Průjem a bolest zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marki12
1 příspěvek 09.10.15 13:28
Průjem a bolest zad

Dobrý den
asi 3 týdny jsem měla silný průjem žluté barvy a začali mě bolet záda, mudr.mi předepsala ATB :,( které jsem asi před týdnem dobrala. Po té se průjem změnil ve spíše kašovitou hrudkovou světle hnědou stolici, která mě nutí tak 6× za den na WC. Jenže v mém případě, nevím zda mám mít obavy, jelikož již několik let /+- 20 let / chodím po každém jídle na wc, myslím že mám dráždivý tračník, není pro mě problém jít na stolici i 5-6× za den i když to není průjem. Ale ted mě spíše vylekal ten řídký průjem s bolestmi zad dole jakoby na bederní páteři a někdy mi jde bolest i do boků jakoby do břicha, nebo mi jde bolest po páteři nahoru mezi lopatky. Začal mě zlobit i žaludek. Má obv. lékařka mě poslala na Sono kde mi vyšetřili břicho, na RTG s páteří a vše údajně v pořádku, až prý na to že mám začínající osteroporozu a z toho mě dle mudr. bolí záda.
Jsem objednaná na Kolonoskopii a na FG.

Již před osmi roky jsem prodělala rakovinu děl. čípku 3B, prošla jsem chemo i ozářkem a až do ted bylo vše v pořádku. Mám strach, že můžu mít opět rakovinu nějakého orgánu střev…atd.

Děkuji za váš názor.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek