Netloustnu ani při příjmu velkého množství jídla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Carol18  08.04.13 19:02
Rada

Ahojky.. mam takovou divnou otazku ale od 11 let strasne hodne jim nemohla jsem vubec ztloustnout porad jsem mela vahu 40 kg v 15 jsem zacala kourit a porad jsem nemohla ztloustnout.. a to jsem jedla jako,, slon" kazdou chvilku vrchovate talire jidla svaciny velky ze by to nesnedl ani hornik a presto jsem nemohla ztloustnout ale uz i driv mi to prislo divny ze jim tolik hodne a stejne netloustnu… vsichni mi rikali to je tim ze mas rychle spalovani ale ja si to nemyslela… a vcera mi i otec rekl ze mam jit na nejake vysetreni zda nemam tasemnici protoze hodne jim a malo tloustnu… i kdyz je pravda ze jsem pred 3 mesicema prestala kourit a trochu jsem ztloustla ale presto jim jak prokopla… nwm si stim rady… prosim poradte mi… dekuji :-)

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 08.04.13 22:42

Hm.. a kolik máš let? do 18 let si v pubertě - znáš ten termín…to si tělo prochází vším možným. Já v pubertě jedl 2× tolik co ty píšeš že jíš ty…a pořád jsem…fešák…
Tasemnici nemáš. nebo proč myslíš, že jí máš?

Carol18  09.04.13 16:51

Mno je mi 18 a toto vim ze si telo prochazi vsim moznym… ale jedla jsem fakt hodne a ted se to nijak nelisi.. porad bych jen jedla rano se najim za chvilku mam zase hlad… treba dneska ve skole jsem snedla hamburgra do toho jsem splacala asi 3 oplatky mezi tim jsem stihla snist 4 buchty ve 12:10 jsem byla na obede snedla jsem porci pro ucitele a o hodku pozdejs jsem mela znova hlad a mela jsem rybu s bramborem a ted se zase cpu… a v 6 jdu na veceri… to uz prece neni normalni… a kord kkdyz mi i tatka rekl ze jim vic nez on a ze mam jit na nejake vysetreni jestli nemam tasemnici ze to neni normalni kolik toho sporadam… tak proto jsem radsi nejdriv napsala sem jestli zde nahodou nedostanu nejakou uzitecnou radu nez bych sla k doktorce…

Dr.House
622 příspěvků 11.04.13 09:28

Tak u vás rozlišují porce pro žáky a učitele?..hustý.
fajn..dejme tomu, že máte tasemnici ano - takže se zeptám - bolest břicha je? před jídlem nebo po jídle?
psala jste, že nemůžete přibrat - takže co - hubnete nebo je to stejné s váhou i šířkou těla?
náhodou stolici nekontrolujete co? můžete to zkusit, stačí udělat bobek, a jen okem kouknout jestli tam náhodou nejsou takové malé (ale okem viditelné) články z tasemnice.
a pak se ještě zeptám co kůže - pálí nebo svědí? nebo je nějaký problém? často se třeba škrábete nebo tak?

Josef Hort  01.11.13 22:05

Dr. House naprosto s vámi souhlasím :) je mi 16 let a mám stejný problém jako Carol18 nijak mě ten problém netrápí ani si nestěžuji nebo si ani neuvědomuji že ho mám u sebe tasemnici mohu vyloučit ani se nebojím že bych jí měl protože jí nemám jím, netloustnu beru to jako pozitivum mohu sníst co chci aniž bych se bál že bych přibral v pubertě jak Dr. House píše je to běžné že dítě netloustne teda u některých tělo dospívá já sem od 7- let do 10 let 3× hubl protože sem měl břicho jak něco :D prostě tělo se mění, dospívá, taky dotoho rosteme a to se všechno děje do 18 let počkej až ti bude 18 let tělo se ti sklidní a budeš zase přibírat :D kdo ví třeba se druhý den po 18 narozeninách probereš a přiroste ti velká pneumatika ráno :D

Jenda135  23.03.16 17:53
Hmmm

Tak to si poslechněte mě, je mi 24 a sníst můžu, co chci a nepřiberu ani deko navíc, mám rychlý metabolismus a pizzu 40 cm sním na posezení a za hoďku už mám zase hlad. Nestěžuju si, protože mít 100 Kg by bylo horší, takhle jsem v poho a ostatní v práci na mě nevěřícně koukaj, co sním a jsem stále stejný, zatímco oni sní pár porcí a „nevejdou“ se do kalhot. :-D

Lenka 777  23.03.16 19:33
Hmmm

Může se jednat o zvýšenou funkci štítné žlázy. Ta šťastnější varianta. Já to mám bohužel naopak… Ty potíže s tím spojené nikomu nepřeju. Ale naštěstí se s příchodem nové paní doktorky na příčinu přišlo. Nyní užívám hormony substitučně. Je to pro mě nový život.

Váš příspěvek