už jen tak jednou za měsíc a na triku??žádné mokré ohavné fleky.Konečně nemusím nosit jen černé trika nebo si lepit vložky.
Opravdu všem doporučuji. Petra 35 let

this is not lupus
66 příspěvků 18.01.11 23:20

doporucuji deodorant Vichy,koupite v lekarne,ze zacatku se pouziva denne,ale pak staci jednou dvakrat tydne,ucinkuje dlouhodobe,potite se ale vyrazne mene, bez zapachu a kdyby to nezabralo je i varianta pro muze co funguje na stejnem principu,jen je silnejsi,blizsi informace vam podaji v lekarne.

jinak ty vlozky jak pod pazi tak do bot jsou super napad.

Příspěvek upraven 22.03.12 v 08:46

Mesalia  03.02.11 12:21
Díky :)

Dik holky za skvěle rady, ja už sem nevěděla co si počnout. celkem dost se potim hlavně v podpaži, leto se bliži a ja ho nechcu stravit cele v černych věcech jen aby to nebylo vidět. A ty vložky - to by mě nenapadlo :D asi to vyzkoušim všechno a uvidim :-D

Evženič  05.02.11 20:26

Před mnoha lety,jsem se rozpaženej tyčil nad ležící dívkou a ona vyjekla,co jí to káplo do oka,já věděl a ona se pořád vyptávala co to bylo.To už mě donutilo jít k doktorovi.Dříve nic nebylo,tak mi napsala myslim hypermangan,mys­lim.To bylo jako když si podpaží rozedřete do krve drátěnkou a hned na to posypete solí a nemělo to vůbec žádný efekt,jen jsem nemohl dát ruce k sobě.Od té doby jsem zkusil vše od wichy,veškeré antipotiče,nic nezabralo,až na Driclor,ale prý se už nevyrábí,tak jsem zkusil prý německou verzi pod názvem Perspirex,ale nějak to není ono,tak teď testuji Ever dry,má to být to samé složení jako Driclor,jen místo alkoholu tam má mít vodu,trošku svědí,ale nevypaluje tak jako Driclor,zatím a zatím velmi dobré,sucho.V SRN vyjde v lékárně o halíř levněji.Vložky snad v zimě,ale v létě bych se obával zvednout ruce,aby mi třeba někde ve společnosti nevypadla ta vložka na stůl.

Humik1  18.02.11 16:12
ůpocení

Ahoj, můžeš mi, prosím tě poradit, kde seženuu ty podpažní vložky? Díky moc

this is not lupus
66 příspěvků 19.02.11 15:22

daji se objednat z Quelle mam dojem nebo z nejakeho podobneho zasilkoveho katalogu,ale daji se pouzit i normalni tenke nejlepe parfemovane.

Tomasproton
1 příspěvek 23.04.11 11:29
Driclor

Ahoj, Měl jsem hrozné problémy s pocením v podpaží už od puberty…Doufal jsem, že to odezní ale tak se nestalo :(
Zkusil jsem všechny přípravky z drogerie, a nic nefungovalo, čekal jsem alespon mírné zlepšení, ale nic! Nechápu jak to vůbec můžou ty firmy presentovat v tv, že je to 24hodinová ochrana bez kapky potu atd..hrůza!
Už jsem přemýšlel o estetickém zákroku, sice drahé ale přeci, nabídka na toto téma je budto Botox (ale funguje jen 4-10měsíců) nebo laser (prý funguje napořád)…ale ty cena :/
Napadlo mě, zkusit ještě nějakou poslední možnost v oblasti přípravku, než půjdu na laser…Tady na této diskusi jsem se dočetl o Dicloru, tak jsem druhý den šel a koupil jsem ho v lékárně za 221 Kč…hned večer jsem ho aplikoval a musím říct, že je to BOMBAAAAA :potlesk:
Hned druhý den jsem byl úplně suchý!!! Používá se večer, hodinu po koupeli…sice po 3.aplikaci mi to trochu svědilo, ale je to v pohodě! Dnes ráno koukám a mám trochu spálené podpaží…ale opravdu jen mírně! Takže jestli Vás to trápí jako to trápilo mě..zkuste to! Kašlete na vložky…taky jsem je měl,jsou dobré, ale stejně na to myslíte! Ale po Dricloru jsem úplně suchý a hlavně štastný!!! :palec:

Miiškaa  02.06.11 21:07

Omlouvám se, za blbý dotaz holky, ale přece discítka nejde nalepit do podpážní ne? Nebo jsem to asi špatně pochopila, jak to děláte??? děkuji moc, ahoj.

Bábina
1450 příspěvků 05.06.11 17:05
Pocení

Přestřihněte Diskritku na půlku .V nejužším místě a každou půlku vlepte míto do kalhotek do trička ne do podpaží.To opravdu nejde,Lepicí stranou na ODĚV v místě podpaží.Co je na tom k nepochopení? :-)

mispule007
1 příspěvek 10.06.11 08:59
Laserové odstranění pocení/botox

Chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s aplikací botoxu do podpaží nebo jsem viděla dokonce úplné zničení potních žláž v podpaží laserem. Nevim přesně, jestli je to to samé jako tzv. liposukce podpaží. Zatím tedy používám Driclor, ale štípe mě a navíc z jeho používání nemám dobrý pocit, je to asi pěkný humus. Navíc bych ráda problém vyřešila buď na delší dobu nebo nejlépe napořád. Jenomže botox si může dovolit spíš někdo s nadprůměrnými příjmy. No a ten laser stojí cca 25 tisíc Kč, takže kdyby to mělo problém vyřešit napořád, šla bych do toho, jen na internetu nemůžu najít žádné postřehy lidí, který to třeba už zkusili. Neznáte někoho???

Bábina
1450 příspěvků 10.06.11 10:57
Pocení v podpaží

Pocení je moje milé ochlazování těla za vedra a nepotí se jen snad netopíři.Ale už je na trhu tolik antiperspiran­tů(neplést si je s deodoranty),že si snad už vybere každá z nás.Pokud je pocení opravdu nesnesitelné.lze do halenky nebo tryčka s malím rukávkem vlepit přepůlenou diskritku,která pot odsává.Já sama jsem používala kamenec,ale teď so garnier udělal mineneral,používám ten jako kuličku,ale můžete si vybrat.Takové ty pudrové já po operaci podpaží nemohu.Dobré je ráno a večer si dát šálek chladného šalvějového čaje,který pocení zmírní,ale hlavně pot není tak agresivní a proto se nerozkládá a za námi nevane nežádousí oder.Tu operaci bych doporučovala jen v opravdu extrémním případě.Ještě projdu staré herbáře jestli na něco nenarazím,Opravdu.

ammazonne
8 příspěvků 10.06.11 19:09
Dotaz pro Bábinu.

Cituji určité webové stránky, přímé odkazy jaksi neprošly cenzurou.

Omlouvám se předem text je trochu delší a z překladu, takže čárky a háčky „nada“:

« Jednou z příčin vedoucích ke vzniku rakoviny prsu je používání ANTIPERSPIRANTU.

Vetsina výrobku pro osobní „odsmradování“ jsou tzv.antiperspiranty / deodoranty.
Deodorant je v pohode, antiperspirant nikoli. Jak poznáte antiperspirant?
Krome toho, ze by antiperspirant melo být napsáno na obalu, coz bohuzel není vzdy pravidlem, je hlavní slozkou antiperspirantu Aluminium Chlorohydrate nebo neco tomu velmi podobného. Dulezité je v tomto prípade to Aluminium! Jde o slouceninu hliníku, jejímz úkolem je proniknout do pokozky a blokovat funkci potních zláz. Je-li na obalu výrobku pod nadpisem slození (Ingredients) napsáno vsechno mozné jiné nez Aluminium, jedná se s nejvetsí pravdepodobností o pouhý deodorant, který voní, ale neblokuje pritom proces pocení.(Mozná ale taky koukáte na zubní pastu, prásek do peciva)
Duvody, proc mít z antiperspirantu obavy, milé dámy, jsou zde:
Lidské telo vyuzívá nekolik oblastí, kudy vylucuje skodliviny (toxiny): v jamkách, co máte na opacné strane kolen, za usními boltci, v oblasti trísel a v podpazí. Skodliviny jsou tudy vylucovány ve forme potu neboli perspirace. Antiperspiranty, jak jiz jméno napovídá, pocení zabranují. Tím potlacují schopnost tela vylucovat v podpazních jamkách prirozeným zpusobem toxiny. Tyto toxiny ovsem magicky nezmizí. Kdyz je telo nemuze vyloucit pocením, ukládá je, a to do nejblizsích lymfatických uzlin - v oblasti podpazí. Jak známo, témer vsechny rakovinné nádory (tumory) v prsech se objevují ve vnejsím horním kvadrantu prsu. Tedy presne tam, kde se lymfatické uzliny nacházejí. »

Myslíte si drahá Bábino, že je na tom pravdy trochu ?

A co na to lékař „House“ ?

Dosti mě toto téma zajímá.

Děkuji,

Ammazonne.

Bábina
1450 příspěvků 11.06.11 18:06
Pocení v podpaží

Pokud vážená čtete dobře,nedoporučuji antiperspiranty jakékoliv ,ale jen jeden a to jen minerální kuličku nebo kamenec.To pory neucpává.Potvrzeno onkologem.Neradím používat taková ty podrová šmudlátka co vám zastaví pocení úplně,ale jen to co pocení zmírní ne ucpáním poru ale svým složením.A śal­vějový čaj a intimky také rakovinu nevivolávají.Ra­kovinu prsu,kterou jsem prodělala se vším všudy jsem neměla s toho,že bych používala antiperspiran­ty.Začala jsem se potit hodně až po její léčbě a tak mám onkologem ověřeno,co lze a co ne.Víte rakovina prsu je vlastně výrazem nemoci duše.Velkého trápená,smutku a někdy utrpení.Hlavně na všech druzích ženké rakoviny jsou podepsány špatné rodinné vstahy a nemyslím jen mezi manželi a nebo dětmi.Ale to je jiný šálek čaje.Proto děvčata a milé ženy.Nepudrový antiperspiran­t,kamenec,intim­ky i šalvěj pocení znírní a rakovinu nepřivodí.A já taky nic nebezpečného a neověřeného NIKDY nedoporučuji.Přeji hezký den

Bábina
1450 příspěvků 11.06.11 18:11
P.S

Antiperspirant ruzeznáte lehce.Přejeďte prstem po povrchu a pokud nechá lepivou čárku je pudrový.ostatní jsou pouze deodoranty a ty krystalové opravdu pocení zmírní ,ale neucpou péry,Tady se jedná o bezpečné složení.Nebo předpokládáte,že by mi onkolog doporučil něco co by mi uškodilo?To snad přeci jen ne.

sprinda  23.06.11 07:17
Díky

Všem moc díky za cenné rady. Nejvíce oceňuji ten nápad s intimkama - to nemá chybu, ihned zkusím. Kamenec a šalvěj také. Možná ještě Driclor, nebo Ever dry, určitě nejdu do Botoxu a laseru - cena!!! Dám vědět jestli je obrat k lepšímu.

Bábina
1450 příspěvků 23.06.11 09:17
Pocení

Ono zlikvidovat pocení úplně není dobré,protože potem se vylučuje nmoho škodlivin a ve vedrech ochlazuje tělo.Jde o to jen pocení zredukovat na přijatelnou míru.A holit si podpaží nebo jinak epilovat.Protože až pot,rozkládající se na chloupcích dělá ten děsný odér.Já osobně používám je to co je na bázi minerálů,protože to neucpává pory a nevoví to.Raději používám na vonění toaletní vody.Nevoní tak intenzivně jako parfém a službu udělají stejnou.Na to vám povím fintu.Dejte si trochu na spodní okraj sukně.Pokud nosíte kalhoty tak na pásek (ten všitý) dovnitř pásku.Vůně se při pohybu pomalu uvolňuje.A v de­odorantech právě nejvíce dráždí přidané vůně a nebo ty pudrové.A peníze co by jste dala za odstrnění pocení,pokud to není dramatické si raději schovejte na něco hezkého.Zjistila jsem,že některé lékárny prodávají i šalvějové pastylky proti pocení.Ale ověřené je nennnmán.Tak to jen sděluji,ne doporučuji.

sprinda  30.06.11 22:08
Everdry je super

Tak jsem obětovala 700,– za Everdry(cena i s poštou), nelituji, a jsem v úžasu. Po první aplikaci jsem se lehce orosila až večer, po druhé už ani kapka, podpaží mám v suchu. Teď budu čekat kdy se opět orosím. Konečně zase mohu nosit barevná trika. Po aplikaci jsem cítila lehké šimrání, ale nic hrozného. Určitě je šetrnější než Driclor, neobsahuje alkohol. A pro můj dobrý pocit, každé ráno piju chladný šalvějový čaj. Moc díky všem tady za rady.

Bábina
1450 příspěvků 01.07.11 14:45
Pocení v podpaží

Tak přejeme všichni ať jste dlouho spokojená.Ale boporučila bych kontrolovat podpažní uzliny.Nevím na jaké bázi to funguje.Aby to nebylo o tom,že to ucpe potní žlázy.Myslete prosím na to.Jinak si léto užijte v pohodě. :-D

kacka112
9 příspěvků 25.01.12 09:27
ever dry

Zajímalo by mě kde se dá koupit Ever dry?? Prosím o radu, na ebay ani na aukru nic, tak opravdu nevím, dá se koupit přímo v lékarně????? Mám driclor, ale hrůza, mám to jako kdybych si to polila žiravinou, vydržím to tak max.půl hoďky pak to musím smýt, zasypávám si to septonexem, ale pak to nemá takový účinek jako když mi to vypálí bez toho. Nejradši bych to hodila do koše, ale zatím lepší než nic. :,(

kacka112
9 příspěvků 26.01.12 06:33

Děkuji, asi to také zkusím, jak říkáš za ty peníze se to vyplatí. Driclor používám ale mám po něm vyrážku. Snad to zabere. Děkuji za rychlou odpověď :D

kacka112
9 příspěvků 26.01.12 14:34
prosím o radu

Dívala jsem se na stránky ever dry, a nemůžu to tam objednat, vždy mi to vyjede akorát jen kolik to stojí, ale nikde tam nemůžu najít objednávkový formulář, když dám objednat, tak mi tam naskočí jen obrázek a cena, nevím si rady.. :pocitac:

salamek  07.02.12 23:25

driclor po půl roce přestává účinkovat!! teda u mě :-( budu muset zkusit everdry, netušíte? je tam rozdíl? :nevim:

sprinda  09.02.12 07:16

Jediný rozdíl je, že Driclor obsahuje alkohol(je agresivnější), Everdry alkohol neobsahuje je tam voda. Já používám Everdry je šetrnější, Driclor mě pálil.
Jsem spokojená, peněz nelituji.

David13  17.03.12 09:16

Ahoj já osobně jsem z pocení ůplně zoufalej, zkusil jsem driclor i everdry ale furt mám propocený koláče i když trošku menší ale furt tam jsou je to hrůza.Nemáte někdo nějakou radu na jiný přípravek?Děkuji

kacka112
9 příspěvků 19.03.12 14:57

Také jsem vyzkoušela driclor a vyhodila peníze i za everdry, nic nepomohlo, když to použiju, vždy se mi udělá vyrážka, s obojího. ještě zkusím kamenec, ale nějak tomu nedávám. :roll:

Pipi56
1 příspěvek 20.03.12 12:23
pipi56

Ahoj, v UK jsem si kdysi koupila Perspi guard antiperspirant protoze po dricloru mam vyrazku a boli mne podpazdi. Je to pry nova generace antiperspirantu. Ted jsem hledala neco proti poceni a napadlo me zadat do seznamu perspi guard a koukam ze uz to prodavaj i tady. A maj tam i vlozky. Vim ze to pomuze a navic mi ty jejich stranky prijdou takovy verohodnejsi nez od Ever dry

jamesbond  24.08.12 07:00
Ever dry

Ahoj, Driclor jsem zkoušela - ale to utrpení po 3 dni nic moc… Ever dry jsem si taky nechala poslat - přišlo vše v pořádku. Ze začátku zabíral a bylo to super, ale tak cca po 1 měsíci přestal fungovat. Jdu zkusit ten Perpsi. Snad to zabere :)

zuzahorova  28.03.13 17:51
speciální vložky do podpaží

Ahoj, já teda používám speciální vložky do podpaží, respektive do triček, v ČR se dají sehnat na drypad.cz, jinde jsem to nenašla. Ale musím říct, že jsem moc spokojená!! Na většině materiálů drží skvěle. Rozhodně doporučuju!!

Gabč
1 příspěvek 30.03.13 18:38

Dobry den, nema nekdo zkusenost z perpsi rock je to naky kamenec ci co? Muze mi nekdo poradit jestli je to dobre ci ne? jestli se budu potit dal a mit kola jak o vozu? :nevim:

Live life
5 příspěvků 18.04.13 21:41

Já na pocení užívala driclor, ale zdá se mi dost agresivní. Teď chci kusit intenzivní antiperspirant od Eucerinu - zhruba stejná cena, ale větší množsví - mám koupený ve spreji tak uvidím, zda to pomůže.

Live life
5 příspěvků 18.04.13 21:49
@zuzahorova píše:
Ahoj, já teda používám speciální vložky do podpaží, respektive do triček, v ČR se dají sehnat na drypad.cz, jinde jsem to nenašla. Ale musím říct, že jsem moc spokojená!! Na většině materiálů drží skvěle. Rozhodně doporučuju!!

A nejdou ty vložky vidět? bála bych se, že neustálým odlepováním atp. se mi zničí trička ještě víc než potem a že ty vložky při špatném pohybu půjdu snadno vidět.

zuzahorova  26.04.13 08:39

Ahoj, no zalezi… Musis je dobre nalepit a poradne pritlacit, kdyz se to naucis a nebudes tam mit zadne sklady na te latce, tak videt nejsou, jsou tenoucke, takze v pohode. A tricka to nenici, jen mi na nich obcas zbyde kousek lepidla, ale to se sunda lehko anebo vypere… Jiak teda do bilych nebo svetlejsich tricek si davam jenom ty telove! Ty bile prosvitaji, takze na toto teda opravdu pozor ;-)

zuzahorova  26.04.13 08:41

Ahoj, no zalezi… Musis je dobre nalepit a poradne pritlacit, kdyz se to naucis a nebudes tam mit zadne sklady na te latce, tak videt nejsou, jsou tenoucke, takze v pohode. A tricka to nenici, jen mi na nich obcas zbyde kousek lepidla, ale to se sunda lehko anebo vypere… Jiak teda do bilych nebo svetlejsich tricek si davam jenom ty telove! Ty bile prosvitaji, takze na toto teda opravdu pozor ;-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek