Tupá bolest zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 14:12
Prosím o pomoc

Dobrý den , asi před 14 dny mě začalo strašně bolet v zádech , nebyla to klasická bolest zad , ale taková hodně bolestivá tupá , která se tlačila i na žebra , do břicha a na hrudník.Den před tímto stavem jsem dost prochladla , nevím zda to s tím nějak souvisí . Jela jsem k lékařce , ta mi píchla injekci s tím , že to přejde , ale nepřešlo , ba naopak , bolesti se nadále stupňovaly. Opět následovala návštěva lékaře - Pohotovost , tam mi opět byla aplikovaná injekce a na pár hodin byl klid. Jenže toto se opakovalo asi ještě 10×, pohotovost , injekce …Už jsem to ani psychicky nezvládala a nastoupila jsem do nemocnice v Mostě na ortopedii , tam jsem byla po dvou dnech propuštěna s tímto nálezem :Therapie : Guajacuran,Na­salyc,Veral,Mus­koril,Trymeca­in. VAS th páteře -intercost,blok vlevo Smíšená hyperlipidémie.
Doporučené rehabilitace. Chodila jsem na rehabilitace ale bolesti neustupovaly , bez brufenu už jsem nevydržela , po další návštěvě rehabilitací mi byly tyto ukončeny s tímto závěrem :bolesti na hrudníku a Th páteře, osteopatický nález t č bez funkčních blokád, spíše myogenní neurastenia gravis a NCA.

Takže tím to bylo ukončeno , dál mám bolesti , užívám Tralgit denně 30 kapek , ale zase mi je po něm špatně od žaludku a nejsem ve " své kůži " Prosím dokáže mi někdo poradit co mám dál dělat ???? Moc předem děkuji

Reakce:

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 15:10

co lymfaticke uzliny, nemate je zvetsene? jake jste mela krevni hodnoty, zajimaja mne predevsim hladina leukocitu, t bunek.

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 16:12
krevní hodnoty

měla jsem tyto krevní hodnoty : KO:Hb-127,Htc-0,393,erytr-4,3,leuko 8,6,trombo-313,Bioch-urea-3,6,kreat63, kys. moč-83,K,Na,Cl-v norm ,bilir.celk.-9,2,Alt- 0,41, Ast- 0,28, Alp-1,06, cholester- 5,39,Gluk- 5,2 , CRP- 1,4,moč -bilk.- 1 , gluk- 0,keto-3, urob - 0 ,bilir - 0 , eryt- 0-4 , leuko - 0-4,válce- 0,dlažd.epit- 5-10,bakter - 1, hlen - 2, drť- 2

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 16:13

uzliny nemám zvětšené

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 16:20

Hmmm, nemate nejake jine potize v posledni dobe? zvraceni, prujem, jak casto jste byla v posledni dobe cca 1rok nemocna? myslim jakoukoli nemoc, virozy, zanety ucha, cokoli, nadmerne moceni, nebo naopak malo caste? ztrata nebo naopak pribirani na vaze. Nejake divne fleky na pokozce? Potite se v noci? Par veci mne napada, ale tezko rict takhle na dalku.

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 16:26

v únoru jsem měla dost těžkou chřipku , léčila jsem se asi dva měsíce , jinak předešlý rok jsem se léčila s nohou - bolela mě pravá noha , bolest sama ustoupila , byla jsem na vyšetření a vše v pořádku. Jinak ještě užívám Neurol asi dva roky - ten mi byl předepsán, protože jsem měla problémy s dcerou. Jinak pocení nemám , močení v pořádku,žádné fleky na kůži nemám - flek jsem měla před dvěma lety kdy jsem brala ATB na Boreliozu. O co myslíte se teď jedná ??? Jsem už psychicky fakt na dně :-(

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 16:36

Ještě jedna věc, minulý týden mi dělali odběry na Chlamýdie , myslíte , že je možné abych je měla ?

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 16:38

ty chlamidie mi do toho moc nezapadaji, to spis uz neco s tema boreliema jsou to zakerne potvory.

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 16:40

Musim ted odejit, ale zkusim jeste neco vymyslet. Uplne jako prvni mne napadl problem s lymfatickyma zlazama, ale to jen srilim.

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 16:40

Myslíte , že by to mohla být Borelioza ? Už jsem jí prodělala a brala jsem ATB , už nevím co dělat , rehabilitace jsou k ničemu , nepomáhají…Co prosím mám dál dělat ?

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 18:37

Jak dlouho jste s tou boreliozou lecila? a po preleceni jste byla na vysetreni krve? Ona ta skvrna neni jediny priznak a nekdy chybi uplne, pri nedostecne dlouhe a nezpravne lecbe ty borelie v tele zustanou, casto se usazuje v kloubech v pozdejsich stadiich dokonce v centralni nervove soustave.

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 18:43

Stava se ze antibiotika boreliozu poze potlaci a nemocnemu se na cas ulevi, ale po case se to zase vrati, borelioza ma spostu nespecifickych i specifickych priznaku, nechce se mi to tady rozepisovat, ale mrknete na Google, a prectete si o tom neco. Jeste se zeptam mozna blbe, ale vezte nemyslim to zle, je nejaka moznost ze by jste mohla mit nejakou pohlavni nemoc? Kdyz uz jste psala o tech chlamidiich?

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 19:40

Pohlavní nemoc 100% ne ! Takže já vůbec nevím co se to se mnou děje , jsem z toho dost vyplašená :-? proto oceňuji každou Vaší pomoc-radu

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 19:42

Byla jsem na kontrolním odběru krve na Boreliozu , lékařka říkala , že ty hodnoty nejsou vysoké , takže je údajně vše v pořádku

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 19:43

Mozna ta borelioza nebyla dostatecne prelecena, borelie se rady usazuje v kloubech. Jak uz jsem psala antibiotika je muzou potlacit,ale pokud lecba neni ´dostatecna zustavaji v tele.

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 19:46

jaaak nejsou vysoke? to myslela ze jsou nizsi nez byli?n to ovsem neznamena ze jste v poradku. Ja tipuji tu boreliozu nebo problem s imunitou konkretne lymfaticke uzliny, nemusi byt vzdy zvetsene, chce to dukladne vysetreni prip. zmenu lekare pokud vas tento bere jen jako dalsiho otravneho poacose.

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 19:46

Ale , jak jsem už psala , odběry byly prý v pořádku , tak co teď ?? Taky jsem chtěla napsat , že mně bolí už asi rok břicho na pravé straně jakoby u slepáku , jenže jsem několikrát dala studený obklad a samo to přešlo , ale je pravda že bolí i teď ta pravá strana :-( ale to asi nesouvisí se zádama , nebo ano ??

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 19:47

Lymfatické uzliny ?? Co to v praxi znamená ?Rakovina ?? :cry:

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 19:51

Nemusi to byt hned rakovina neblaznete a nestraste, to jsem prave nechtela vas vystrasit, ta bolest v brise muze a nemusi mit souvislost, to tezko odhadnou takhle na dalku, kdy jste byla naposled na gynde?

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 19:53

jinak zanet slepaku nebo jen tzv.podrazdeni je osemetna zalezitost, kdyby to byl zanet videli bychom to na KO, konkretne leukocity by byli astronomicke, bolest ze slepaku muze vystrelovat az k zebrum do zad, do predni casti hrudniku atd.

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 19:54

na gyndě jsem byla v pátek a vše OK

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 19:54

Takže to může být být slepák ?

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 19:55

a co třeba žlučník ?? už fakt nevím :-(

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 19:57

zlucnik spis ne to by se zhorsovalo po jidle a tak, ten slepak jako zanet taky spis ne to bychom videli na KO, muze byt podrazdenej v tom pripade by pomahal ten led. musim jit, vratim se pozdeji.

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 20:00

tak v tom případě už opravdu nevím , teď nebudu spát kvůli těm lymfatickým uzlinám :-( co mám dělat , mám jít k lékařce aby mi udělala opět odběr krve ? A na co se má zaměřit ?

Tom69
172 příspěvků 04.09.11 20:03

Dotaz. Jak je možný, že se v těch příznacích orientujete? Já naprosto netuším, o čem je řeč. Podstata mé otázky je, jste takzvaně od fochu? To znamená lékařka? Jen celkem nechápu, berte to prosím jako projev mé uctivé zvědavosti:-)

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 20:43

Nejsem Mudr. ani zdravotni sestra ani nejaka sarlatanska lecitelka na dalku,nic podobneho,ale jsem od fochu. zamerte se predevsim na ty priznaky a zkuste si zajit k jinemu DR. jeste se zeptam neboli vas v zatylku nebo za krkem? Ono neuroasthenia je diagnoza sama o sobe chodiva ruku v ruce s firomyalgii, viz google. Meli by s tim neco delat.

Tom69
172 příspěvků 04.09.11 21:00

Vím, že na to nečekáte, ale ještě jednou - můj obdiv:-), komunikovat o diagnoze po internetu hodně dobrý. Hezký večer. Tom

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 21:04

Dekuji, mne to bavi a kdyz muzu tak pomuzu, a take se neco noveho dozvim.

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 21:11

v zátylku ani za krkem mě nebolí…

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 21:24

Ono mozna to bude znit nehezky, ale opravdu to muze mit hodne spolecneho s temi psychyckymi problemi, spousta ruznych bolesti je prave psychyckeho puvodu,neuroas­thenia gravis i fibromyalgie jsou predvsim nemoci psychickeho razu. Je mi lito, ale takhle na dalku se s jistotou neda rict nic a jak uz jste zazila na blizko se to take v mnoha pripadech nepozna.
Zkuste si trochu odpocinout, odreagovat se, udelat neco pro sebe, vim ze se o tom hezky mluvi ale hur praktizuje, ale zkuste se trochu tzv. hodit do klidu.Ale porad mam v hlave tu Boreliozu, to ze si vase Dr. mysli ze jste v poradku nemuzi byt zakonite pravda. Zkusim se poradit a zabrousit v pameti, jestli na neco neprijdu.

aperio29
16 příspěvků 04.09.11 22:06

Ok , zatím Vám děkuji, zítra napíšu co nového u lékařky…

this is not lupus
66 příspěvků 04.09.11 22:09

drzim palce, jo a zkuste jeste napsat uzivatelce Babina, to je echt bylibkarka, treba vam poradi neco co pomuze a je to vzdy lepsi nez chemie z lwkarny.

OndřejMacek  09.08.12 23:00
Zdravotní židle

Zdravím všechny. Bolesti zad byly snad to nejhorší, co mne v životě potkalo. Holé utrpení, už jsem nevěděl co dál. Nepomáhaly prášky, masáže, prostě nic :( Po nějakém čase, kdy už byly bolesti nesnesitelné, mi kamarádi doporučili pořídit si zdravotní židli, abych seděl správně. Koupil jsem si židli Spinalis a bolesti jsou tytam. Konečně mám klid, je to čisté vysvobození!! Opravdu doporučuji

Váš příspěvek