Prosim jak mam zase zit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hajink
3 příspěvky 14.03.15 12:18
prosim jak mam zase zit?

Dobry den, uz nevim jak dal, trpim silnyma depresema o to vic co sem ted zazila…nic me nebavi, netesi, nemam naladu na nic a nikoho, stranim se lidem, s nikym se nechci bavit…o to horsi, ze mam 6 leteho syna…jak najit zase smysl zivota…svetlo, radovat se, smat se…doslo to az tak daleko, ze sem se pokusila o sebevrazdu. Prosim poradte mi…

Reakce:

rinjan  14.03.15 18:20

Musíš žít pro syna. Pořídila jsi si ho = nemůžeš ho tu nechat samotného a něco si udělat. Kdo by mu tu zbyl?? Máma by mu chyběla.
Buď ráda že ho máš a kvůli němu se přemluv a něco podnikej. Dávej si úkoly, které se ti časem začnou dařit plnit. Za chvíli bude pěkně, tak můžete spolu podnikat procházly, jít na kolo…a třeba potkáš někoho příjemného a budete spolu kamarádit. Mít mjakou blízkou osobu je dobré - máš se komu vypovídat a sdělená starost je trochu menší starost. :)
Nebo pokud máš pocit, že to fakt nedáváš, tak psychyate a antidepresiva. Je lepší si pro ně jít hned a nečeakt, protože když to necháš „rozjet“, tak se z toho budeš dostávat dýl a hůř. To mi věř, to jsem si ověřila i na sobě. Šla jsem tam hned a brala jsem prášky asi jen půl roku a OK a jeden známý se na to…a skončil v léčebně, kde ho dávali dokupy dost dlouho a antipresiva už má nadosmrti.
Tak se drž a něco se sebou děj už kvůli synkovi musíš. Mě v tom také pomohla dcera - kvůli ní jsem musela fungovat.

ivanadamcova
10 příspěvků 31.03.15 13:30

Ano, žít pro dítě je dostatečný důvod.

Váš příspěvek