Pupínky na žaludu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kirtap
5 příspěvků 30.08.10 00:13
pupínky ze spod žaludu

mám ze spod žaludu po celém obvodu bílé pupínky sou tvrdé a necitlivé nevím co to je nebolí to nic nezvětšuje se to ani to nemizí… děkuji

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 30.08.10 17:26

zdravim…

chtěl bych se nejdříve zeptat na to abyste mi popsal tvar, velikost, barvu cokoliv jak ty pupínky vypadají, než vám zdiagnostikuju syfilis..:-)

Kirtap
5 příspěvků 30.08.10 18:17
fajn

syfilis? ještě sem neměl pohlavní styk :D tak milimetr vysoké do šířky tak 0.3mm bílé necitelné ze spod žaludu
vypadá to jako jebák ale to není ve dvou řadách zasebou
víc nevím jak to popsat takhle to vypadá :cry:

Dr.House
622 příspěvků 30.08.10 20:39

tak v tom případě je to nemožné abys měl syfilis, když si ještě panic…

ty pupínky …jsou to určitě pupínky? nevypadá to spíš jako malé puchýřky?…protože jestli jo, tak bys měl přestat extrémně onanovat…

pokud to jsou vážně pupínky: je dost možné že máš nákou reakci, třeba na spodní prádlo, na hygienicé pomůcky, nebo taky že máš nedostatek ......očisty…

Kirtap
5 příspěvků 31.08.10 16:29
očisty?

já si ho miju pořád :D jo sou to pupínky takže mi nehrozí nci vážnýho? nosím volný trenky to by mělo být nejlepší ne? jinak děkuju :)

Dr.House
622 příspěvků 31.08.10 20:54

fajn, tak pokud jsou to pupínky - máš na něco přecitlivělos­t…horší bude když se tam oběví takové bíle hrudky nebo bílá tekutina, která silně zapáchá…v tom případě doporučuji mast Klotrimazol…na léčbu plísní.

jinak si to hlídej a pozoruj každou změnu.

Kirtap
5 příspěvků 31.08.10 21:11

děkuju mnohokrát :)

DR.
21 příspěvků 04.09.10 14:03

nad tímto si hlavu nelam ti pupíky jak si to nazval jsou uplne normalny vec . zacinaji se vyvijet uz v puberte je to uplne vec od prirody.

DR.
21 příspěvků 04.09.10 14:18

určite ty pupinky o kterych píšeš jsou bílé a vyskytují se nejčastěji na koruně žaludu (to nejširší místo)?
Jedná se s největší pravděpodobností o Hirsuties papillaris penis, doslovně přeloženo bradavkovitá ježatost penisu :.Obecně platí pravidlo tyto pupínky nemačkat. Mačkáním si spíše uškodíš, je vysoká pravděpodobnost, že se do zhmožděné tkáně dostane infekce a ta te bude trápit více než pupínky samy. Pokud by pupínky někomu vadili ,tve pritelkyni nebo tobe samemu možné jejich lékařské odstranění laserem či kryoterapií (místní aplikací chladu). Tento zákrok se provádí velmi zřídka, protože může mýt za následek vznik bolavých jizev a tím snížení prožitku ze sexuálního styku. radši si toho nevšímej a nech to plavat zvikneš si ešte raz říkam je to normálni vec.

Kirtap
5 příspěvků 04.09.10 17:51

dobře díky za informace nebudu to dále řešit :)

Dr.House
622 příspěvků 04.09.10 19:12

jasně, až na to že nehrajou příznaky…

chcete dělat bubáka a strašit infekcí?…co takový HIV? tím byste ho nechtěl postřašit..je to takovej můj oblíbenej strašák…

To zmrazení..páni ! škoda že se mylite z diagnosou.

Kirtap: je to sice běžná věc, pořid si Klotrimazol!

DR.
21 příspěvků 04.09.10 19:44
klotrimazol

dekuju panovi doktorovi ze mne doplnil este abys vedel co ten klotrimazol je Je je to bílý krém, jehož účinná látka klotrimazol patří mezi tzv. imidazolové protiplísňové léky se širokým spektrem účinku. Používá se k léčbě kožních houbových onemocnění,, plísňových postižení nehtů. Účinkuje i na smíšené kožní infekce (houbové a bakteriální) zejm. v ochlupených a zapářkových oblastech kůže a take i v podkužce. (třísla,pod prsy, pod převislým břichem,atd.) je volne prodejný

rrrrr  12.01.11 15:17
co to

zdravim na zaludu mam neco jakovy pupinky ,pri stoporeni se zvetsi a vrcni cast zaluduje jako by leskla a nerovna jakokdyz se popalite od kopriv ,,neboli to,,zkousel jsem canesten atd alenic nepomaha dekuji za radu a oc muzejit?

rrrrr  12.01.11 15:19

jeste podotykam ze je to jen z vrchni casti zaludu obcas toneni patrne ani pri ztoporeni jindy ano

Lojza Vřídlo  15.01.11 13:35
Omezit

S půpínkama bych si vždy zašel k lékaři,nic to není,řeknete co vám je,lékařka s natěšeným úsměvem řekne,ať ho vyndáte a pak si ho s velkým zájmem prohlíží,jen prohlíží.Já tam byl před mnoha léty a na ty pupínky okolo žaludu řekla,že to nic není,prý to má už nevim kolik % mužů,myslím,že říkala že je to snad z předráždění. Je to možné,masturbuji minimálně dvakrát denně už od doby, kdy jsem na to přišel na pionýrském táboře.Když masturbuji a sleduji film,tak jsem si všiml,že i někteří herci je mají také.

pupínky  27.01.13 11:08

Můžu se zeptat zmizí to časem? :|

Domo
1 příspěvek 22.08.13 18:44

Dobrý den chci se zeptat co může znamenat když mě poslední 3 dny sem tam svědí ud na vrchní části žaludu. Ale minimálně. Mám ho lehce zarudlý na místech. Sem tam si ho čistím mýdlem (sprchovým). Bojím se aby to nebyla nějaká nemoc nebo tak. Pod vodou vidím i nějaké bílé pupinky ale minimální velikosti.

gulop  05.04.14 23:48

Ahhoj hele zustanou mi ty pupinky az do smrti nebo po pubertě zmizí?

Karel KM  20.07.16 13:16

Takze panove pomuze vam detsky pudr, konkretne ja mam zkusenost s Aviril.

Váš příspěvek